Skocz do zawartości
IGNORED

Raspberry Pi (Malinka) z DACiem - HiFi - swietny odtwarzacz sieciowy


awietek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A tak z innej strony. Na ile opłacalne jest inwestowanie w drogie nakładki względem zakupu oddzielnego, może nawet ciut droższego od tych nakładek DACa (+ w przyszłości jakiś transport hat)? Dajmy na to takiego wcześniej przeze mnie wspomnianego IAN Canada. Koszt zakupu Fifopi Q3 Ultimate (159€) + Dual Mono ES9038Q2M (109€) + hat RCA/XLR (43€) + ReceiverPi spdif (79€) + wysyłka to koło 1800zł. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

McIntosh MA9000, McIntosh MCT500, ATC SCM40, Hijiri HCS-25, JCat, Roon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
34 minuty temu, jackobtone napisał:

A tak z innej strony. Na ile opłacalne jest inwestowanie w drogie nakładki względem zakupu oddzielnego, może nawet ciut droższego od tych nakładek DACa (+ w przyszłości jakiś transport hat)? Dajmy na to takiego wcześniej przeze mnie wspomnianego IAN Canada. Koszt zakupu Fifopi Q3 Ultimate (159€) + Dual Mono ES9038Q2M (109€) + hat RCA/XLR (43€) + ReceiverPi spdif (79€) + wysyłka to koło 1800zł. 

Sens zakupu, chyba coraz cięższy do uzasadnienia. Ja swego czasu testowałem Matrix i-mini 3 pro vs allo boss, przyznam ze nie moglem znalezc uzasadnienia dla wydania 4kPLN. Lepiej włożyc to w kolumny/wzmacniacz. Ja bynajmniej miałem takie wrazenie

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, LOBO_M napisał:

Sens zakupu, chyba coraz cięższy do uzasadnienia. Ja swego czasu testowałem Matrix i-mini 3 pro vs allo boss, przyznam ze nie moglem znalezc uzasadnienia dla wydania 4kPLN. Lepiej włożyc to w kolumny/wzmacniacz. Ja bynajmniej miałem takie wrazenie

Zdecydowanie popieram. Źródło i dac jest ważne, ale hajs wrzucony w kolumny to skok duzo większy. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 30.01.2021 o 18:17, Witek87 napisał:

Wiara to jednak potęga. 
Podbicie priorytetu procesu w systemie operacyjnym poprawia stereofonię. Cuda.

Dla twojej wiadomości w dobrych systemach audio słychać zmianę priorytetu danego procesu na każdym systemie nawet na Windows 10 używając desktopowej apki tidala, ale nie przejmuj się nikt ci nie będzie kazał w to wierzyć, zostań tam gdzie jesteś i ciesz się tym co masz. 

Jeszcze jedno, jak negujesz fakty to dodaj dana osobę do ignorowanych i będziesz miał porządek. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez CEzAR21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, szczypior88 napisał:

Zdecydowanie popieram. Źródło i dac jest ważne, ale hajs wrzucony w kolumny to skok duzo większy. 

No to jak już o tym gadamy to jakie kolumny? Na jakie warto zamienić np. Hyperiony 4 bez plusa? ?

Tak, żeby bas  trochę bardziej masował przeponę ale żeby nie stracić ogólnej kultury brzmienia?

Wiem, wyrzucą posta za offtopic.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, quinto napisał:

No to jak już o tym gadamy to jakie kolumny? Na jakie warto zamienić np. Hyperiony 4 bez plusa? ?

Tak, żeby bas  trochę bardziej masował przeponę ale żeby nie stracić ogólnej kultury brzmienia?

Wiem, wyrzucą posta za offtopic.

Nie znam ani Twojego pokoju, ani wzmaka, ani upodobań muzycznych?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, quinto napisał:

No to jak już o tym gadamy to jakie kolumny? Na jakie warto zamienić np. Hyperiony 4 bez plusa? ?

Tak, żeby bas  trochę bardziej masował przeponę ale żeby nie stracić ogólnej kultury brzmienia?

Wypożycz BMN Beszele 3, ewentualnie Beszele 3 PRO. U mnie model niższy - Berges 3 - zdyskwalifikował w każdym paśmie AA Hyperion IV. Scena, głębia i prezentacja poszczególnych pasm, które nie nachodzą na siebie w tej cenie daje z dobrym sprzętem i w pokoju o normalnej - domowej akustyce - naprawdę świetne wrażenia odsłuchowe. Zawsze możesz oddać, a co usłyszysz - to Twoje...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sigma 11 się grzeje ??? 

Odpalona wczoraj wieczorem. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez szczypior88
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 30.01.2021 o 18:15, tatramocne napisał:

Jest wpis z kwietnia 2019 gdzie Rucia ,ciszyn11 i sebaa potwierdzili dzialanianie skryptu, może wymieniona jako pierwsza potwierdzi lub zaprzeczy, u mnie działa i mam we d.... czy ktoś wierzy czy nie, u mnie poprawa jest, skrypt wkleiłem na świeżym moode 7.0.1, jest jeszcze kwestia jakości systemu audio czyli kolumny+ wzmacniacz+ DAC


 

szczerze mówiąc, po kilku zmianach wersji systemu nie włączałem jeszcze tego skryptu u siebie. Zmieniłem niedawno kolumny i grają tak zjawiskowo, że straciłem motywację do dalszych ulepszeń, tylko delektuję się muzyką ? 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nieczęsto zmieniam soft moode na nowszą wersję ale jak już to robię to zawsze po pierwszym włączeniu puszczam skrypt optymalizujący i dopiero po reboocie robię resztę konfiguracji.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Moderatorzy

Miałam ten skrypt uruchomiony na RPI3 i słychać było różnice. Na 4 ce nie wprowadzałam go, długo słuchałam na snake oil i nie wymagał ulepszeń.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Lucarto Audio Ferro IA40 ; Maraim Welese 3.2, Hegel HD25, Raspberry PI4 + Allo digione Signature, Cambridge Audio 752BD, Lucarto Audio Albero

Miałam: Audio Academy Hyperion IV Plus, Haiku Audio Bright MK4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Minęło już kilka dni odkąd zaczęliście testować Tidal connect na Moode. Czy macie jakieś wnioski odnośnie SQ vs. inne rozwiązania odsłuchu Tidal na malinie?
 
Chyba coś mnie ominęło. Tidal chodzi natywnie na Moode?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, quinto napisał:

No to jak już o tym gadamy to jakie kolumny? Na jakie warto zamienić np. Hyperiony 4 bez plusa? ?

Tak, żeby bas  trochę bardziej masował przeponę ale żeby nie stracić ogólnej kultury brzmienia?

Wiem, wyrzucą posta za offtopic.

Na Hyperion IV plus lub 9th Moon też AA te żeczywiście masują przeponę byłem pod wrażeniem gdy słuchałem .

Hypeion 4 plus to zupełnie inne niż bez plus .

Ja AA zamieniłem na Studio 16 hertz 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Bartik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto spróbować: 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
43 minuty temu, Wito76 napisał:
W dniu 30.01.2021 o 13:24, LOBO_M napisał:
Minęło już kilka dni odkąd zaczęliście testować Tidal connect na Moode. Czy macie jakieś wnioski odnośnie SQ vs. inne rozwiązania odsłuchu Tidal na malinie?
 

Chyba coś mnie ominęło. Tidal chodzi natywnie na Moode?

Post Ruci #13898

Testuj?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję i jednocześnie łoo matko. A tak dla blondynki nie ma czegoś? Mam na myśli plugin jak dla Spotify. Jeśli dobrze ogarniam to po każdym resecie trzeba coś zrobić. Mam malinę pod zasilaczem i po każdym słuchaniu wyłączam więc cholernie upierdliwe by to było.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Adasza napisał:

Chcę dołożyć do systemu drugi DACm który da mi trochę inne brzmienie, którego potrzebuję w niektórych rodzajach muzyki. Mam Malinę 4 i Toppinga D70. Chodzi o nakładkę na RPi. Pisałem w innym wątku:

"Mam Toppinga D70 ale w części nagrań brakuje blasku, rozświetlonej góry i średnicy/góry, takiej żywiołowości.
Co byście polecili, jako drugi DAC do systemu, który by uzupełnił te braki? Chciałbym na razie nie ruszać wzmaka i kolumn. Może jakiś rDAC, iFi. HiFace DAC czy coś w tym "okolicach"? Nie słyszałem tych wymienionych ale zostało w głowie takie wrażenie, po przeczytaniu wielu wątków na tym forum. "

Polecono mi Nostromo Wofla/Hypnosa i coś z Cambridge Audio (nie znam tych sprzętów ale podobno tak właśnie grają) ale jednak zdecydowałem, że bardziej optymalnym rozwiązaniem dla mnie będzie nakładka. Co byście polecili?

W ten opis wpisuje się brzmienie prezentowane przez kość Sabre. Jaki masz budżet?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez jackobtone

McIntosh MA9000, McIntosh MCT500, ATC SCM40, Hijiri HCS-25, JCat, Roon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Adasza napisał:

Do 1000 powiedzmy. Miałem kiedyś Sabre i mi nie podeszło ale może są różne Sabre, w sensie aplikacje ? 
A coś na Wolfie, BB?

 

3 godziny temu, Adasza napisał:

Chcę dołożyć do systemu drugi DACm który da mi trochę inne brzmienie, którego potrzebuję w niektórych rodzajach muzyki. Mam Malinę 4 i Toppinga D70. Chodzi o nakładkę na RPi. Pisałem w innym wątku:

"Mam Toppinga D70 ale w części nagrań brakuje blasku, rozświetlonej góry i średnicy/góry, takiej żywiołowości.
Co byście polecili, jako drugi DAC do systemu, który by uzupełnił te braki? Chciałbym na razie nie ruszać wzmaka i kolumn. Może jakiś rDAC, iFi. HiFace DAC czy coś w tym "okolicach"? Nie słyszałem tych wymienionych ale zostało w głowie takie wrażenie, po przeczytaniu wielu wątków na tym forum. "

Polecono mi Nostromo Wofla/Hypnosa i coś z Cambridge Audio (nie znam tych sprzętów ale podobno tak właśnie grają) ale jednak zdecydowałem, że bardziej optymalnym rozwiązaniem dla mnie będzie nakładka. Co byście polecili?

Kolego, nie tędy droga. Wymiana dac-ów to jedynie dopieszczenie całości . Zmiany będą subtelne. Po krótkim czasie znowu będzie Ci brakowało tego samego. Głośniki, akustyka pomieszczenia to FUNDAMENT brzmienia. Nie zapominajmy o jakości i realizacji samych nagrań. Jeśli - cyt." w części nagrań brakuje blasku, rozświetlonej góry i średnicy/góry, takiej żywiołowości" to nie poprawi tego żaden dac. Mam Khadas na Sabre i HiFiBerry DAC + DSP na Burn Brown. Khadas jest nieco bardziej szczegółowy, ale prawdziwie odczuwalną zmianę na lepszą "górę" pasma wniosła modyfikacja kolumn za...całe 226 zł...ale nie tu o tym ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez marian.ch

*****Sprzęt: Bezprzewodowy Boombox Hykker Sound Storm z Biedronki*****

                                 Idź Pod Prąd. Z prądem płyną śmieci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, Rucia1 napisał:

Miałam ten skrypt uruchomiony na RPI3 i słychać było różnice. Na 4 ce nie wprowadzałam go, długo słuchałam na snake oil i nie wymagał ulepszeń.

Też grałem na snakeoil ktory uważam za bardzo dobry. Przestałem grzebać w softach ale ciekawi mnie czy jest coś lepszego od snejka czy już tylko innego jeśli chodzi o najpopularniejsze softy? 

Z tego co pamiętam to najlepszy efekt miałem grając ze snejka jako roon endpoint. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez CEzAR21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 1.02.2021 o 14:36, CEzAR21 napisał:

Dla twojej wiadomości w dobrych systemach audio słychać zmianę priorytetu danego procesu na każdym systemie nawet na Windows 10 używając desktopowej apki tidala, ale nie przejmuj się nikt ci nie będzie kazał w to wierzyć, zostań tam gdzie jesteś i ciesz się tym co masz. 

Jeszcze jedno, jak negujesz fakty to dodaj dana osobę do ignorowanych i będziesz miał porządek. 

Może i słyszysz ale nie z powodu podbicia priorytetu. Dopóki nie masz problemów z wydajnością to nie ma to znaczenia a jak ma to wyjaśnij proszę technicznie w jaki sposób miałoby mieć. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Hadriel napisał:

 Mam na oku do kupienia maline z wyjściem RCA. Jak to podłączyć do CA 840C, żeby to działało tylko jako streamer?

Z tego co widzę Ca 840C ma tylko wejścia cyfrowe. Czemu chcesz podłączyć do odtwarzacza CD, a nie bezpośrednio do wzmacniacza? Jeśli chcesz faktycznie podpiąć malinkę do odtwarzacza CD to musisz kupić nakładkę z wyjściem optycznym / coaxialnym. Jeśli do wzmacniacza to nakładkę z RCA.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

McIntosh MA9000, McIntosh MCT500, ATC SCM40, Hijiri HCS-25, JCat, Roon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, jackobtone napisał:

Z tego co widzę Ca 840C ma tylko wejścia cyfrowe. Czemu chcesz podłączyć do odtwarzacza CD, a nie bezpośrednio do wzmacniacza? Jeśli chcesz faktycznie podpiąć malinkę do odtwarzacza CD to musisz kupić nakładkę z wyjściem optycznym / coaxialnym. Jeśli do wzmacniacza to nakładkę z RCA.

Gdzieś wyczytałem na zagranicznych forach, że dac w 840c będzie grał lepiej niż z samej malinki ale już nie powiedzieli o którą dokładnie nakładkę chodzi. Możliwe że różnice mogą być na tyle nieduże, że rzeczywiście może i warto będzie ją podpiąć odrazu do pre (electrocompaniet ec4 1/2). Czy ewentualnie FIIO D03k nada się jako przejściówka bo akurat posiadam?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Hadriel napisał:

Gdzieś wyczytałem na zagranicznych forach, że dac w 840c będzie grał lepiej niż z samej malinki ale już nie powiedzieli o którą dokładnie nakładkę chodzi. Możliwe że różnice mogą być na tyle nieduże, że rzeczywiście może i warto będzie ją podpiąć odrazu do pre (electrocompaniet ec4 1/2). Czy ewentualnie FIIO D03k nada się jako przejściówka bo akurat posiadam?

To Fiio D03k też mialem - między TV a wzmacniaczem w sypialni. Takie sobie to to jest. ? To znaczy do TV się nadaje, ale do słuchania muzyki już niezbyt, sprawdzałem. Co więcej nie wepniesz w niego gołej malinki, musiałbyś tak czy inaczej kupić nakładkę z wyjściem optycznym/coaxial, bo to Fiio nie ma wejścia USB. Reasumując używanie Fiio w tym przypadku mija się z celem. Zawsze możesz "pobawić się" w testy i zamówić dwa rodzaje nakładek: jedną, która pozwoli korzystać z malinki w roli transportu czyli z wyjściami opt/coax i wpiąć malinkę w CD, drugą z RCA do wzmacniacza. Sprawdzisz co gra lepiej i moim zdaniem to najlepsza droga. W przypadku pierwszego rozwiązania możesz wpiąć malinkę najtańszym kablem optycznym, natomiast miej na uwadze, że w drugiej opcji istotna jest też klasa kabli RCA. Jakim budżetem operujesz? Chociaż nie wszystkie nakładki typu transport mają wyjście optyczne, więc kabel coax też trzeba rozważyć ? 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez jackobtone

McIntosh MA9000, McIntosh MCT500, ATC SCM40, Hijiri HCS-25, JCat, Roon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Moderatorzy
3 godziny temu, Hadriel napisał:

 Mam na oku do kupienia maline z wyjściem RCA. Jak to podłączyć do CA 840C, żeby to działało tylko jako streamer?

jak ma iść przez DAC  w CA840C, to kup maline i nakładkę z wyjściem cyfrowym Coax/ optical , a nie RCA analogowe.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Lucarto Audio Ferro IA40 ; Maraim Welese 3.2, Hegel HD25, Raspberry PI4 + Allo digione Signature, Cambridge Audio 752BD, Lucarto Audio Albero

Miałam: Audio Academy Hyperion IV Plus, Haiku Audio Bright MK4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
53 minuty temu, jackobtone napisał:

To Fiio D03k też mialem - między TV a wzmacniaczem w sypialni. Takie sobie to to jest. ? To znaczy do TV się nadaje, ale do słuchania muzyki już niezbyt, sprawdzałem. Co więcej nie wepniesz w niego gołej malinki, musiałbyś tak czy inaczej kupić nakładkę z wyjściem optycznym/coaxial, bo to Fiio nie ma wejścia USB. Reasumując używanie Fiio w tym przypadku mija się z celem. Zawsze możesz "pobawić się" w testy i zamówić dwa rodzaje nakładek: jedną, która pozwoli korzystać z malinki w roli transportu czyli z wyjściami opt/coax i wpiąć malinkę w CD, drugą z RCA do wzmacniacza. Sprawdzisz co gra lepiej i moim zdaniem to najlepsza droga. W przypadku pierwszego rozwiązania możesz wpiąć malinkę najtańszym kablem optycznym, natomiast miej na uwadze, że w drugiej opcji istotna jest też klasa kabli RCA. Jakim budżetem operujesz? Chociaż nie wszystkie nakładki typu transport mają wyjście optyczne, więc kabel coax też trzeba rozważyć ? 

Kabelki RCA całkiem przyzwoite już mam, także tutaj nie byłoby z tym problemu optyka w zasadzie też posiadam. Co do budżetu na malinkę no to chyba nie są to aż takie duże koszty ? . Chyba, że jest coś innego godnego polecenia jako cały klocek (streamer+DAC) lub sam streamer z wyjściem cyfrowym tylko pytanie czy oprócz lepszego wyglądu będzie coś lepszego w cenie do 1500zł ? np. Marantz NA6005 ?

 

38 minut temu, Rucia1 napisał:

jak ma iść przez DAC  w CA840C, to kup maline i nakładkę z wyjściem cyfrowym Coax/ optical , a nie RCA analogowe.

No jest to jakieś rozwiązanie chociaż obecnie nie widzę żeby bylo coś dostępnego na botlandzie z wyjściem cyfrowym, a jeśli już kupować taką nakładkę to która jest godna polecenia czy to będzie bez znaczenia korzystając z zewnętrzenego DACa?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
23 godziny temu, Witek87 napisał:

Może i słyszysz ale nie z powodu podbicia priorytetu. Dopóki nie masz problemów z wydajnością to nie ma to znaczenia a jak ma to wyjaśnij proszę technicznie w jaki sposób miałoby mieć. 

Przy problemach z wydajnością żaden skrypt nie pomoże, to nie od tego są i nie tak działają priorytety. Albo maszyna wyrabia albo nie. A nawet gdyby pomagały, i miało to wpływ na brzmienie, to akurat ten skrypt nie zmienia nic w żadnym konkretnym procesie audio, więc...

Ale jak ktoś słyszy różnicę to tylko gratulować.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Rega RP2+ // Pro-Ject DAC Box RS // Yamaha A-S1100 // KEF R700

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, niowluka napisał:

Przy problemach z wydajnością żaden skrypt nie pomoże, to nie od tego są i nie tak działają priorytety. Albo maszyna wyrabia albo nie. A nawet gdyby pomagały, i miało to wpływ na brzmienie, to akurat ten skrypt nie zmienia nic w żadnym konkretnym procesie audio, więc...

Ale jak ktoś słyszy różnicę to tylko gratulować.

Tak jak powiedziałem, zostańcie tam gdzie jesteście a innym pozwólcie się rozwijać. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.