Skocz do zawartości
IGNORED

Padła Yamaha 550 co w zamian nowy wybór


boby

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich serdecznie.Ostatnim razem na forum byłem 10 lat temu.Doradziliście mi jak na tamte czasy sprzęt,który spełnił moje oczekiwania.Był to amplituner yamaha RX-V550 i zestaw kolumn 5.1 Koda AV 702,subwoofer SW 1000.Grało to w pomieszczeniu 20 m2.I teraz do rzeczy.Sub średnio spełniał się w swojej roli(musiałem go skręcać żeby nie dudnił)z kolei zestaw głośnikowy koda 702 grał nieźle.Kupiłem zestaw kina domowego z myślą żeby głównie oglądać filmy i czasem słuchać muzyki.W rzeczywistości to obejrzałem może kilkanaście filmów,głównie to słuchałem muzyki(usb podłączone do tv lub grałem na konsoli).Dzisiaj przestał działać ampituner(po prostu się nie włącza).Aha wcześniej usunąłem głośnik centralny i głośniki tylne surrond.Przez jakiś czas słuchałem tylko na przednich głośnikach.I teraz pytanie.Czy dalej bawić się w kino domowe czy lepiej pójść w stereo?Jak kino to jaki kupić amplituner(zależy mi na wejściu USB)Zależy mi na basie,dlatego zestaw był wspomagany subem.Docelowo będę też wymieniał kolumny.Na amplituner mam 1500 złotych.Nie jestem jakimś audiofilem,głównie odsłuch to będzie muzyka i czasem jakiś film.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.