Jump to content
IGNORED

Wzmacniacz do 500 zł do podstawkowych jbl es 30

emilski

Recommended Posts

Witam,

jaki wzmacniacz polecicie w podanym budżecie (używany) do tych głośników? Pomieszczenie ma 12 m, zależy mi na dźwięku zrównoważonym i jak najbardziej uniwersalnym, bo i muzyka bardzo różna. Jeśli warto, to mogę dorzucić jeszcze stówkę do budżetu.

Guest numik

(Konto usunięte)

NAD to lider w tej cenie. Do propozycji Justasa dorzuciłbym wysoko w rankingu Rotela 02, czasem za 600 zł da się coś znaleźć i ewentualnie Marantza

Praktycznie to każdy wzmacniacz będzie dobry, tylko żeby był sprawny i nie grzebany.

Jak lubisz szczegółowe brzmienie to japończyka kupuj, cieplejsze onkyo/marantz chłodne denon lub skrajna i w moim odczuciu sucha yamaha. Jak chcesz coś muzykalnego co łagodzi obyczaje to arcam lub musical fidelity albo z wykopem i dynamiką NAD. Rotel też dobry ale strasznie techniczny i dokładny.

Tak ja odbieram te marki ;-)

Musica curat cor meum et animam meam delenit

• 2 weeks later...

Witam,

podłączę się pod temat, też szukam wzmacniacza w podobnej kasie, z tym że do innych kolumn. Generalnie mam monitorki DIY na głośnikach Focala, modeli teraz nie podam, w każdym razie nie jest żaden Hi-end.

Monitorki składają się z woofera 16cm i 1" kopułki tytanowej (odwróconej, jak to Focal). Zestaw gra stosunkowo jasno, z ładną średnicą i dużą detalicznością. Kuleje jednak bas, jest w miarę liniowy, dość szybki, ale nie schodzi za nisko (mała konstrukcja). Ogólnie zestaw do starego rocka i brzmień gitarowych. W chwili obecnej mam starego wysłużonego Kenwooda KA-660D, mam go chyba z 15 lat ;), chcę go zmienić na coś lepszego.

Sporo też słucham czarnej płyty (AT-120), więc mile widziany preamp Phono.

Myślę czy polecany przez Was NAD C340 to będzie dobre rozwiązanie? Rozważałem też Cambridge Audio A4. Możecie coś powiedzieć więcej w tym temacie?

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.