Jump to content
IGNORED

spalone wysokotonówki - czy da się naprawić?

Czeski_film

Recommended Posts

Tak jak w tytule - spaliły mi się głośniki wysokotonowe w STX-FX300 (głośniki GDWK-10-250-8-AWX).

Wymontowałem i sprawdziłem, podłączając bezpośrednio do kabla ze wzmacniacza - milczą!

Ponieważ nowe kosztują około 140 zł za sztukę, może ktoś będzie w stanie pomóc, czy da się to jakoś naprawić, wymienić jakąś spaloną część, ewentualnie znaleźć coś tańszego, co też pociągnie?

Będę wdzięczny za odpowiedź.

Guest

(Konto usunięte)

Tak jak w tytule - spaliły mi się głośniki wysokotonowe w STX-FX300 (głośniki GDWK-10-250-8-AWX).

Wymontowałem i sprawdziłem, podłączając bezpośrednio do kabla ze wzmacniacza - milczą!

Ponieważ nowe kosztują około 140 zł za sztukę, może ktoś będzie w stanie pomóc, czy da się to jakoś naprawić, wymienić jakąś spaloną część, ewentualnie znaleźć coś tańszego, co też pociągnie?

Będę wdzięczny za odpowiedź.

Powiedz...co trzeba zrobić żeby spalić wysokotonówki w tej klasy kolumnach...nieźle przesterowałeś wzmacniacz...

Czesto spotykałem się ,ze upaliły się tylko druciki w miejscach łączeń i byc moze da sie naprawić :) przy założeniu oczywiscie ,ze przester nastąpił w krótkim czasie i cewka nie zdążyła się zwęglić ... :) miałem mnóstwo takich przypakdków ,iz odwijałem tylko pół zwoju -przylutowałem dając ostrzezenie klinetowi aby uwazał i jakoś do tej pory działają :) Natomiast jesli grało się cały dzień to niestety mam złą wiadomość :P

Jeśli kolumny Ci pasują, nie bawiłbym się w naprawę, tylko wymienił głośniki na nowe.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.