Skocz do zawartości
IGNORED

kolumny podstawkowe jbl es30


rokob33

Rekomendowane odpowiedzi

co sadzicie o kolumnach jbl es30 w.g recenzji sa bardzo dynamiczne jest duzo gory i bas jest mocny ja akurat lubie wyeksponowana gore .prosze o opinie osob ktore slyszaly te kolumienki i z jakim wzmacniaczem

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się, Jbl ES30 to monitory, które grają raczej skrajami pasma, eksponując górę i dół pasma (dół raczej ten wyższy czyli około 100-120Hz). Jeśli lubisz taką charakterystykę, to przy odpowiednim wzmacniaczu możesz uzyskać satysfakcjonujące brzmienie.

Napisz jednak proszę, w jak dużym pomieszczeniu kolumny będą grały, z jakim wzmacniaczem, jakie gatunki muzyczne zazwyczaj słuchasz.

Pomagamy, doradzamy, wypożyczamy, zapraszamy na indywidualne odsłuchy.

Najlepsze ceny dla forumowiczów magazynu Audiostereo - zapytaj o ofertę! Pełna oferta na stronie www.Q21.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie grały z yamahą a-s500. W pokoju 20 metrowym czuło się niedosyt, szczególnie gdy chciałeś posłuchać ciszej. Im dynamiczniejsza muzyka, tym lepiej się sprawdzały - tak samo z głośnością: zyskiwały przy zdecydowanym zwiększeniu głośności, aczkolwiek były trochę za ostre jak dla mnie. Teraz przeniosłem je do pokoju 12 metrowego i powiem, że aż jestem miło zaskoczony (tym bardziej, że chwilowo grają podłączone do starej miniwieży Philipsa, więc pewnie na pół gwizdka): dźwięk zdaje się być bardziej mięsisty i po prostu pełniejszy oraz cieplejszy (dłuższe słuchanie nie męczy) - nabrały kolorów nawet na cichszych rejestrach, aczkolwiek dalej wolą dynamiczniejszą muzykę. Polecam więc, ale do mniejszych pomieszczeń. Obecnie w planach mam dokupienie wzmacniacza i na pewno zostaną w tym pokoju.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)

Ja mam w domku na wsi model E30, grały one w zestawie Pioneer 989Avi plus Sony TA-F220. Grało to nawet dobrze, kupiłem do tego Pioneera wzmacniacz Pioneer A10 i już mi się nie podoba.

Wzmacniacz i ów Pioneer leżą na razie w serwisie ale czuję że ten zestaw już zostanie, możliwe że te Sony połączę z Yamahą BD-A1010 a do zestawu Pioneera będę szukał innych monitorów.

W domu mam B&W685S2 w kinie domowym tak więc jeden test już z głowy, jbl E30 odpada to już w sumie dwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się, Jbl ES30 to monitory, które grają raczej skrajami pasma, eksponując górę i dół pasma (dół raczej ten wyższy czyli około 100-120Hz). Jeśli lubisz taką charakterystykę, to przy odpowiednim wzmacniaczu możesz uzyskać satysfakcjonujące brzmienie.

Napisz jednak proszę, w jak dużym pomieszczeniu kolumny będą grały, z jakim wzmacniaczem, jakie gatunki muzyczne zazwyczaj słuchasz.

 

wzmacniacz pioneer a602r i grundig fine arts v3 (marantz) pomieszczenie ok 12m2

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.