Skocz do zawartości
IGNORED

POLSKI HI-END - czy istnieje?


neomammut

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Ale dziś też...i do końca mych dni będę wdzięczny ludziom, którzy pomogli mi rozwiązać problemy. I to forum powinno pomagać.

 

 

Jakoś nie przypominam sobie abyś Ty komuś pomógł na tym forum. Ale może coś przeoczyłem.

 

 

 

 

Przecież sam się do tego przyznał, że aż mu brzuch od czytania i picia piwa urósł;-)

Jak już rozmawiamy na serio, to mnie akurat forum w niczym nie pomogło ale może dlatego, że na dobre zacząłem pisać jakieś 3 lata temu. A wcześniej cały czas eksperymentowałem i uczyłem się na bazie swoich doświadczeń. Jak się już czegoś nauczyłem to postanowiłem się podzielić zdobytą wiedzą. Czy się to komuś przydało to już ocena każdego z czytających.

 

W przeciwieństwie.

 

To prawda. Twoje rady są cenne i konkretne. I widać jak na dłoni Twoje zaangażowanie w to forum. Więcej takich ludzi i forum było by na 5+.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pełna zgoda Piotrze, Tomkly to jeden z najbardziej wartościowych userów, niezwykle życzliwy audiofil o podobnym do mnie guście. Pomógł mi zapraszając do siebie, co pozwoliło mi to lepiej ocenić wartość mojego systemu, który powoli zmieniam...

Co do sly30, przyznać muszę, że zaskakująco często się z nim zgadzam w ocenie brzemienia :)

Co do tematu wątku, system Tomkly (polskie kolumny), czy też system McGyvera to IMHO jest high-end.

Pozdrawiam

Radek

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pełna zgoda Piotrze, Tomkly to jeden z najbardziej wartościowych userów, niezwykle życzliwy audiofil o podobnym do mnie guście. Pomógł mi zapraszając do siebie, co pozwoliło mi to lepiej ocenić wartość mojego systemu, który powoli zmieniam...

Co do sly30, przyznać muszę, że zaskakująco często się z nim zgadzam w ocenie brzemienia :)

Co do tematu wątku, system Tomkly (polskie kolumny), czy też system McGyvera to IMHO jest high-end.

 

Systemu Tomkly-iego jeszcze nie słyszałem ale mam nadzieję, że kiedyś wreszcie mnie zaprosi :) wiem co ma w domu i wiem czego mogę się spodziewać słuchając na tym systemie.

U McGyvera byłem i jak już kiedyś pisałem to jest jeden z najlepiej grających systemów (w swoim budżecie) jaki kiedykolwiek słyszałem (mimo braku profesjonalnej adaptacji akustycznej). Nie wiem jak on to zrobił :)

 

Do Ciebie Radku czuję się zaproszony - oczywiście po uprzednim zaansowaniu :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Gdzieś był wpis Fr@nza opisujący stres związany z użytkowaniem tego cuda.

 

Zresztą sam wzmacniacz i jego konstruktor gościli u mnie w ramach krakowskich spotkań.

Jakoś nikt z obecnych nie zdecydował się na zamówienie czegokolwiek u tego pana.

I to nawet mimo tego, że na sali przeważali wyznawcy lampowej amplifikacji.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Są audiofile i melomani jak i audiodebile..."  -  darkul w wątku 11299 "Co ma w sobie Garrard ?"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam, .....mamy grudzień........:-)

Trzeba sie odezwać...:-)

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

A co Ty, mozesz zrobić dla Vectora?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O dzisas..znów będzie o " szkole Naborowskiego" ...:(((

 

Widzę, że beczka na głowie dalej skutkuje natręctwem......

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

A co Ty, mozesz zrobić dla Vectora?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O dzisas..znów będzie o " szkole Naborowskiego" ...:(((

Starego Audiofila nie ma więc nikt już nie będzie tej "szkoły" batożył. No, teraz Vector będzie miał swobodę używania.Zapraszamy do pouczeń w jedynym słusznym "kierunku" prawdziwego brzmienia.

A miszcz Naborowski dalej w Iberii propagujący tam jedyny słuszny kierunek?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostrzegam Panow!

Oj tam, Włodek.

 

Za zamieszczenie demota będziesz lał? ;)

 

Popatrz lepiej czy to jakiś klon slaja nie zgłasza wpisów.

 

 

Serdeczności, tak na Mikołajki :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Starego Audiofila nie ma więc nikt już nie będzie tej "szkoły" batożył. No, teraz Vector będzie miał swobodę używania.Zapraszamy do pouczeń w jedynym słusznym "kierunku" prawdziwego brzmienia.

A miszcz Naborowski dalej w Iberii propagujący tam jedyny słuszny kierunek?

 

...a moze jakies inteligentne komentarze nt linka, którego wkleiłem...?..... ;-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

A co Ty, mozesz zrobić dla Vectora?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy sukces polskiej firmy, cieszy !

 

Teraz to już od nich zależy, czy zainteresowanie medialne, będę potrafili przekuć w sukces handlowy an rynkach zagranicznych. Podwaliny już są.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Don't trust opinion on forums.... every time I bought something based on online opinion and without listening in advance, it ended up being a big disappointment."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem o jaki high end tu chodzi ,czy o ten dla ,,normalnych " ludzi czy o jakies kosmiczne wynalazki za jeszcze bardziej kosmiczne pieniadze?

W tym tygodniu zagosci u kolegi wzmacniacz Wile Louis. Jesli biorac pod uwage ceny i takie kryterium to czy sprzet ten mozna juz uznac za high end? W mojej ocenie biorac pod uwage kryterium brzmieniowe ,do polskiego highendu zaliczylbym juz ich tanszą integre Jazz ,ktora od 3 tyg mam przyjemnosc uzytkowac we wlasnym systemie. Rowniez ich okablowanie jest na tyle dobre by nazywac je highendowym.

Do rodzimego high endu dopisalbym bez problemu Albedo, Eqilibrium z Zielonej G. i wiele innych firm typu Amplifon czy Ancient Audio . Jest troche tego i powinnismy sie z tego faktu tylko cieszyc.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do rodzimego high endu dopisalbym bez problemu Albedo, Eqilibrium z Zielonej G. i wiele innych firm typu Amplifon czy Ancient Audio . Jest troche tego i powinnismy sie z tego faktu tylko cieszyc.

Świetne bezpieczniki bijące na głowę przereklamowane zachodnie złomowisko robi Verictum a ich Demiurg jest wyjątkowym drutem. Pomalutku ofertę poszerzają m.in. o wyjątkowej urody i solidnie wykonane listwy sieciowe. Kondycjoner Enerra z ich topowym kablem też nie ma sobie równych. Dobrych naszych firm jest jednak niewiele i bardzo trudno się im przebić na szerszy rynek ze względu na bardzo wysokie ceny promocji na obcych liczących się rynkach.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Diogenes

(Konto usunięte)

Panowie co z JAG Audio Nirvana . Podobno na AS zagrały bardzo ciekawie . Czy to polski hi-end?

Przy takich cenach to nie jest hi end...muszą wszystko sprzedawać 10 razy drożej wtedy będzie ;))

A poważnie to jedna z ostatnich normalnych firm.

Świetne granie w takich cenach !!

 

 

Świetne bezpieczniki bijące na głowę przereklamowane zachodnie złomowisko robi Verictum a ich Demiurg jest wyjątkowym drutem. Pomalutku ofertę poszerzają m.in. o wyjątkowej urody i solidnie wykonane listwy sieciowe. Kondycjoner Enerra z ich topowym kablem też nie ma sobie równych. Dobrych naszych firm jest jednak niewiele i bardzo trudno się im przebić na szerszy rynek ze względu na bardzo wysokie ceny promocji na obcych liczących się rynkach.

Naganiacz jeden !!! Enerr świetna sprawa , Verictum odleciało z cenami w kosmos ...robią druta za 36 tys...;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naganiacz jeden !!!

 

Obiecali mi jeden drut w prezencie więc robię co mogę:) A tak naprawdę nawet o nim nie marzę, nie ta liga cenowa, nawet z upustami. A w Toruniu są już trzy sztuki, grzeją się dwa które doszły.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Diogenes

(Konto usunięte)

Czyli jak ponaganiam na forum i powiem , że Verictum the Best jest to dostanę rabat na x-bułka?;))

Zresztą jakbyś się tak spiął ja przy dyfuzorach to "Demiurga Chochla Limited " sam byś sobie zrobił ..kupiłeś te Vampire XLR ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupiłeś te Vampire XLR ?

 

Tak już dostałem ale zostałem zrobiony w balona. Podają na swojej stronie, że cena jest za parę a wysłali tylko po jednej sztuce męskiej i żeńskiej i zerżnęli 242 funty brytyjskie.

 

>>>>Xhadow Precision XLR Male

 

Xhadow Precision XLR Male

Our Price: £114.25

In Stock

 

Quantity:

1

Add to Cart

Free UK delivery

 

Sleek, sexy, precision machine-art.

 

The Xhadow Precision XLR is easily the finest XLR in the world, designed with respect for the audiophile perspective: Precision, purity, simplicity and elegance.

 

The main barrel and rear-nut are lathed from pure aluminium rod-stock and anodized in "Xhadow Gray" for a durable and non-conductive finish. This assembly houses an internal strain relief that is machined from brass. The rear nut can be vanity-printed with corporate or model names (or both) for the OEM that requires identity markings (minimum order quantities apply).

 

Into this barrel assembly fits our Gender-Modules - either male or female plugs. Each one has an outer passive shell machined from brass and mirror plated, a machined Teflon dielectric, and pure copper machined contacts that have been silver-plated. Each contact allows the termination of wire to be completed via solder, set-screw, or both. This gives the end-user a tremendous amount of flexibility while also allowing them to guarantee a fantastic contact interface with their wires. Each Gender-Module is engraved with the "XHADOW" name along the top arc of the shell's front border, indicating top-orientation.

 

The fit of these connectors is smooth but very strong, with a tremendous amount of contact pressure to ensure perfect and consistent signal passage with a minimum of contact resistance. Priced per pair. <<<<<<<

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

I jest problem bo się migają. A może ja nie rozumiem:"Priced per pair" co to znaczy. Są tu może angliści

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena za parę... skarpet, butów, kolumn etc. - para tworzy komplet, nie sprzedają na sztuki.

 

Tak, oszukali Cię.

 

Ale pokaż z ciekawości potwierdzenie zamówienia.

 

Najprościej byłoby reklamować jeżeli płaciłeś przez PayPal.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajni są ci Brytole. Po parze dni czyli po dwóch dniach stwierdzili że "pair" to jednak dwie sztuki.

Oto e-mail:

Hi,

 

I am sorry these were incorrectly shipped by a third party. They

will send you another pair.

 

Many apologies

Charles

 

Sound Fidelity

26 Torland Road

Plymouth PL3 5TS

[email protected]

 

Vampiry zastąpią te cuda ładowane do kabli Siltecha serii Signature G5 za kupę kasy w tamtym czasie. Niestety pakowanie i wysyłka to następne 10 dni więc dopiero w styczniu opiszę soniczną przydatność tego czegoś.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) post-18481-0-06668700-1481783592_thumb.jpg post-18481-0-42146600-1481783607_thumb.jpg post-18481-0-47942900-1481783916_thumb.jpg

 

Adiofilia to dziwne hobby. Zakup nawet pierdoły potrafi być okupiony cierpieniem i stresem, a wynik zakupu nie musi przynieść zamierzony efekt. Średnica mocowań raczej do cienkich kabli.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Diogenes

(Konto usunięte)

Fajni są ci Brytole. Po parze dni czyli po dwóch dniach stwierdzili że "pair" to jednak dwie sztuki.

Oto e-mail:

Hi,

 

I am sorry these were incorrectly shipped by a third party. They

will send you another pair.

 

Many apologies

Charles

 

Sound Fidelity

26 Torland Road

Plymouth PL3 5TS

[email protected]

 

Vampiry zastąpią te cuda ładowane do kabli Siltecha serii Signature G5 za kupę kasy w tamtym czasie. Niestety pakowanie i wysyłka to następne 10 dni więc dopiero w styczniu opiszę soniczną przydatność tego czegoś.

 

post-18481-0-08987500-1481783485_thumb.jpg post-18481-0-06668700-1481783592_thumb.jpg post-18481-0-42146600-1481783607_thumb.jpg post-18481-0-47942900-1481783916_thumb.jpg

 

Adiofilia to dziwne hobby. Zakup nawet pierdoły potrafi być okupiony cierpieniem i stresem, a wynik zakupu nie musi przynieść zamierzony efekt. Średnica mocowań raczej do cienkich kabli.

Oni tak czasami mają ...mnie jak w Hifi Collective policzyli do zapłaty 100 Euro za duźo to bardzo przepraszali i do tej pory przesyłki mam gratis;))

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Vampiry zastąpią te cuda ładowane do kabli Siltecha serii Signature G5 za kupę kasy w tamtym czasie. Niestety pakowanie i wysyłka to następne 10 dni więc dopiero w styczniu opiszę soniczną przydatność tego czegoś.

 

Przydałby się dalszy ciąg.

 

Pozdrawiam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

A co Ty, mozesz zrobić dla Vectora?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Redaktorzy

W tym tygodniu zagosci u kolegi wzmacniacz Wile Louis. Jesli biorac pod uwage ceny i takie kryterium to czy sprzet ten mozna juz uznac za high end? W mojej ocenie biorac pod uwage kryterium brzmieniowe ,do polskiego highendu zaliczylbym juz ich tanszą integre Jazz ,ktora od 3 tyg mam przyjemnosc uzytkowac we wlasnym systemie.

 

Zgadzam się w pełni. Przy czym WILE spełnia też kryterium dodatkowe hi-endu (tego prawdziwego do szpiku kości), bo wzmacniacze robi dwóch prawdziwych speców w małej kanciapie. Gdyby to byli jeszcze Japończycy, ochom i achom nie byłoby końca, a ceny byłyby 4 razy takie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się w pełni. Przy czym WILE spełnia też kryterium dodatkowe hi-endu (tego prawdziwego do szpiku kości), bo wzmacniacze robi dwóch prawdziwych speców w małej kanciapie. Gdyby to byli jeszcze Japończycy, ochom i achom nie byłoby końca, a ceny byłyby 4 razy takie.

Swieta prawda. Chyba tylko w tym kraju tak chetnie opluwa sie swoich. W takiej Japonii, Usa czy Wloszech ludzie sa dumni ze swoich ziomkow , ktorzy potrafia zrobic rzeczy wyjatkowe. Za takie uważam urzadzenia Wile. Zwlaszcza wzmacniacze. Tu klasa brzmienia jest zaskakujaco wysoka.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czekam aby wreszcie ktoś zrobił kable na poziomie topowych Transparentów, Siltechów, Nordostów itp

tylko żeby i cena nie osiągała takiego pułapu jak w przypadku wyżej wymienionych firm....jest to możliwe ?

....moim zdaniem max ( jeżeli chodzi o cenę) nie powinna przekraczać 10tys zł

 

kolega kiedyś powiedział że taki kabel potrafi zrobić Rafael - ASURA

....tyle że nie zrobi bo jest chciwusem ;-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

„ kolega kiedyś powiedział że taki kabel potrafi zrobić Rafael - ASURA

....tyle że nie zrobi bo jest chciwusem ;-)”

 

Hehehe....a to dobre! IPhone to już w 76r wymyślił, a procesory Pentium miał opracowane zaraz po wojnie. Obecnie nie ma czasu na kable. Uczestniczy w projekcie lotu na Marsa....tym razem bez pomocy Kubricka... :-)))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

      Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Słuchawki

      Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

      W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

      audiostereo.pl
      audiostereo.pl
      Muzyka 13

      Marantz Cinema 30

      Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Systemy

      Indiana Line Diva 5

      Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Kolumny

      Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

      O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

      AudioNews
      AudioNews
      Newsy
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.