Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  240 członków

Bluesound Klub
IGNORED

Bluesound Klub


Propheta

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 29.03.2021 o 09:59, bgo072 napisał:

 

Od tygodnia mam zamontowany interfejs zasilania liniowego  + nowy linowy zasilacz muzgaudio ( 3,5 A )

Poprawiłem , też parametry sieci WiFi , BS ma bardzo słaby odbiornik WiFi, więc dostarczany sygnał musi być bardzo mocny.

Obecnie korzystam z wewnętrznego DAC'a w BS , poprawa jest bardzo zauważalna, teraz gra to lepiej niż DAC w ARCAM SOLO Neo , polecam. 

W specyfikacji zasilacza muzgaudio  podane są szumy na poziomie 12uV , więc całkiem nieźle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Melduję się na pokładzie z bluesound node2i.😃

Streamer mam już od dwóch tygodni więc pora na kilka spostrzeżeń.

Bluesound gra z rotelem ra 1572 oraz kolumnami proac 118. 

Rotel ma wbudowanego daca więc wcześniej grałem spotify /tiadal z kompa po USB do rotel.

Bluesound wpiete po rca do pieca ( rca klotz 100pln). System gra praktycznie tak samo jak z kompa po USB. Czasami jest minimalnie mniej przestrzeni niż z kompa ...

Bluesound wpiete po coaxialu ( wykorzystywany dac rotela. Coaxial melodika 100 pln). Jest minimalnie więcej przestrzeni niż po rca. Jest też odrobinę jasniej. Gra to na tym samym poziomie co dźwięk z kompa po usb).

Reasumując, dźwiękowo nie uzyskałem kompletnie nic nowego na zamianie kompa na streamer..

Urządzenie oczywiście wygląda bardzo ładnie,  Rasowo wręcz.  Ma znakomita aplikację.  Wielkim plusem jest płynne przełączanie pomiędzy spotify, tiadal A np. Radio 357 lub rock serwis. Fm . Kiedyś dodałbym tu program 3 ale to se ne wrati 😃.

Tak więc mam bardzo fajne , wygodne w obsłudze urządzonko, które absolutnie nic nowego nie wniosło dzwiekowo.

Słuchane było całe spektrum rockowych dźwięków ,metal, jazz, muza filmowa.

 

Pytanie do bardziej ,,oblatanych,, w temacie. Czy naprawdę warto zmienić kabel zasilający i zasilacz? Czy taka zamiana rzeczywiście wniesie dużo w jakość prezentowanej muzyki ? 

 

Dzięki i pozdrawiam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam
Melduję się na pokładzie z bluesound node2i.
Streamer mam już od dwóch tygodni więc pora na kilka spostrzeżeń.
Bluesound gra z rotelem ra 1572 oraz kolumnami proac 118. 
Rotel ma wbudowanego daca więc wcześniej grałem spotify /tiadal z kompa po USB do rotel.
Bluesound wpiete po rca do pieca ( rca klotz 100pln). System gra praktycznie tak samo jak z kompa po USB. Czasami jest minimalnie mniej przestrzeni niż z kompa ...
Bluesound wpiete po coaxialu ( wykorzystywany dac rotela. Coaxial melodika 100 pln). Jest minimalnie więcej przestrzeni niż po rca. Jest też odrobinę jasniej. Gra to na tym samym poziomie co dźwięk z kompa po usb).
Reasumując, dźwiękowo nie uzyskałem kompletnie nic nowego na zamianie kompa na streamer..
Urządzenie oczywiście wygląda bardzo ładnie,  Rasowo wręcz.  Ma znakomita aplikację.  Wielkim plusem jest płynne przełączanie pomiędzy spotify, tiadal A np. Radio 357 lub rock serwis. Fm . Kiedyś dodałbym tu program 3 ale to se ne wrati .
Tak więc mam bardzo fajne , wygodne w obsłudze urządzonko, które absolutnie nic nowego nie wniosło dzwiekowo.
Słuchane było całe spektrum rockowych dźwięków ,metal, jazz, muza filmowa.
 
Pytanie do bardziej ,,oblatanych,, w temacie. Czy naprawdę warto zmienić kabel zasilający i zasilacz? Czy taka zamiana rzeczywiście wniesie dużo w jakość prezentowanej muzyki ? 
 
Dzięki i pozdrawiam. 

Czy warto ? Poczytaj wątek wypowiadali się ci co zainwetowali już opisali wpływ . Ja czekam na dostawę tylko pamiętaj to nie tylko zasilacz i kabel ale również moduł do BS do środka .


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, aryman napisał:

Witam

Melduję się na pokładzie z bluesound node2i.😃

Streamer mam już od dwóch tygodni więc pora na kilka spostrzeżeń.

Bluesound gra z rotelem ra 1572 oraz kolumnami proac 118. 

Rotel ma wbudowanego daca więc wcześniej grałem spotify /tiadal z kompa po USB do rotel.

Bluesound wpiete po rca do pieca ( rca klotz 100pln). System gra praktycznie tak samo jak z kompa po USB. Czasami jest minimalnie mniej przestrzeni niż z kompa ...

Bluesound wpiete po coaxialu ( wykorzystywany dac rotela. Coaxial melodika 100 pln). Jest minimalnie więcej przestrzeni niż po rca. Jest też odrobinę jasniej. Gra to na tym samym poziomie co dźwięk z kompa po usb).

Reasumując, dźwiękowo nie uzyskałem kompletnie nic nowego na zamianie kompa na streamer..

Urządzenie oczywiście wygląda bardzo ładnie,  Rasowo wręcz.  Ma znakomita aplikację.  Wielkim plusem jest płynne przełączanie pomiędzy spotify, tiadal A np. Radio 357 lub rock serwis. Fm . Kiedyś dodałbym tu program 3 ale to se ne wrati 😃.

Tak więc mam bardzo fajne , wygodne w obsłudze urządzonko, które absolutnie nic nowego nie wniosło dzwiekowo.

Słuchane było całe spektrum rockowych dźwięków ,metal, jazz, muza filmowa.

 

Pytanie do bardziej ,,oblatanych,, w temacie. Czy naprawdę warto zmienić kabel zasilający i zasilacz? Czy taka zamiana rzeczywiście wniesie dużo w jakość prezentowanej muzyki ? 

 

Dzięki i pozdrawiam. 

 Jak pisałem wcześniej, ja łączę B.S. po RCA do Arcama różnica potężna na plus po zamontowaniu modułu + zasilacz linowy.  Na zasilacz od PD nie chciało mi się czekać  i zdecydowałem się na inny sprawdzony ( też polski). Na zmianę zasilania na liniowe tylko dla transportu to nie wiem czy bym się zdecydował bo to jednak spory koszt ( około 1000 zł). Możesz ewentualnie kupić moduł  i wziąć na wypróbowanie jakiś zasilacz liniowy. Jak nie będziesz słyszał różnicy to moduł możesz odsprzedać a zasilacz zwrócisz do sklepu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, bgo072 napisał:

 Jak pisałem wcześniej, ja łączę B.S. po RCA do Arcama różnica potężna na plus po zamontowaniu modułu + zasilacz linowy.  

Możesz coś więcej napisać? Co się zmienilo , co jest na plus ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, aryman napisał:

Możesz coś więcej napisać? Co się zmienilo , co jest na plus ?

To pewnie są bardzo indywidualne odczucia, ale przedtem BS grał tak jak bym słuchał mocno skompresowanych mp3. Podstawą dla mnie było to aby BS + jego DAC zagrał przynajmniej tak jak mój Arcam solo neo.  Arcam ma w sobie w miarę dobrego DAC'a ale tylko na użytek wewnętrzy (odtwarzanie z NAS + radio internetowe) i gra to bardzo przyzwoicie.

Po podłączeniu BS po RCA do Arcam'a bardzo się rozczarowywałem tym jak to zagrało.

Zaryzykowałem i zainwestowałem w zasilanie liniowe w kwocie połowę ceny BS, umówiłem się ze sprzedawcą zasilacza, że jak efekt mnie nie zadowoli to zwracam zasilacz.

Porównując BS z zasilaniem liniowym do BS bez tego zasilania to dla mnie dźwięk poprawił się w tych miejscach, gdzie mi na tym najbardziej zależało. W skrócie dźwięk zrobił się bardziej przestrzenny i szczegółowy, poprawa w separacji instrumentów, bas stał się bardziej mięsisty i sprężysty. BS gra teraz też lepiej niż mój arcam z jego wewnętrznym odtwarzaczem z DAC, ale ta różnica już nie jest tak spektakularna.

Moja aktualna konfiguracja:

Kable zasilające WireWorld Stratus, listwa WireWorld Matrix

Zasilacz linowy  MuzgAudio

BS połączony po RCA przewodami Kimber Tonik to Arcama Solo Neo

Głośniki DynAudio X32 połączone kablami Audiomica Dolomit Reference

2 godziny temu, aryman napisał:

Możesz coś więcej napisać? Co się zmienilo , co jest na plus ?

Tutaj przed chwilą  kolega do autorskiego zasilacza właśnie opublikował swoje pierwsze wrażenia po podłączeniu go do BS (ostatnia strona)

https://www.audiostereo.pl/topic/148047-zasilanie-liniowe-do-node-22i/#comments

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj przed chwilą  kolega do autorskiego zasilacza właśnie opublikował swoje pierwsze wrażenia po podłączeniu go do BS (ostatnia strona)
https://www.audiostereo.pl/topic/148047-zasilanie-liniowe-do-node-22i/#comments
 
 

Zakładam że to cały set czyli moduł zasilacza i kabel. Jeśli jest taka poprawa to ten koszt jest uzasadniony bo na zewnętrznego DAC nie wydajemy.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie a jak sądzicie czy jeśli BS robi tylko za transport - ktoś już chyba pytał o to - to Inwestycja w zasilacz liniowy ma sens ? Będzie to miało wpływ na jakość ?

Do DAC byłby po coax .


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, Marcin Wielgus napisał:

Panowie a jak sądzicie czy jeśli BS robi tylko za transport - ktoś już chyba pytał o to - to Inwestycja w zasilacz liniowy ma sens ? Będzie to miało wpływ na jakość ?

Do DAC byłby po coax .


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

ludzie piszą, że jakaś tam poprawa jest ( ja nie mam jak tego sprawdzić) . Najlepiej się samemu przekonać, kupić zasilacz z opcją zwrotu, jak zadowalającego efektu nie będzie to zamienić go na porządny impulsowy taki do 100zł ( np. Meanwell GSM40B05 – w standardzie medycznym ) , albo przywrócić zasilanie oryginalne a interfejs zasilania odsprzedać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, bgo072 napisał:
ludzie piszą, że jakaś tam poprawa jest ( ja nie mam jak tego sprawdzić) . Najlepiej się samemu przekonać, kupić zasilacz z opcją zwrotu, jak zadowalającego efektu nie będzie to zamienić go na porządny impulsowy taki do 100zł ( np. Meanwell GSM40B05 – w standardzie medycznym ) , albo przywrócić zasilanie oryginalne a interfejs zasilania odsprzedać


To chyba jedyna droga ale trochę zadymy z klockami i niem czy mi się chce
 

W dniu 11.04.2021 o 00:28, mojave napisał:
image.thumb.png.a91c933cb2e61f7790a6d5245f521619.png To screen z komutera, ale na androidzie wygląda identycznie + ładniejsze tło.


Panowie czy komuś po aktualizacji na iPhone działa jak kolegom na Androidzie?
U mnie kicha - b.z.

aa13fbe2a79461705d8295fba321b239.jpg
Nie ma w radiu podziału na MQA i CD 😞 pomimo że ver. 3.14.0


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez Marcin Wielgus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Marcin Wielgus napisał:

Panowie a jak sądzicie czy jeśli BS robi tylko za transport - ktoś już chyba pytał o to - to Inwestycja w zasilacz liniowy ma sens ? Będzie to miało wpływ na jakość ?

Do DAC byłby po coax .
 

U mnie tak to jest skonfigurowane: BS + moduł + zasilacz liniowy i to po coaxialu do DACa.  Po zmontowaniu nie robiłem żadnych porównań, bo to dość skomplikowane, ale wrażenie było na plus (może tylko subiektywnie). Planowałem zrobić jakiś test porównawczy, może spróbuję w tym tygodniu. Byłby to BS z oryginalnym zasilaniem i zmodyfikowanym. Ponieważ zmiana zasilania zajmie dużo czasu,  więc nagram ten sam fragment muzyki w tych samych warunkach rekorderem Tascam DR-05. Może jakieś różnice da się usłyszeć 🙂 .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie tak to jest skonfigurowane: BS + moduł + zasilacz liniowy i to po coaxialu do DACa.  Po zmontowaniu nie robiłem żadnych porównań, bo to dość skomplikowane, ale wrażenie było na plus (może tylko subiektywnie). Planowałem zrobić jakiś test porównawczy, może spróbuję w tym tygodniu. Byłby to BS z oryginalnym zasilaniem i zmodyfikowanym. Ponieważ zmiana zasilania zajmie dużo czasu,  więc nagram ten sam fragment muzyki w tych samych warunkach rekorderem Tascam DR-05. Może jakieś różnice da się usłyszeć  .

Mojave dokładnie o to mi chodziło ale mam obawy czy warto pakować tyle kasy w moduł i zasilacz jeśli BS maiłby być tylko transportem . Można tą kasę do DACa dołożyć
Byłoby super jakbyś zrobił test jak opisałeś . Jak wrócisz do oryginalnego zasilania to możesz BS sprawdzić jako całość z jego DAC no i prośba jako transport.
Ktoś napisałeś że ponoć BS wrażliwy też na kabel coax. Czym połączyłeś ? I jeśli można spytać z jakim DAC gra ?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Marcin Wielgus napisał:


Mojave dokładnie o to mi chodziło ale mam obawy czy warto pakować tyle kasy w moduł i zasilacz jeśli BS maiłby być tylko transportem . Można tą kasę do DACa dołożyć
Byłoby super jakbyś zrobił test jak opisałeś . Jak wrócisz do oryginalnego zasilania to możesz BS sprawdzić jako całość z jego DAC no i prośba jako transport.
Ktoś napisałeś że ponoć BS wrażliwy też na kabel coax. Czym połączyłeś ? I jeśli można spytać z jakim DAC gra ?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Albo w drugą stronę, może się okazać , że po zainwestowaniu w zasilacz liniowy,  DAC w BS jest na tyle dobry , że można się pozbyć zewnętrznego DAC'a , i nie potrzebne są żadne kable coax tylko lepsze RCA  🙂

Na papierze BS ma niezłego DAC'a  , jest tam kość Burr Brown 24/192 , trzeba tylko wyzwolić jego moc .

U mnie teraz DAC z BS gra  lepiej niż wewnętrzny DAC Arcam'a  na kości Wolfson 24/192

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Marcin Wielgus napisał:


Mojave dokładnie o to mi chodziło ale mam obawy czy warto pakować tyle kasy w moduł i zasilacz jeśli BS maiłby być tylko transportem . Można tą kasę do DACa dołożyć
Byłoby super jakbyś zrobił test jak opisałeś . Jak wrócisz do oryginalnego zasilania to możesz BS sprawdzić jako całość z jego DAC no i prośba jako transport.
Ktoś napisałeś że ponoć BS wrażliwy też na kabel coax. Czym połączyłeś ? I jeśli można spytać z jakim DAC gra ?

 

Używam BS tylko jako transport, mój DAC to Lyngdorf TDAI 2170 (wzmacniacz, który wszystko w środku robi w domenie cyfrowej, posiada także standardowe wejście analogowe AC/DC (nienajlepsze) + można dokupić lepsze wejście analogowe, którego nie mam). Kabel to coax to Audioquest Cinnamon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo w drugą stronę, może się okazać , że po zainwestowaniu w zasilacz liniowy,  DAC w BS jest na tyle dobry , że można się pozbyć zewnętrznego DAC'a , i nie potrzebne są żadne kable coax tylko lepsze RCA 
Na papierze BS ma niezłego DAC'a  , jest tam kość Burr Brown 24/192 , trzeba tylko wyzwolić jego moc .
U mnie teraz DAC z BS gra  lepiej niż wewnętrzny DAC Arcam'a  na kości Wolfson 24/192

Szczerze powiem że na to liczę.

Myślałem o DAC Audio-GD ale się chyba wstrzymam i najpierw zasilanie później porownanie i ... Zobaczymy.
Nie jestem fanem rozmnażania klocków . Starczy że mam dzielonke pre, power Amp i do tego osobno 2x zasilanie.
W drugim systemie Integra hybryda MF


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://drive.google.com/drive/folders/1GuOz24x5lOVNHunqxZktEr1P6jQlDymC?usp=sharing

Pod tym linkiem są gotowe pliki do ściągnięcia. Cztery pliki: wyjścia Analogowe i Coaxial raz z zasilaniem liniowym, a drugi raz zasilaniem standardowym BS. Pliki są dość duże, więc dałem jeszcze fragmenty każdego z plików jeżeli ktoś chce się zorientować czy warto ściągać. W dużych plikach jest 15 fragmentów muzycznych. Plik Audio_Liniowe może szumieć trochę bardziej od pozostałych, gdyż został nagrany na nieco mniejszej głośności wzmacniacza. Wszystkie pliki zostały po nagraniu znormalizowane do -3dB. Nagrywałem TASCAM DR-05 (level 68), dałem nieco niższy poziom, żeby szumy były mniejsze, ale niestety i tak są słyszalne. Muzyka w bezpośrednim odbiorze bez żadnych szumów 🙂 

Jeżeli ktoś chce spróbować wyciągnąć jakieś wnioski co do wpływu zasilania liniowego na dźwięk, to zapraszam do pobierania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.04.2021 o 14:38, mojave napisał:

https://drive.google.com/drive/folders/1GuOz24x5lOVNHunqxZktEr1P6jQlDymC?usp=sharing

Pod tym linkiem są gotowe pliki do ściągnięcia. Cztery pliki: wyjścia Analogowe i Coaxial raz z zasilaniem liniowym, a drugi raz zasilaniem standardowym BS. Pliki są dość duże, więc dałem jeszcze fragmenty każdego z plików jeżeli ktoś chce się zorientować czy warto ściągać. W dużych plikach jest 15 fragmentów muzycznych. Plik Audio_Liniowe może szumieć trochę bardziej od pozostałych, gdyż został nagrany na nieco mniejszej głośności wzmacniacza. Wszystkie pliki zostały po nagraniu znormalizowane do -3dB. Nagrywałem TASCAM DR-05 (level 68), dałem nieco niższy poziom, żeby szumy były mniejsze, ale niestety i tak są słyszalne. Muzyka w bezpośrednim odbiorze bez żadnych szumów 🙂 

Jeżeli ktoś chce spróbować wyciągnąć jakieś wnioski co do wpływu zasilania liniowego na dźwięk, to zapraszam do pobierania.

Posłuchałem, i powiem szczerze albo mi słoń nadepnął na ucho albo porostu te próbki nie odzwierciedlają dobrze rzeczywistego efektu. A ty jak to widzisz/słyszysz ? W oryginalnym dźwięku na pewno więcej różnic można wychwycić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, bgo072 napisał:

Posłuchałem, i powiem szczerze albo mi słoń nadepnął na ucho albo porostu te próbki nie odzwierciedlają dobrze rzeczywistego efektu. A ty jak to widzisz/słyszysz ? W oryginalnym dźwięku na pewno więcej różnic można wychwycić ?

Nie porównywałem jakoś specjalnie dokonanych nagrań, ale nie dziwię się, że niczego tan nie znalazłeś. Efekty są raczej subtelne. Przy bezpośrednim porównaniu (odstęp czasowy co najmniej pół godziny, spędzone na przekładaniu zasilania) dokonanym na dwóch utworach z delikatnym pogłosem w muzyce. W przypadku zasilania liniowego ten pogłos wydawał się wyraźniej słyszalny, namacalny. Wyjście analogowe natomiast bardziej zbliżyło się do wyjścia cyfrowego jakością dźwięku. Porównań dokonywałem względem wejścia USB które było stałym punktem odniesienia. 

Myślę, że tego typu testy z nagrywaniem mogą mieć jakiś sens w przypadku porównywania różnych wzmacniaczy lub różnych kolumn. 

Edytowane przez mojave
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.04.2021 o 01:08, mojave napisał:

Nie porównywałem jakoś specjalnie dokonanych nagrań, ale nie dziwię się, że niczego tan nie znalazłeś. Efekty są raczej subtelne. Przy bezpośrednim porównaniu (odstęp czasowy co najmniej pół godziny, spędzone na przekładaniu zasilania) dokonanym na dwóch utworach z delikatnym pogłosem w muzyce. W przypadku zasilania liniowego ten pogłos wydawał się wyraźniej słyszalny, namacalny. Wyjście analogowe natomiast bardziej zbliżyło się do wyjścia cyfrowego jakością dźwięku. Porównań dokonywałem względem wejścia USB które było stałym punktem odniesienia. 

Myślę, że tego typu testy z nagrywaniem mogą mieć jakiś sens w przypadku porównywania różnych wzmacniaczy lub różnych kolumn. 

Ja osobiście powyrównywałem tylko wyjście analogowe i tu efekt zasilania liniowego był bardzo słyszalny ( na plus) Przetworniki DAC potrzebują dobrego zasilania aby dobrze działały i dlatego w Twoich testach tutaj zaobserwowałeś największą poprawę jakości. Myślę , że rodzaj zasilania na wyście cyfrowe ma niewielki wpływ i tu taka inwestycja najlepiej poprzedzona powinna być własnymi testami zanim  wyłożymy ponad 1 tyś zł na zasilanie liniowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, bgo072 napisał:

Ja osobiście powyrównywałem tylko wyjście analogowe i tu efekt zasilania liniowego był bardzo słyszalny ( na plus) Przetworniki DAC potrzebują dobrego zasilania aby dobrze działały i dlatego w Twoich testach tutaj zaobserwowałeś największą poprawę jakości. Myślę , że rodzaj zasilania na wyście cyfrowe ma niewielki wpływ i tu taka inwestycja najlepiej poprzedzona powinna być własnymi testami zanim  wyłożymy ponad 1 tyś zł na zasilanie liniowe

Ja właśnie kupiłem a BS służy mi jako transport do Tidala - na pewno nie pogorszy się a co najwyżej poprawi dźwięk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie kupiłem a BS służy mi jako transport do Tidala - na pewno nie pogorszy się a co najwyżej poprawi dźwięk.

Ja właśnie też w rozkroku ... Choć nie, krok już zrobiłem tj kupiłem komplet z górnej półki zasilania liniowego i jest w drodze. Rozkrok... Bo nie wiem czy jako transport będzie miało wpływ na jakość ale jak napisałeś ... Nie zaszkodzi.

A co u ciebie za DAC robi ?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Bo ja coś tam porównywałem i żeby było lepiej niż BS to naprawdę trzeba wydać grosz na DAC. A jak on się z liniowym zasilaczem poprawi to bez 8k+ PLN na DAC to będzie ciężko. Albo gluchawy jestem.

Ten NODzik za dobry jest powiem wam.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Marcin Wielgus napisał:


Ja właśnie też w rozkroku ... Choć nie, krok już zrobiłem emoji1.png tj kupiłem komplet z górnej półki zasilania liniowego i jest w drodze. Rozkrok... Bo nie wiem czy jako transport będzie miało wpływ na jakość ale jak napisałeś ... Nie zaszkodzi.

A co u ciebie za DAC robi ?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Dokładnie - nie zaszkodzi 😄 ja nawet nie myślę o zmianie Node ze względu na apke (stabilność, intuicyjność i kanał Neil Young Archives 🙂 )

U mnie za DAC robi wewnętrzny przetwornik w Esoteric K-07

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 13

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.