Skocz do zawartości
IGNORED

wzmacniacz ayon orion 2 z MA BX6?


hengo

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

 

mam pytanie jak w temacie - czy ma sens zestawienie wzmacniacza ayon orion 2 z kolumnami Monitor Audio BX6 i CD yamahy CD-N500?

Posiadam takie kolumny i cd i zastanawiam się nad zakupem wzmacniacza. czy ktoś to może słyszał w taki zestawieniu?

Słucham głównie rocka, jazzu i bluesa.

Będę wdzięczny za wszelkie sugestie.

Pozdrawiam,

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozważ także propozycję wzmacniaczy Audiona EL 34 to 12 watowa integra.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Zapraszam na odsłuch do naszego salonu przy ulicy Krowoderskich Zuchów w Krakowie. Posiadamy w ofercie kolumny Monitor Audio BX6.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 3 lata później...

co do wzmacniacza Ayon Orion II

Reklamowany jest fajnie. Super dźwięk, super recencje, a jak się można rozwodzić nad doborem kabla, no wow po prostu.

Jest drobny szczegół - psuje się średnio raz w roku. Mój raz był w Austrii na gwarancji, teraz też jest. Objawy (sprzęt ma 2,5 roku):

"Uszkodzone : trafo pierwotne , mostek prostowniczy , kondensatory zasilania 12 v oraz rezystory tego zasilania. Dodatkowo trzeba wymienić podstawę ceramiczną lampy v1 - jak się lekko obluzuję lampa to przestaję łączyć."

Ceramiczne trzymadełko lampy v1 jak k...a w oprawie do starej żarówki w PRLu chyba. Ręce mi opadły. Nie wiem co tam wkładają do środka, ale wygląda na najtańszego chińczyka a jak się psuje trzymadełko ceramiczne... to jakoś produkcji pozostawia wiele do życzenia!

Może to i się do czegoś nadaje, ale na pewno nie do grania... Nie wspominając, że super naprawdę fajny, aluminiowy pilot... też się raz zepsuł w międzyczasie.

Mój wniosek jest chyba taki - to może i fajny design, robią niezłe obudowy, to fakt. Na CNC w Hong Kongu podobno. Impressive really. Tylko czy o to chodzi!?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.