Skocz do zawartości
IGNORED

Dorobienie gałek z aluminium


Shrek.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie do znawców, może jest ktoś, kto się tym zajmuje, albo zna firmę, co zrobi.

 

Mam 4 szt takich gałeczek, chciałbym, żeby wyglądały jak fabryka, są to wytoczone z aluminium twardego surowe jeszcze i nie wiem jak zrobić, żeby efekt był jak na trzecim zdjęciu, takie równe, piękne, jakby satynowe są. One nie są na pewno anodowane, myślałem o chromowaniu ale to też jakoś do mnie nie przemawia.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Muzyka daje moc ciału, pogodę zmysłom i nieśmiertelność duszy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, to gdzie.w Poznaniu, bo szukałem i jedyne co mi się udało osiągnąć, to wytoczenie takich właśnie i więcej z nich nie wycisnę. Mam jeszcze jedne, dużo gorsze, czyżby nie było fachowców?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Muzyka daje moc ciału, pogodę zmysłom i nieśmiertelność duszy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Włóknina ścierna arkusz( gradacja.Zielona P280, Bordo P360 ,Szara P800 ,Jasno Szara P1500-2000 do wyboru) plus wiertarka z chwytakiem wewnętrznym lub tokarka . Bardzo LEKKO dociskamy włókninę do obracającego się metalu na sucho . Najlepiej poprosić jakiegoś tokarza żeby krzywdy sobie nie zrobić.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie umiem sam tego zrobić więc nic mi nie dadzą te rady jaki papier, materiał, szukam kogoś, kto zdobi wypasione gałeczki z moich już wytoczonych jakie mam. Rady mam wrażenie sa dobre ale ja nie mam kompletnie do tego ręki.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Muzyka daje moc ciału, pogodę zmysłom i nieśmiertelność duszy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba je przetoczyć ostrym nożem, ze stałym i niskim posuwem.

Niestety nic to nie da. Widać, że na gałkach są "wżery" jest to wada przy odlewaniu. Badziewne aluminium. Zataczając będą pojawiały się nowe niedociągnięcia. Przerabiałem to kiedyś

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nic to nie da. Widać, że na gałkach są "wżery" jest to wada przy odlewaniu. Badziewne aluminium. Zataczając będą pojawiały się nowe niedociągnięcia. Przerabiałem to kiedyś

 

Te gałki na zdjęciach autora wątku w ogóle wyglądają na chromowane. Podłoże pod chromowanie było jednak niezbyt estetyczne. Aluminium nie błyszczy się w ten metaliczny sposób.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej się tego nie tykać i zrobić nowe. Tak nawiasem to te pseudo pokrętła to jakieś nakładki na gałkę ? Jak to mocowane jest do ośki ?

Aluminium świeżo zdjete zaraz po obróbce potrafi tak wyglądać.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest aluminium świeżo wytoczone, nic nie przygotowywane do chromowania itp. Mają być nakładką na oryginały, żeby nie niszczyć właściwych i zastąpić srebrnymi, na dnie cieniutka dwustronna taśma sklei, w razie potrzeby zdjęcia spokojnie odejdzie, już przećwiczyłem.

 

Nie kumam, żeby nie dało się zrobić porządnej gałki w tym kraju, widzę w sieci sprzedają pełno gotowych, na tej stronie, wyżej, też ją znalazłem, są piękne, takie właśnie jak są mi potrzebne jakościowo, ale wymiary muszę mieć dokładnie takie jakie mam i nie zmienię tego, bo nie zdejmę oryginałów. Jak próbowałem zdjąć, wyrwałem z przełącznikiem, tak są zamontowane na styk na bolcu, że nie dają się zdjąć, musiałem wymieniać przełącznik. Sprzęt gra tak, że nie odpuszczę, ale złotego koloru wykończenia nie uniosę, a chcę go zostawić sobie, stąd pomysł na zmianę koloru. Już sporo zrobiłem w tej kwestii, zostały mi tylko 4 gałki, których za chiny nie mogę zorganizować. Jedyna opcja, żeby to miało wygląd na to wychodzi, anodowanie, choć nie jest to pięknie świecące aluminium surowe, ale co zrobić kiedy jak widać się nie da, mimo, że takie proste i inne są i oryginały i robione w koło jest pełno, a jak chcesz człowieku machnąć coś, to się nie da i już ...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Muzyka daje moc ciału, pogodę zmysłom i nieśmiertelność duszy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będę bił piany i rozkminiał co, jak i po co. Info masz na PW

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest aluminium świeżo wytoczone, nic nie przygotowywane do chromowania itp. Mają być nakładką na oryginały, żeby nie niszczyć właściwych i zastąpić srebrnymi, na dnie cieniutka dwustronna taśma sklei, w razie potrzeby zdjęcia spokojnie odejdzie, już przećwiczyłem.

 

Nie kumam, żeby nie dało się zrobić porządnej gałki w tym kraju, widzę w sieci sprzedają pełno gotowych, na tej stronie, wyżej, też ją znalazłem, są piękne, takie właśnie jak są mi potrzebne jakościowo, ale wymiary muszę mieć dokładnie takie jakie mam i nie zmienię tego, bo nie zdejmę oryginałów. Jak próbowałem zdjąć, wyrwałem z przełącznikiem, tak są zamontowane na styk na bolcu, że nie dają się zdjąć, musiałem wymieniać przełącznik. Sprzęt gra tak, że nie odpuszczę, ale złotego koloru wykończenia nie uniosę, a chcę go zostawić sobie, stąd pomysł na zmianę koloru. Już sporo zrobiłem w tej kwestii, zostały mi tylko 4 gałki, których za chiny nie mogę zorganizować. Jedyna opcja, żeby to miało wygląd na to wychodzi, anodowanie, choć nie jest to pięknie świecące aluminium surowe, ale co zrobić kiedy jak widać się nie da, mimo, że takie proste i inne są i oryginały i robione w koło jest pełno, a jak chcesz człowieku machnąć coś, to się nie da i już ...

 

Pierwszy lepszy tokarz za rogiem Ci to zrobi. Ja robiłem i problemu nie było...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Uprzejmie proszę użytkownika ---- bum1234 ---- o nie komentowanie powyższego postu, a z głuchymi o wpływie i budowie kabli nie ma sensu dyskutować :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest aluminium świeżo wytoczone, nic nie przygotowywane do chromowania itp. Mają być nakładką na oryginały, żeby nie niszczyć właściwych i zastąpić srebrnymi, na dnie cieniutka dwustronna taśma sklei, w razie potrzeby zdjęcia spokojnie odejdzie, już przećwiczyłem.

 

Wygląda jak typowe po manualnej tokarce, ładnie zrobione. Z czasem niestety zszarzeje :(

Jeśli chcesz satynę, to można szkiełkować. Jak będziesz kiedyś w B-B to zrobisz sobie samemu tak mocno, jak uznasz :)

Powierzchnia po takim zabiegu nie ma kierunku, w przeciwieństwie do wszelkiej maści płócien ściernych i obróbki na kręcącym się detalu.

Przy okazji szkiełkowanie zdejmuje też mankamenty powierzchni, więc może znikną wszystkie ślady toczenia - jeśli nie są głębokie.

Po szkiełkowaniu można "zaczepić" ostrym nożem krawędź, wtedy będzie jak fabryka :)

 

Miłego.

Irek.N.

ps. żeby nie było tak miodzio - powierzchnię po szkiełkowaniu trzeba uszlachetenić, od biedy silikonem, najlepiej anodą, inaczej potrafi łapać brud.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powierzchnię po szkiełkowaniu trzeba uszlachetenić, od biedy silikonem

 

co to znaczy uszlachetnić silikonem?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

DIY to przyjemność grzebania w sprzętach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy lepszy tokarz za rogiem Ci to zrobi. Ja robiłem i problemu nie było...

No właśnie nie do końca taki pierwszy lepszy. Taki już zrobił jedne i wywaliłem, kompletny szajs, drugi już się postarał i zrobił te, co na zdjęciu ale dupy nie urywają, on nie rozumie o czym ja mówię i twierdzi, że są idealne, a nie są. Dla mnie wzorem są fabryczne i uważam, że da się takie zrobić widząc w sieci masę zdjęć robionych gałek, sprzętów etc. Ja tylko kompletnie nie znam się na tym i nie wiem jak to zrobić a jak widać fachowców też jak na lekarstwo. Radzicie chyba dobrze, ale ze znalezieniem wykonawcy gorzej, jedyne co znalazłem w Poznaniu, to po 10 sierpnia oddać do chromowania i będą idealne, a to też nie jest efekt, który mnie cieszy, bo chrom jest inny niż mi się marzy efekt końcowy.

 

z ciekawosci zapytam co to za sprzęt - Electrocompaniet lub coś pokrewnego?

Pochodna, Abrahamsen, nie unoszę złotych, a gra tak, że wolę powalczyć o kolor gałek, bo resztę już udało mi się ładnie ogarnąć, nóżki i śruby już zmieniły wiele, tylko gałeczki jeszcze i będzie, tylko zrobić je okazało się powyżej możliwości jak widzę :)

 

Robię taką wersję, bo nie chcę ściągać oryginałów, to trudne jest, ściągając wyrwałem już jedną ośkę z przełącznika, więcej prób nie będzie i wolę wytoczyć tej średnicy i zamontować na oryginalnych bez ruszania. Zawsze będzie można zdjąć i przywrócić oryginał przy ewentualnej odsprzedaży kiedyś, co może nie nastąpić ale warto mieć tą alternatywę.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Muzyka daje moc ciału, pogodę zmysłom i nieśmiertelność duszy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję wyboru ;) Lubię skandynawskie klocki. Faktem jest, że wystrój Electrocompanieta i Abrahamsena jest nieco kiczowaty i rozumiem potrzebę zmian, ale dźwięk wynagradza wszystkie ułomnosci ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest ze tak powiem nieco nie w moim guście, ale zestaw pre z końcówką gra wybitnie i nie żałuję ani jednej złotówki wydanej. Dojdę z tymi gałkami, nie odpuszczę.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Muzyka daje moc ciału, pogodę zmysłom i nieśmiertelność duszy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest ze tak powiem nieco nie w moim guście, ale zestaw pre z końcówką gra wybitnie i nie żałuję ani jednej złotówki wydanej. Dojdę z tymi gałkami, nie odpuszczę.

 

Zwymiaruj je. Niczego nie obiecuje.

Irek.N.

 

co to znaczy uszlachetnić silikonem?

 

Powierzchnia zmienia mocno wygląd pod wpływem np: tłuszczu - od dotknięcia paluchami. Można wstępnie wypełnić pory tłuszczem, ale lepiej silikonem, wtedy nie będzie widać wszystkich odcisków paluchów, przynajmniej przez jakiś czas :)

 

Jak to inaczej opisać.... są ściereczki do pielęgnacji powierzchni metalowych np: w kuchni. Podobne zjawisko.

 

Miłego.

Irek.N.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymiary są banalnie proste 34mm średnica, 17,5mm głębokość wszystko wewnątrz walca, zewnętrzne obojętne.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Muzyka daje moc ciału, pogodę zmysłom i nieśmiertelność duszy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz mieć dobrze, to zrobione polecam Metex w Swarzędzu na Różanej. Tanio nie będzie, ale zapytaj. Robiłem u nich basreflex.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Nie myśl - słuchaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powierzchnia zmienia mocno wygląd pod wpływem np: tłuszczu - od dotknięcia paluchami. Można wstępnie wypełnić pory tłuszczem, ale lepiej silikonem, wtedy nie będzie widać wszystkich odcisków paluchów, przynajmniej przez jakiś czas :)

 

Jak to inaczej opisać.... są ściereczki do pielęgnacji powierzchni metalowych np: w kuchni. Podobne zjawisko.

 

a praktycznie jak to się robi( to zatykanie porów silikonem)? Nie znam się na ścierkach kuchennych

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

DIY to przyjemność grzebania w sprzętach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No drodzy moi, temat ogarnięty. Nie wiem czy mogę publicznie napisać, kto mi pomógł, jak się dowiem, wygłoszę na jego cześć peany, teraz pokażę tylko efekt i zakończę wątek pozytywnym DZIĘKUJĘ WSZYSTKIM za pomoc, rady, zaangażowanie i całą tą sympatyczną część, jaka mnie spotkała już nie raz na tym forum (a psy wieszają, że hej, ja tam swoje wiem :) )

 

Na fotkach porównanie, moich rękodzieł polerowanych w rękach pastą do aluminium i wykonanymi metodą szkiełkowania, ze ściętą krawędzią. Efekt jest znakomity. Wprawdzie były dwie wersje jakie chodziły mi po głowie, ale ta druga okazuje się niewykonalna, chodzi nie o powierzchnię szkiełkowaną, matową, a o drobne rowki w sensie jak na winylu. W tej ilości nikt nie chce tego na CNC zrobić, przy 400 może by się podjęły firmy, ale 4 odpadają :) Koszt zabija, nawet mnie i moje chęci i zdolności do wydawania :)

 

Warto wiedzieć, że są wśród nas takie rodzynki, co nawet konta nie chcą podać, żeby za moje dobrej whisky się napić, za tak porządną i bezinteresowną robotę, ale ja czasem jadę tamtędy, więc nawet bez podania konta i tak wjadę :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Muzyka daje moc ciału, pogodę zmysłom i nieśmiertelność duszy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dojadą dwie pozostałe, to aż wyjmę swoją lustrzankę i zrobię właściwe foty, żeby zaprezentować końcowy efekt przemiany :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Muzyka daje moc ciału, pogodę zmysłom i nieśmiertelność duszy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z nudów (czekam na dwie pozostałe gałeczki od kolegi, jutro mają dojechać) dobrałem się do sprzętu i pomalowałem oryginały na czarny mat. Musiał bym i tak to zrobić, bo po założeniu dorobionych na te złote, jak zostanie pasek złotej odbija pod szkłem i widać lekki poblask, a to mi się nie podobało, więc oczekując postanowiłem przygotować już na jutro i zwariowałem jak skończyłem. Nie myślałem wcześniej o tej wersji, bo nie lubię wręcz paranoicznie czarnego sprzętu, a w tym przypadku jest lepiej, niż mogłem sobie wyobrazić. Co sądzicie o tym? :) Może cała robota toczenia, dorabiania, latania w koło tego jest parą w gwizdek i od razu trzeba było prysnąć bez dotykania oryginalne na czarno?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Muzyka daje moc ciału, pogodę zmysłom i nieśmiertelność duszy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi sie to szklo - podobnie zrobilem z DIY koncowka Pass... Mam jeszcze do zrobienia obudowe DIY przedwzmacniacza Pass. Jakiej grubosci jest szklo?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z nudów (czekam na dwie pozostałe gałeczki od kolegi, jutro mają dojechać) dobrałem się do sprzętu i pomalowałem oryginały na czarny mat. Musiał bym i tak to zrobić, bo po założeniu dorobionych na te złote, jak zostanie pasek złotej odbija pod szkłem i widać lekki poblask, a to mi się nie podobało, więc oczekując postanowiłem przygotować już na jutro i zwariowałem jak skończyłem. Nie myślałem wcześniej o tej wersji, bo nie lubię wręcz paranoicznie czarnego sprzętu, a w tym przypadku jest lepiej, niż mogłem sobie wyobrazić. Co sądzicie o tym? :) Może cała robota toczenia, dorabiania, latania w koło tego jest parą w gwizdek i od razu trzeba było prysnąć bez dotykania oryginalne na czarno?

 

można wiedzić czym prysnąłeś?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

DIY to przyjemność grzebania w sprzętach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

      Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Słuchawki

      Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

      W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

      audiostereo.pl
      audiostereo.pl
      Muzyka 26

      Marantz Cinema 30

      Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Systemy

      Indiana Line Diva 5

      Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Kolumny

      Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

      O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

      AudioNews
      AudioNews
      Newsy
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.