Jump to content
IGNORED

Amplituner do kina ciepłe brzmienie do 1000

freeman67

Recommended Posts

Koledzy mam obecnie Pioneera 821 z którego jestem zadowolony średnio :)

Kidyś miałem Onkyo 576 i tam był cieplejszy i soczystszy bas. sprzeda

Obecnie mam 2 kolumny Magnat Vintage 350 i kompletuje reszte do kina domowego ponieważ sprzedałem Kode 710.

głównie posłużą mi do kina domowego czasem muzyka czy radio.

Max jaki mogę wydać to 1000.

myślałem o 2 opcjach:

Onkyo tx-nr 509/609 - podobno dźwięk już nie taki jaki ja pamietam z onkyo 576 ale znowy maja radio internetowe na ktorym mi zalezy

denon 1911 - tu podobno ciepły dźwięk.

Czy możecie cos zaproponować?

chetnie bym posluchal obu ale chyba w sklepach nie sa one juz dostepne?

jakies propozycje?

Witaj,

z zaproponowanych przez Ciebie poluj na Onkyo 609 lub Tego Denona 1911. Nie wiem czy do końca wiesz o jakie "ciepło" Ci chodzi. 576 nie grał specjalnie środkiem pasma. Faktycznie dół bym głębszy i bardziej soczysty. Rozwinięcie tego dzwięku znajdziesz w modelu 609, będzie lepiej. Z kolei 1911 będzie grał faktycznie dźwiękiem zbliżonym do ciepłego. Mniej wyraźna góra, bardziej rozwinięty środek pasma, bas głęboki jednak z mniejszym uderzeniem.

Pozdrawiam

| INSTALACJE | ODSŁUCHY | WYPOŻYCZENIA | PORADY | - Jeśli potrzebujesz pomocy skontaktuj się z nami.

www.S4Home.pl | tel: 514-500-824 | Specjalne oferty dla forumowiczów.

Jeżeli mowa o radiu internetowym to 1911 go nie ma ale czy nowsze modele mają nie jestem pewien.chyba 1913 ma łącze.

Ja po pierwszym spotkaniu z denonem zostalem juz przy tej marce bo mi ona odpowiada. (Wlasnie to cieplo i wypelnienie dźwięku)

zależało mi również na internetowym radiu i kupiłem model 3808.starszy juz model ale sadze ze nadal atrakcyjny. Mam od go od 3 lat i nawet nie myślę o zmianie. jestem z niego zadowolony. No moze zmienie go na arcama avr 600 jak sie trafi w dobrej cenie.

Denony 3808 chodza 1300-1500 lub może taniej znajdziesz. Ale według mnie sa warte swojej ceny.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.