Jump to content
IGNORED

Pokój DIY na Audio Show 2015.

palton

Recommended Posts

• Użytkownicy+

Witam kolegów. Jak zwykle co roku, zapraszam konstruktorów do wspólnej zabawy.

Tym razem wystawa wydłuża się o jeden dzień, co daje nowe możliwości, ale też wymaga poświęcenia większej ilości czasu. Co do możliwości, to można więcej rzeczy pokazać, być może warto częściowo zmienić formułę. Na szczęście pomimo dodatkowego dnia, koszty się nie zmieniają. Nie mam jeszcze odpowiedzi od właściciela forum, w jakim zakresie możemy liczyć na wsparcie finansowe. Tym nie zajmujmy się na tą chwilę, niedługo wszystko powinno być jasne.

Proszę o wpisywanie się na listę, oraz krótką informację dotyczącą sprzętu:

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

Z "plakatu" wynika, że impreza odbywać się będzie na stadionie narodowym, w hotelu Sobieski oraz Golden Tulip. Szkoda, że nie ma więcej aktualnych informacji, wszystko dotyczy ubiegłorocznej imprezy.

Staram się być melomanem ale zamiłowanie do DIY czyni czasem ze mnie audiofila.

Na Stadionie Narodowym w sensie "na wolnym powietrzu" (??!!) czy raczej w jakichś pomieszczeniach zamkniętych pod trybunami ?

Na wolnym powietrzu na pewno nie... w listopadzie zimno przecież.

W związku dodatkowym dniem i większą ilością czasu jak miałaby się zmienić formuła?

Na bardziej freestylową? Czyli co dwie godziny zmieniamy system?

Osobiście lubię jak coś się dzieje, a nie cztery godziny gra to samo i nic się nie dzieje. Pół biedy jak fajnie gra, gorzej jak kilka godzin gra niejaka padaka.

Wytłumaczcie mi jedną sprawę, na stronie z linku

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

w zakładce "Jak wejść na wystawę" są podane 3 dni otwarcia : 6,7,8 listopada i godziny natomiast w górnej części tej strony jest napisane : Wszystkich miłośników dobrego dzwieku zapraszamy na kolejną edycję Audio Show. 14-15 listopada Warszawa.

To w końcu który termin jest faktyczny?

• Użytkownicy+

Piotr, tak właśnie pomyślałem, jak napisałeś. Wszystko można uzgodnić, ale moja myśl jest taka, żeby piątek był dniem na "spełnianie zachcianek", a sobota i niedziela według dotychczasowego schematu. Z jednej strony byłby dodatkowy dzień na wyłonienie najlepszych rzeczy, z drugiej, mieliby szansę wszyscy. Napisalibyśmy o tym w "programie" odsłuchów. To powinno spodobać się wszystkim.

No to żeby po porządku było ... czyli "Inauguracja Listy" ...

Zgodnie ze zwyczajem, kolejne osoby kopiują i dopisują do listy.

Proszę o wpisywanie się na listę, oraz krótką informację dotyczącą sprzętu:

1. Lamposz - Zmodyfikowany tzn ulepszony Williamson EL34 - końcówka mocy.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

Piotr, tak właśnie pomyślałem, jak napisałeś. Wszystko można uzgodnić, ale moja myśl jest taka, żeby piątek był dniem na "spełnianie zachcianek", a sobota i niedziela według dotychczasowego schematu. Z jednej strony byłby dodatkowy dzień na wyłonienie najlepszych rzeczy, z drugiej, mieliby szansę wszyscy. Napisalibyśmy o tym w "programie" odsłuchów. To powinno spodobać się wszystkim.

To brzmi całkiem dobrze. Wariacki piątek i weekend na spokojnie. Mam nadzieję że będziesz cały czas na miejscu, żeby był dyktator decydujący o całym bałaganie.

• Użytkownicy+

Panowie mogę potwierdzić, że mamy opłacony pokój na wystawie przez właściciela forum. Odpada nam więc kłopot związany ze zbiórką kasy. Teraz wystarczy się wpisać na listę.

Chłopaki z DiY audio, też mają rezerwację. Tak więc wygląda na to, że mamy kolegów za ścianą (prosiłem organizatora, o sąsiedzkie pokoje). Myślę, że to dobra wiadomość, będzie jeszcze więcej zabawy i współzawodnictwa.

• Użytkownicy+

A będą te kolumny podłogowe z zeszłego roku na magnezowych Seasach?

Chociaż na godzinę w sobotę...

:) Sam bym chętnie posłuchał...

Zapewne Tomek zrobił coś jeszcze bardziej ambitnego, pytanie czy to zaprezentuje, a jeśli tak, to w jakim pokoju? :)))

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.