Skocz do zawartości
IGNORED

Wzmacniacz do 500 zł do podstawkowych jbl es 30


emilski

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

jaki wzmacniacz polecicie w podanym budżecie (używany) do tych głośników? Pomieszczenie ma 12 m, zależy mi na dźwięku zrównoważonym i jak najbardziej uniwersalnym, bo i muzyka bardzo różna. Jeśli warto, to mogę dorzucić jeszcze stówkę do budżetu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cholera wszystko juz zostalo powiedziane ;]

nad i denon 980r to moi faworyci sam mam w budrzetowym zestawie denona

nie zmieniam bo po co

nad klasa za ta cene

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Praktycznie to każdy wzmacniacz będzie dobry, tylko żeby był sprawny i nie grzebany.

Jak lubisz szczegółowe brzmienie to japończyka kupuj, cieplejsze onkyo/marantz chłodne denon lub skrajna i w moim odczuciu sucha yamaha. Jak chcesz coś muzykalnego co łagodzi obyczaje to arcam lub musical fidelity albo z wykopem i dynamiką NAD. Rotel też dobry ale strasznie techniczny i dokładny.

 

Tak ja odbieram te marki ;-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Musica curat cor meum et animam meam delenit

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...

Witam,

podłączę się pod temat, też szukam wzmacniacza w podobnej kasie, z tym że do innych kolumn. Generalnie mam monitorki DIY na głośnikach Focala, modeli teraz nie podam, w każdym razie nie jest żaden Hi-end.

Monitorki składają się z woofera 16cm i 1" kopułki tytanowej (odwróconej, jak to Focal). Zestaw gra stosunkowo jasno, z ładną średnicą i dużą detalicznością. Kuleje jednak bas, jest w miarę liniowy, dość szybki, ale nie schodzi za nisko (mała konstrukcja). Ogólnie zestaw do starego rocka i brzmień gitarowych. W chwili obecnej mam starego wysłużonego Kenwooda KA-660D, mam go chyba z 15 lat ;), chcę go zmienić na coś lepszego.

Sporo też słucham czarnej płyty (AT-120), więc mile widziany preamp Phono.

Myślę czy polecany przez Was NAD C340 to będzie dobre rozwiązanie? Rozważałem też Cambridge Audio A4. Możecie coś powiedzieć więcej w tym temacie?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.