Skocz do zawartości
awietek

Raspberry Pi (Malinka) z DACiem - HiFi - swietny odtwarzacz sieciowy

Rekomendowane odpowiedzi

Takich cudów nie mam :) 48k max ...

Ale DSD64 wychodzi tyle co 32/44.1, więc pójdzie na pewno. Myślę że 128 też powinno.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gdzieś chyba zgubiłem jeden kanał ... W każdym razie ściągnąłem z ciekawości 128 i gra.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W sumie malinę mogę spróbował połączy bezpośrednio z dackiem pomijając kartę amanero po i2s. Ciekawe czy się uda, poczytam o pinologi i może zadziała. :)

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
5 godzin temu, PolTor napisał:

W sumie malinę mogę spróbował połączy bezpośrednio z dackiem pomijając kartę amanero po i2s. Ciekawe czy się uda, poczytam o pinologi i może zadziała. :)

Udać się uda. Wklejałem kilka stron wcześniej linka gdzie było wyjaśnione, że sama malinka jest słabym źródłem sygnału I2S. Jeśli masz wejście I2S w dacu to przyinwestowałbym w Allo Kali Reclocker. Dac musi być Slave. A jeśli zrezygnujesz z dsd to wypróbuj I2S z Hifiberry Digi.  

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Udać się uda. Wklejałem kilka stron wcześniej linka gdzie było wyjaśnione, że sama malinka jest słabym źródłem sygnału I2S. Jeśli masz wejście I2S w dacu to przyinwestowałbym w Allo Kali Reclocker. Dac musi być Slave. A jeśli zrezygnujesz z dsd to wypróbuj I2S z Hifiberry Digi.  
Hej. Dzięki. Malinka pi2 może zostać i wtedy ma być: Pi2->Allow Kali Recloker ->I2S->I2S->Dac. Nie wiem tylko jak sprawdzić czy dac jest slave. Amanero, które jest jako konwerter USB/I2S wpięte do DAC'a pod AK4118.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, PolTor napisał:

Hej. Dzięki. Malinka pi2 może zostać i wtedy ma być: Pi2->Allow Kali Recloker ->I2S->I2S->Dac. Nie wiem tylko jak sprawdzić czy dac jest slave. Amanero, które jest jako konwerter USB/I2S wpięte do DAC'a pod AK4118.

A jaki to dac ? AK4118 to odbiornik sygnału cyfrowego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
11 minut temu, PolTor napisał:

DAC jak z obrazka ;)

https://s.click.aliexpress.com/e/bapOdZaD

Nie chciałbym Cię wprowadzić w błąd. Znalazłem taki opis z którego wynikałoby że AK4497 pracuje w trybie Slave ale nie sugerowałbym się się tym tylko szukał odpowiedzi u sprzedawcy lub w dziale DIY.

dac.PNG

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Nie chciałbym Cię wprowadzić w błąd. Znalazłem taki opis z którego wynikałoby że AK4497 pracuje w trybie Slave ale nie sugerowałbym się się tym tylko szukał odpowiedzi u sprzedawcy lub w dziale DIY.
dac.thumb.PNG.6ddd88bdc3efef9a5bb016fba9653af3.PNG
Poraz wtóry dzięki. Wyślę zapytanie do sprzedawcy na poczatek , wcześniej kontaktowałem się z nim w sprawie opampow i sprawiał wrażenie kompetentnego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi