Skocz do zawartości
IGNORED

Kompletowanie zestawu do kolumn Unitra Space '86


geckon

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Pewnie większość z Was weźmie mnie za wariata, ale chciałbym dobrać wzmacniacz lub amplituner do głośników.

Posiadam Unitry Space '86, które wymagają dopieszczenia. Do tego kaseciak Marantz SD-285.

Chciałbym do tego dopasować nie za mocny wzmacniacz lub amplituner. Czy możecie coś polecić?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jakie kolumny polecacie przy budżecie około 300 zł?

Nie wkurzaj się tym co napiszę. Dobrze Ci życzę, ale nie ma co owijać w bawełnę. W tej kwocie nie ma większego znaczenia co kupisz. Mając 3k trudno jest złożyć sensowny zestaw, więc przy 300zł zmiany będą żadne. Jeśli słuchasz muzyki na umiarkowanym poziomie, zamiast bawić się w reanimację staroci pozbieraj jeszcze trochę kasy i kup np. Yamaha Pianocraft. Małe to, ale gra nieźle. Jeśli zależy Ci nie tyle na jakości, co na budzeniu osiedla nad ranem, wtedy zainwestuj w kolumny z dużymi wooferami i jakiś wzmacniacz koniecznie z regulacją sopranów i basu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech, audiofilsko-wielkopańskie gadanie "za 3k się nie złoży, a co dopiero za 300". W tej cenie można spokojnie dostać przyzwoicie grające używane kolumny z lat 80-tych (i nie mam na myśli żadnych Altusów). W tamtym okresie królowały obudowy zamknięte, więc bas nie będzie poruszał meblami, za to będzie dobrze kontrolowany i precyzyjny. Strzelałbym w wyroby niemieckie: Wega, Telefunken, Grundig. Kilka razy kupowałem coś takiego. Zdecydowanie najlepszym strzałem okazała się Wega sprzed 30 lat za głupie 50 zł, niby nie sprawdzane z obciętymi kablami, ale po dorobieniu terminali jak one zagrały...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.