Jump to content
IGNORED

Głośniki pod telewizor, do 400zł

geforc

Recommended Posts

Witam, panowie mam telewizor Panasonica, ale jakość głośników jest słaba... jak to w każdym TV. Poszukuję więc głośników do powieszenia na ścianie, albo dwie takie kolumny nie za duże, albo taka listwa głośnikowa pozioma do 100cm. Pilota mieć nie musi, ustawię stałą głośność a regulować będę telewizorem. Podłączenie przez wejście słuchawkowe. Basów trzęsących meblami też nie chcę, ważniejsza jest jakość dźwięku... Wiem że 400zł to nie majątek za głosniki, ale chce tylko coś lepszego niż to co mam wbudowane...

Bo jak pisałem wcześniej, Magnat ostatnio zajął się klepaniem taniochy i tandety. Nie znaczy to, że wszystkie ich wyroby są do d..., ale pojawia się w wykonaniu Magnata coraz więcej taniego badziewia.

Oj, sorry, miałem na myśli Blaupunkta z jego np bumboxami za stówę w Biedronce:))

Ale jeśli to ogólna tendencja, to i Magnata czeka ten sam los (jak wwym. Blaupunkta, Akai, czy Duala)

Kiedyś było to proste i logiczne- grubsze ścianki obudowy, większe obwody magnetyczne, transformatory, itp... teraz się wszystko popieprzyło: obudowa może być wykonana z odlewu ciśnieniowego z Al, głośniki z magnesami neodymowymi są lekkie jak piórko a i zasilacze impulsowe wiele nie ważą. Dom wariatów :-)

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.