Skocz do zawartości
IGNORED

W Detroit sataniści odsłonili posąg Baphometa...


fetek

Rekomendowane odpowiedzi

W sobotę w Detroit w stanie Michigan odsłonięto pomnik satanistycznego bóstwa, Baphometa. Akcja wywołała protesty kilkuset chrześcijan. Ale tyle samo osób przyszło posąg zobaczyć. Krzyczeli "Chwała szatanowi!"

 

Posąg przedstawia Baphometa. To czczony przez okultystów człowiek z głową kozła i skrzydłami. Jedni uważają go za diabelskie bóstwo czy antychrześcijańskiego demona. Inni za symbol dualizmu świata.

 

z18431901Q,Posag-Baphometa-w-Detroit.jpg

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

I co szanowni koledzy na to ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość vasa

(Konto usunięte)

I co szanowni koledzy na to ?

Ciekawostka z gatunku tych co to na ostatniej stronie gazet się kiedyś drukowało. A to cielę o dwóch głowach się urodziło a to Jezus na szybie się babce ukazał a to posąg ustawiono.

Takie tam. Popychanie pierdół.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To to jeszcze nic. Podobno w Warszawie mają odsłonić pomnik smoleński.

 

To nic że coś jest bujdą na resorach. Ważne że temat nośny.

 

I co wy na to ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polać mu, dobrze pisze....

a od jesieni może już siedzieć....

 

Także jak się chop tera nie napije, to później może parę lat o suchym....

 

 

;P

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzecznik Satanic Temple, Lucien Greaves powiedział: "...Pomnik będzie służyć jako latarnia wzywającej do współczucia i empatii wśród wszystkich żywych stworzeń..."

Taa, na dopalaczach też pisze: środek pochłaniający wilgoć, nie spożywać.

Ludzie się już do cna zatracili. Kto wie, czy takie ISIS nie powstało też po to, by ludzie z tak zwanego "cywilizowanego i oświeconego" świata nie pociągnęli się za nos. To już przestaje być śmieszne. Jak mówią starsi: dawno wojny nie było.

Sądząc po niektórych tutejszych wypowiedziach - to wręcz pełen szacun... Dobrze, że ich nie spotkało to, co może spotkać nas, prawda Justas32?

Całości obrazu takiego toku myślenia naszego społeczeństwa doskonale dopełniają komentarze czytelników po tekstem z wyborczej.

 

Wyspa, bezludna wyspa...!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj tam, przecie od małego chcą wychowywać pokolenia bez kręgosłupa moralnego, bez zasad. Ale za to poprawne politycznie do bólu, idealne mięso dla koncernów, globalizmu, itd.... To raz

Dwa jeśli jest tu historyk to Ci powie iż w historii ludzkości upadały nie takie imperia jak nasze...

 

Na naszych oczach upada właśnie cywilizacja białego człowieka, po prostu kolejne imperium dobiega końca....

Nic czego już wiele razy nie było....

 

Co będzie później, islamiści, czy skośnoocy - trudno wyczuć...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na naszych oczach upada właśnie cywilizacja białego człowieka

Cywilizacja białego człowieka nigdy nie miała się lepiej.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Na naszych oczach upada właśnie cywilizacja białego człowieka, po prostu kolejne imperium dobiega końca....

Nic czego już wiele razy nie było....

 

Ależ defetyzm - przecież imperia i cywilizacje nie upadają z dnia na dzień. Nazwałbym to raczej oznakami upadku, a nie definitywnym upadkiem. Znaki mogą spowodować pewne zmiany, które uchronią przed upadkiem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Tubatoon

(Konto usunięte)

Znaki mogą spowodować pewne zmiany, które uchronią przed upadkiem.

 

Za późno.

Zachód się wykastrował, zniewieściał, zgejszczył i wyabortował, a niedobitki na koniec się wyeutanazują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przecież imperia i cywilizacje nie upadają z dnia na dzień.

A gdzie ja napisałem że zachód umrze jutro, czy też 30 lipca 2016 ?

Wiemy, że to trwa pokolenie,dwa - jak zawsze w historii

 

Znaki mogą spowodować pewne zmiany, które uchronią przed upadkiem.

Tak też mówili w... imperium rzymskim ;P (i w każdym innym)

 

Ależ defetyzm

Ależ skąd, żeby coś urosło, coś musi umrzeć.

 

A poza tym temat jajeczny jak pogoda za oknem ;P

 

P.S. A tytułowa rzeźba budzi we mnie skojarzenia z inną postacią, często i gęsto oglądaną w mieście nad Potomakiem...

Czyżby zamierzony plagiat ???

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja widzę że tu nie jeden z rogaczem za pan brat.

 

Nie wiem tylko jak skomentować porównanie czczenia satanizmu do upamiętnienia ofiar "katastrofy". No cóż dla takich samych idiotów jak co niektórzy może jest to lekko śmieszne.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cywilizacja białego człowieka nigdy nie miała się lepiej.

 

Na dzień dzisiejszy tak. Ale sa tapniecia i na pewno będzie pierdykniecie. Mnie ciekawi jak będzie wyglądał upadek bo myślę że nie za mojego życia to sie stanie a trochę później ale ciekawe co zmajstruje ludzkość albo środowisko.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

chwilowy brak działalności w audio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

I co szanowni koledzy na to ?

 

Wpisy pod artykułem bezcenne. Wydrukować, oprawić w ramkę. (kisiel zamiast mózgu)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja widzę że tu nie jeden z rogaczem za pan brat.

Uważasz iż aż tylu jest tutaj księży ???

 

śmiała teza.....

 

;P

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpisy pod artykułem bezcenne. Wydrukować, oprawić w ramkę. (kisiel zamiast mózgu)

 

Akurat większość wpisów sensowna (acz w większości ze sporą dozą ironii) :).

Kult Bafometa ma tradycje wielowiekowe- w końcu pod tym pretekstem np. spalili na stosie Jakuba de Molay (XIII / XIV wiek, tego od Templariuszy).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tam zaraz Jezusa... Stoi jakiś facet z brodą i koroną na głowie i tyle. Skąd oni wiedzą, że to Jezus? :)))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„W co motłoch bez dowodów uwierzył, jakże byśmy to mogli dowodami obalić?”

- Friedrich Nietzsche

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

postawili w 2010 r jezusa w świebodzinie..........i co wy na to?

 

Nawet z (obcych mi) pozycji doktrynalnych jest to jeszcze jedno bałwochwalstwo :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

„Ja jestem Pan, twój Bóg, który cię wywiódł z ziemi egipskiej, z domu niewoli. Nie będziesz miał cudzych bogów obok Mnie! (...). Nie będziesz oddawał im pokłonu i nie będziesz im służył” (Wj 20, 2-5) "Panu, Bogu swemu, będziesz oddawał pokłon i Jemu samemu służyć będziesz" (Mt 4,10).

 

A taki kwiatek pokazała mi swego czasu polska mama z książeczki jaką jej malec dostał od księdza:

"będziesz czcił kościół katolicki, matkę swoją" - cytat dość luźny - z pamięci, ale autentyczny...

 

 

Dobra uciekam z wątku bo inaczej jesienią mnie deportują z tego miłego kraju nad Wisłą ;)

 

P.S. A pomniki z natury podpisują także wiadomo kto na nich jest - to do postu # 20

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpisy pod artykułem bezcenne. Wydrukować, oprawić w ramkę. (kisiel zamiast mózgu)

nasi forumowi koledzy nie są nic lepsi,

 

Akurat większość wpisów sensowna (acz w większości ze sporą dozą ironii) :).

tak, zwłaszcza te które uważa kult sztama za inne, równe wyznanie

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...]

tak, zwłaszcza te które uważa kult sztama za inne, równe wyznanie

 

W przeciągu setek wieków ludzie wymyślali sobie rozmaite, nieraz najosobliwsze, bóstwa.

Nie uważam, aby ktokolwiek miał prawo wartościować, które z nich jest lepsze. Jak na razie, wszelkie próby takiego wartościowania prowadziły do krwawych wojen albo innych gorszących występków.

Rzec by można - religijni fanatycy to największe zło tego świata.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będziesz miał cudzych bogów obok Mnie! (...). Nie będziesz oddawał im pokłonu i nie będziesz im służył”

Jak widać Bóg za pewnik przyjmuje istnienie innych Bogów - i nawet zabrania im służyć. Nie powiedział przecież - nie ma innych Bogów tylko jestem ja. Zabronił tylko oddawania kolegom pokłonu.

Mam wrażenie że Kościół odrzuca Słowo Boże ...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Tubatoon

(Konto usunięte)

„Ja jestem Pan, twój Bóg, który cię wywiódł z ziemi egipskiej, z domu niewoli. Nie będziesz miał cudzych bogów obok Mnie! (...). Nie będziesz oddawał im pokłonu i nie będziesz im służył”

Jak widać Bóg za pewnik przyjmuje istnienie innych Bogów - i nawet zabrania im służyć. Nie powiedział przecież - nie ma innych Bogów tylko jestem ja. Zabronił tylko oddawania kolegom pokłonu.

Mam wrażenie że Kościół odrzuca Słowo Boże ...

 

Tam w przykazaniu jest "bogów", z małej litery pisane. W tym znaczeniu bogiem mogą być na przykład pieniądze. Albo sprzęt hi-fi/hi-end.

 

Także masz mylne wrażenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tam w przykazaniu jest "bogów", z małej litery pisane. W tym znaczeniu bogiem mogą być na przykład pieniądze. Albo sprzęt hi-fi/hi-end.

 

Także masz mylne wrażenie.

Tak, tak - oszukuj sam siebie żeby ci się z oficjalną ideologią zgadzało ...

Na pewno miał na myśli sprzęt hi fi.

Ideę jednego Boga wyśmiali by wówczas nawet ci biedni pasterze semiccy którzy spisywali Stary Testament ...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym, jeżeli dobrze wiem (znawców tematu proszę o skorygowanie mnie jeśli wiem źle) język hebrajski nie rozróżnia liter małych i dużych. To, że dane słowo pisze się raz z dużej, raz z małej litery jest wyłącznie twórczością wtórną, europejską, ze znacznie późniejszego okresu. Nie może być więc dowodem na nic, gdyż ma się nijak do oryginału.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby nawet tak było to niczego nie dowiodłeś.

Z bałwochwalstwem jest tak jak napisał Tubatoon, o wszystkim co się staje dla człowieka najważniejsze, bożkiem się staje a nie jest tego warte to przykazanie nam przypomina.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, zwłaszcza te które uważa kult sztama za inne, równe wyznanie

A co Ty masz do szatana ? Wszystkie książki o nim pisali jego wrogowie. Poza tym to chyba jedyny bóg - w sumie nawet nie bóg, a anioł inaczej :)

który nie obiecuje gruszek na wierzbie... A który mówi chcesz mieć dobrze - zrób sobie dobrze... Uczciwe ? Uczciwe. Pokażcie mi tak uczciwego Boga - chociaż jednego ......

Ktoś gdzieś napisał iż szatan kogoś do czegoś zmusił ??? Nie, zawsze jest numer z cyrografem, porządna umowa cywilno-prawna. Czarno na białym co za co. Żadnych stosów, palenia kobiet, molestowania kotów - za co zresztą koty się zemściły pośrednio zabijając 20 mln europejczyków... Czysty biznes.... I ludziom jeszcze źle.....

 

Konkretny kolo, otacza się też w porzo ziomalami, tylko klima felerna....

;P

Ale jak ktoś woli chłopców ze skrzydełkami, ojca dyrektora i harfy - ja w gusta muzyczne nie wnikam...

 

A rzeźba ze zdjęcia kojarzy mi się z tym - nikt nie wyłapał podobieństwa.... Żadnego masona na forum nie ma ???

78996a60292156c35d5828871352769e8968123e.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

      Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Słuchawki

      Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

      W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

      audiostereo.pl
      audiostereo.pl
      Muzyka 14

      Marantz Cinema 30

      Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Systemy

      Indiana Line Diva 5

      Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Kolumny

      Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

      O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

      AudioNews
      AudioNews
      Newsy
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.