Skocz do zawartości
IGNORED

Raspberry Pi (Malinka) z DACiem - HiFi - swietny odtwarzacz sieciowy


awietek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, jackobtone napisał:

Nie wiem jak to wygląda w teorii, natomiast z doświadczenia wiem, że gdy włączę telewizor wpięty w tą samą listwę zasilającą co mój system to trafo we wzmacniaczu się wzbudza i nie jest to kwestia Naima, bo miałem dwa Atolle i było nawet gorzej. Nie mówiąc już o tym, ze wzmacniacz mam wpięty w listwę z pominięciem uziemienia bo z uziemieniem kolumny piszczą na kształt linii energetycznej zimą przy -10 stopniach. Mam w domu problem z pętlą mas, ale że to budownictwo 2000 i skopali mi elektrykę (w czasie któregoś remontu przewiercona została duża wiązka kabli) to nie chce mi się z tym walczyć. ? I masz oczywiście rację, to nie kwestia jednej listwy. Prędzej jednego bezpiecznika czy kto to tam wie. Nie znam się. ? Tak samo z klimatyzacją założoną w tym roku. Jeśli w którymś z kilku pomieszczeń klimatyzacja pracuje to w kolumnach słyszę pisk/przydźwięk niezależnie od tego czy uziemienie na linii wzmacniacz-listwa jest "aktywne" czy też nie. Mimo że do agregatu i wszystkich klimatyzatorów miałem prowadzone nowe przewody, choć wpięte ostatecznie w tę samą skrzynkę w garażu. 

Może masz sąsiada elektryka amatora co puszcza fazą czy tam neutralem po kaloryferach ? a poważnie coś bym z tym zrobił, bo Atoll 100se u mnie i zero piszczenia, wzbudzania traf, szumów itp... (tv, wzmacniacz, Chromecast, dac i stacja pogody na jednej listwie) 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez marcinmarcin

Pomoc dla Alana 1%KRS 0000037904(32459 MAŁECKI ALAN)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde klasyka, zawsze coś mi nie działa ?

Zrobiłem instalację zgodnie z instrukcją:

Odpalam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )  i dupa nie działa.

Na gnieździe LAN w raspberry jak podłączam kabel nie świecą diody więc zakładam że nie widzi w ogóle sieci.
Kabel działa na pewno bo odpiąłem inne urządzenie na którym wszytsko jest ok. 

Trzeba jeszcze coś uaktywnić z poziomu putty?

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasami restart routera pomaga , miałem to samo jak kupiłem  bridga 4h walki , nie widzialny w przeglądarce , jeśli masz jakies swithe po drodze to na początek omiń wszystko i zapnij jak najkrótsza droga do routera ?

2 godziny temu, marcinmarcin napisał:

Może masz sąsiada elektryka amatora co puszcza fazą czy tam neutralem po kaloryferach ? a poważnie coś bym z tym zrobił, bo Atoll 100se u mnie i zero piszczenia, wzbudzania traf, szumów itp... (tv, wzmacniacz, Chromecast, dac i stacja pogody na jednej listwie) 

Chyba wrzuta z wątku kable sieciowe  hee też śledze te dyrdymały ,ale smiechu  dużo tam ;))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadziałało, ściągnąłem jeszcze raz plik volumio, ponowna instalacja i ruszyło.

Jak mogę uruchomic tidal? Zarejestrowałem się, wybrałem ten plan za 133zł/rok, ale nie wiem jak dograć wtyczke ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Moderatorzy

W source zaloguj się do tidala


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Lucarto Audio Ferro IA40 ; Maraim Welese 3.2, Hegel HD25, Raspberry PI4 + Allo digione Signature, Cambridge Audio 752BD, Lucarto Audio Albero

Miałam: Audio Academy Hyperion IV Plus, Haiku Audio Bright MK4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegów i koleżanki. Obecnie korzystam z Yamaha WXAD-10, który służy głównie do słuchania radia internetowego i do tego świetnie się nadaje. Ale ostatnio zaczynam częściej korzystać z serwisu Tidal i jedna rzecz mnie denerwuje - brak trybu gapless. Stąd pomysł zmiany sieciowca. Wolałbym gotowca typu BSN2i ale po przeczytaniu chyba wszystkiego w sieci na ten temat, zauważyłem, że kilka osób aktywnie biorących udział w dyskusjach na jego temat (ogólnych i dot. zasilania kamilka) pozbyło się swoich BSN2i i przestawiło się na malinki. Jest też wątek kolegi Jacobtone, który przeczytałem cały i już miałem zamawiać komponenty do malinki ale trafiłem na ten wątek i........ same problemy.

Chciałbym odtwarzacza do Tidal (natywnego - tak to się chyba nazywa?) i radia internetowego, koniecznie działającego bardzo stabilnie po WiFi i koniecznie z trybem gapless, z wyjściem RCA.

Czy taki zestaw mi to "ogarnie":

https://botland.com.pl/pl/moduly-i-zestawy-raspberry-pi-4b/14647-raspberry-pi-4-model-b-wifi-dualband-bluetooth-4gb-ram-15ghz-765756931182.html?results=1&search_query=14647

https://botland.com.pl/pl/raspberry-pi-karty-dzwiekowe-i-hifiberry/8372-allo-boss-dac-v12-karta-dzwiekowa-dla-raspberry-pi-4b3b3b2b.html?gclid=EAIaIQobChMI2q-lt4H46wIViPuyCh2K0gpnEAAYASAAEgIXSvD_BwE

https://botland.com.pl/pl/karty-pamieci-raspberry-pi/14696-karta-pamieci-justpi-microsd-32gb-100mbs-klasa-10-system-noobs-dla-raspberry-pi-4b3b3b2b-5903351242493.html

https://botland.com.pl/pl/zasilacze-do-raspberry-pi-4b/7820-zasilacz-extreme-5v-31a-ze-zlaczem-usb-c-dla-raspberry-pi-4b-5901445617509.html

https://botland.com.pl/pl/obudowy-do-raspberry-pi/9295-obudowa-raspberry-pi-32-i-do-nakladek-boss-akrylowa-czarna.html

z systemem moode na pokładzie?

I czy instalacja malinki mnie nie zamęczy?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jeżeli oszczędzasz na coś przez pięć lat, to znaczy, że Cię na to nie stać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moode nie ma natywnego tidala. Płatne volumio ma ale nie wiem jak interfejs wypada w porównaniu do yamahy. Szału nie ma ale nie widziałem nowej wersji, która jest teraz w fazie beta wiec za jakiś czas wyjdzie. Do tidala na malince według mnie najlepszy jest Roon ale to potrzebujesz serwera w postaci jakiegoś komputera i $120 rocznie...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Witek87
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki zasilacz liniowy polecacie? Testuje maline z allo digione 1.2.. 

1 godzinę temu, Rucia1 napisał:

W source zaloguj się do tidala


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Dzięki pomogło ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
45 minut temu, Witek87 napisał:

Moode nie ma natywnego tidala

Ma, tylko nie chce od dłuższego czasu działać bez pogrzebania przy tokenach. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się w końcu zdecydowałem wykupić to volumio i jestem juz zalogowany w volumio i w tidalu  , pusczam muzę z tidala widze idzie a nie gra , system ustawiłem ustawiłem i konwerter hydra Z" widzi dalej dalej i nic , restart i tidal nie gra ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i w pizdu wylądowałem ? wszedłem w volumio jakies ustawienia dns i dałem "on i poszło sie rypać nie ma nic wyszukiwarka nic juz nie znajduje w sensie volumio bo net jest ?

Dobra na innej przeglądarce na edge jest wszystko i tidal ruszył , pojebane to jest ?

Aha tidal nie grał bo nie umie odtworzyć mojej starej listy utworów w sensie widze ja i sa okładki ale daje play i nie nie staruje , ale jak wejdę normalnie w news czy tam inne albumy nie ustawione przez emnie na natywnej apce z maca to gra , wiem że może to takie chaotyczne ,ale piszę o takich klimach na bierząco specjalnie tutaj żeby każdy nowy czy stary usher miał jakieś odniesienie do swoich problemów , bo co by nie gadać nie jest to łatwe dla laika który w ogóle nie ma doczynienia w branży IT ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez freju
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to prawie jest ogarnięte he , ale jak to dobrze gra detal otwarcie takie że nie wiem czy to tak ma być? , nie to że tam z natywnej apki  zaraz koce były po zakładane ale ,rzuca się klar i no można powiedzieć że mała woalka ściągnięta kolejna w torze  ?

Ale już czuje i wiem że to z tym całym bridgem będą przygody jeszcze na pewno??

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez freju
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, jar1 napisał:

Ma, tylko nie chce od dłuższego czasu działać bez pogrzebania przy tokenach. 

To według mnie nie jest natywna obsługa tidala. Dalej odbywa się to przez upnp.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam RPI 4B z nakładką Allo Boss i mam dwa pytania do bardziej doświadczonych kolegów:

1. Założenie nakładki zmusiło mnie do ściągnięcia radiatora - jakaś część Bossa przeszkadzała. Czytałem gdzieś tutaj, że można "podnieść" HAT przez dołożenie "przedłużki", żeby uzyskać więcej przestrzeni i dołożyc radiator. Takie coś się nada:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

2. Mam podpięty do Maliny dysk HDD. Czy można w Moode ustawić dysk tak, żeby był widoczny w sieci. Chodzi mi o to żeby kasować i dodawać pliki bez odpinania dysku od Maliny. W końcu jak wsadzę ją w jakąś obudowę, to taka opcja byłaby najwygodniejsza.

Z góry dzięki za pomoc!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. To się nie nada. Ja używałem rpi 4b z allo bossem na górze bez żadnego radiatora.

2. Moode powinien być dostępny przez SMB w sieci (w Windowsie to jest chyba Otoczenie sieciowe). EDIT: W windowsie w exploratorze plików po lewej masz sekcję Network i tam powinien pojawić się moode. Jak nie ma to w pasku adresu wpisz \\moode.local (chyba, że pod jakimś innym adresem go masz albo po ip - tak jak wchodzisz przez przeglądarkę)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Witek87
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, tewje napisał:

Mam RPI 4B z nakładką Allo Boss i mam dwa pytania do bardziej doświadczonych kolegów:

1. Założenie nakładki zmusiło mnie do ściągnięcia radiatora - jakaś część Bossa przeszkadzała. Czytałem gdzieś tutaj, że można "podnieść" HAT przez dołożenie "przedłużki", żeby uzyskać więcej przestrzeni i dołożyc radiator. Takie coś się nada:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

2. Mam podpięty do Maliny dysk HDD. Czy można w Moode ustawić dysk tak, żeby był widoczny w sieci. Chodzi mi o to żeby kasować i dodawać pliki bez odpinania dysku od Maliny. W końcu jak wsadzę ją w jakąś obudowę, to taka opcja byłaby najwygodniejsza.

Z góry dzięki za pomoc!

Podnieśienie nakładki o 1cm nic niw wnieśie,dalej będzie słaba cyrkulacja ,jedyne dobre rozwiazanie to typowa 40-o pinowa taśma komputerowa lub zestaw zestaw kabelków do połączenia,są też w Botlandzie od razu mówię że min.20cm,te 10cm są zbyt krótkie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, Witek87 napisał:

1. To się nie nada. Ja używałem rpi 4b z allo bossem na górze bez żadnego radiatora.

A jak temperatura? Moja oscyluje w granicach 52-58 stopni. Nie wiem czy to nie za dużo.

 

25 minut temu, Witek87 napisał:

2. Moode powinien być dostępny przez SMB w sieci (w Windowsie to jest chyba Otoczenie sieciowe). EDIT: W windowsie w exploratorze plików po lewej masz sekcję Network i tam powinien pojawić się moode. Jak nie ma to w pasku adresu wpisz \\moode.local (chyba, że pod jakimś innym adresem go masz albo po ip - tak jak wchodzisz przez przeglądarkę)

Sprawdzę jak wrócę do chaty. Jestem raczej ułomny sieciowo, więc może wrócę z tematem... ?

5 minut temu, fan64 napisał:

Podnieśienie nakładki o 1cm nic niw wnieśie,dalej będzie słaba cyrkulacja ,jedyne dobre rozwiazanie to typowa 40-o pinowa taśma komputerowa lub zestaw zestaw kabelków do połączenia,są też w Botlandzie od razu mówię że min.20cm,te 10cm są zbyt krótkie.

Coś tam da. Mogę przykleić radiator. ? Natomiast wsadzając kiedyś Malinę w jakąś obudowę na pewno zrobię akcję z taśmą.

 

Dzięki koledzy! ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Teraz, tewje napisał:

A jak temperatura? Moja oscyluje w granicach 52-58 stopni. Nie wiem czy to nie za dużo.

 

Sprawdzę jak wrócę do chaty. Jestem raczej ułomny sieciowo, więc może wrócę z tematem... ?

Coś tam da. Mogę przykleić radiator. ? Natomiast wsadzając kiedyś Malinę w jakąś obudowę na pewno zrobię akcję z taśmą.

 

Dzięki koledzy! ?

Teraz mam połączone obok taśmą, bez radiatora w obudowie i przed chwilą sprawdziłem - 58 stopni. Nic się nie dzieje. Wcześniej to nie wiem jaka była. Nic się nie działo więc nie sprawdzałem. Dopóki się nie przegrzewa, system jest stabilny, nie wyłącza się nic itd to moim zdaniem nie ma co się tym przejmować. Nie pamiętam dokładnie ale ten procek zaczyna się throthlować chyba przy 85 stopniach ( a może 75?).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie duży pasywny radiator obejmujący całą powierzchnię malinki od góry + taśma IDE 20pin. Przy DSD128 temperatura skacze do max 48-49°C. Malinka włączona zaledwie 20min temu, dlatego na screenie taka niska wartość. Przy dłuższym pograniu Spotify/flac nie przekracza wartości 44°C.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

McIntosh MA9000, McIntosh MCT500, ATC SCM40, Hijiri HCS-25, JCat, Roon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie o Volumio .. mam najwyzszy pakiet, wyszukuje artystę i podpiada mi jedynie albumy. 

Gdzie jest dostępna opcja podejrzenia najpopularniejszych utworów?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Witek87 napisał:

To według mnie nie jest natywna obsługa tidala. Dalej odbywa się to przez upnp.

Dla mnie natywna to taka, która nie wymaga innego urządzenia by móc ciągnąć dane z Tidala. Pilot do obsługi (np. mconnect, kazoo) jest jedynie klientem dla maliny. Czyli streamowanie jest przez malinę a nie np, z telefonu.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Teraz, jar1 napisał:

Dla mnie natywna to taka, która nie wymaga innego urządzenia by móc ciągnąć dane z Tidala. Pilot do obsługi (np. mconnect, kazoo) jest jedynie klientem dla maliny. Czyli streamowanie jest przez malinę a nie np, z telefonu.

 

To mamy inną definicję bo dla mnie natywna to taka co jest bezpośrednio w interfejsie apki i z nią zintegrowana jak w Volumio lub Roonie. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Witek87 napisał:

To mamy inną definicję bo dla mnie natywna to taka co jest bezpośrednio w interfejsie apki i z nią zintegrowana jak w Volumio lub Roonie. 

Czyli zupełnie odwrotnie :)

Z definicji natywnego:

"Natywny to przymiotnik wskazujący na to, że coś lub ktoś jest takie jak w warunkach naturalnych lub jest wrodzone, właściwie danej osobie. Synonimy: wrodzony, macierzysty, naturalny"

I weź tu bądź mądry ;)

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Bonku5 napisał:

Koledzy jaki polecacie zasilacz liniowy do maliny z allo digione 1.2?
Trzeba poprawić dźwięk ?

Sranti xD

Ja mam zasilacz DIY liniowy. Kilka stron wcześniej omawialiśmy fajne zasilacze. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u mnie teraz 51,1 stopni. Bez radiatora, bez tasiemki (bezpośrednio nakładka, jedynie podniesiona na łączówce). 

56-58 miewałem w upały. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez jar1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Witek87 napisał:

 Tidal jest bezpośrednio w interfejsie apki i z nią zintegrowana jak w Volumio lub Roonie. 

O to mi chodzi. Czyli lepiej kupić gotowca. Z tego co czytałem to obsługa lepsza w BSN2i a dźwięk z RCA w WXC-50? Czy ktoś ma inne zdanie?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Franz-007

Jeżeli oszczędzasz na coś przez pięć lat, to znaczy, że Cię na to nie stać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, Franz-007 napisał:

O to mi chodzi. Czyli lepiej kupić gotowca. Z tego co czytałem to obsługa lepsza w BSN2i a dźwięk z RCA w WXC-50? Czy ktoś ma inne zdanie?

Ja bym chyba wolał kupić serwer, roona i daca na usb. Masz wtedy bibliotekę tidala zintegrowaną ze swoimi plikami, dobrą apke do kontrolowania. Ale co jest lepsze dla ciebie to nie wiem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Franz-007 napisał:

O to mi chodzi. Czyli lepiej kupić gotowca. Z tego co czytałem to obsługa lepsza w BSN2i a dźwięk z RCA w WXC-50? Czy ktoś ma inne zdanie?

Wszystko zalezy na czym ci zależy , czy na wygodzie czy na dzwięku ,bo jeśli chodzi o dzwięk to BS node2i to cieniasek nawet z zewnętrznym dac wiem bo przechodziłem tą drogę , node2i to zaokrąglone skraje doły bez tzw zróznicowania ze słabą definicją kontrolą ,brak rozdzielczości tak dobrej jak jest np w usbridge sig  ,tu jest oddech separacja detal ,dzwięk otwarty do dalszej zabawy z resztą klocków , w node baza jest juz słaba i jak to mówią wystarczy jedno wąskie gardło żeby cały system zagrał właśnie nim ?

Dlatego Audio to sztuka kompromisów to wybory ?  chcesz stateczności świetnej apki bo to ma BS i tego nie da sie ukryć genialna aplikację mają ,prosta intuicyjna to duży plus , ale szkoda że za tym nie idzie dzwięk , dlatego ja wolę się pomęczyć ;))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez freju
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.