Skocz do zawartości
IGNORED

PMC GB1i czy ELAC 512


shotta22

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

jako, że to mój pierwszy post na tym forum, na początek chce wszystkich przywitać. Do tej pory grałem na HK970 i AE neo 3v2 i wkońcu przyszedł czas na zmiany. Kolumny już sprzedane więc budowę nowego sysytemu chciałbym zacząć on nich. Muzyka to głównie rock, pokój 20m2, nie specjalnie wytłumiony i jedna kolumna niestety musi stać w rogu. Mój budżet to ok. 3500zł i w tej cenie wypatrzyłem dwie pary kolumn PMC GB1i vs ELAC 512.

 

Niestety jazda na odłuch to ponad 300km w jedą stronę do każdego ze sprzadających.

Liczę na waszą pomoc Panowie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli 512 są tak dobre jak 510, to 512

Dzięki za odpowiedź.Czyli są lepsze od PMC? Skoro tak to chyba się zdecyduje na te. Przed zakupem jeszcze bym je odsłuchał u sprzedającego.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam i sobie chwale pmc gb1i. Graja bardzo swobodnie z niskim niezbyt obfitym basem. Doskonala stereofonia i wokale. Jazz male sklady, akustyka super ale do rocka moim zdaniem ciut brakuje im dociazenia.

Niemniej jednak polecam

 

Do tego metrazu moze warto doplacic 200zl do fb1i rock zagraja lepiej

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedzi.

We wszystkich poprzednich brakowało mi wykopu, jakoś tak bez jaj to grało. FB1i może być dobrym pomysłem, tylko cena trochę przewyższa zakładany budżet. Widziałem chyba na allegro te o ,których wspominasz ,ale jakoś nie jestem przekonany do handlarzy (raz już kupiłem "wzmacniacz w super stanie").

Może poszedłem w złym kierunku i patrzeć na jakieś inne konstrukcje? Nie ukrywam, ze jak się na jakieś zdecyduje to w następnym roku zmieniam piec na inny.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.