Skocz do zawartości
IGNORED

Słuchawki do 400 zł


dred

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Polecicie jakieś słuchawki max do 400 zł ? Ale najlepiej, żeby to bylo w okolicach 300 zł.

Będą mi służyć do słuchania muzyki ( okazjonalnie do grania )

Słucham głownie metalu, hardrocka, rapu

 

Zależy mi przede wszystkim na wysokiej jakości dźwięku ( samych słuchawek bez żadnych wspomagaczy, kart dźwiękowych ), wygodzie i żeby dosyć dobrze izolowały od otoczenia.

 

Pozdr

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Zależy mi przede wszystkim na wysokiej jakości dźwięku ( samych słuchawek bez żadnych wspomagaczy, kart dźwiękowych ), wygodzie i żeby dosyć dobrze izolowały od otoczenia.

 

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) i masz temat zamknięty. Dźwięk jest za*ebisty.

 

Mogą grać na samym kablu albo przez bluetooth. Mam je, dlatego rekomenduję.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

jeśli jednak możesz trochę zwiększyć budżet, spójrz na Brainwavz HM5. To zamknięta konstrukcja, o dynamicznym, pełnym brzmieniu, spokojnie współpracująca nawet z mniej zaawansowanymi źródłami, dodatkowo świetnie wykonana.

Zapraszam serdecznie na odsłuchy.

Pomagamy, doradzamy, wypożyczamy, zapraszamy na indywidualne odsłuchy.

Najlepsze ceny dla forumowiczów magazynu Audiostereo - zapytaj o ofertę! Pełna oferta na stronie www.Q21.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TAKSTAR PRO80 warto

 

TAKSTAR PRO80 są takiej samej wilekości co TAKSTAR PRO80 v2 ?

Bo podobno, na niektóre głowy mogą być za małe, więc chce je przymierzyć, a w mojej miejscowości w sklepach dostępne są tylko właśnie w wersji v2

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"W wersji V2 poprawiono pałąk, który w tej chwili dzięki lepszemu ułożeniu i możliwości dopasowania się do głowy polepsza wygodę i komfort noszenia. W nowej wersji zamontowano również prosty kabel." - nie wiem czy przez to są mniejsze, ale generalnie zmiany na plus, bo V1 po około godzinie słuchania już dają mi się we znaki. Poza tym bardzo dobre słuchawki. Do rocka/metalu posłuchaj może jeszcze superluksów HD330. Cena sporo niższa, ale poziom wykoniania też sporo niższy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sennheiser hd 380 można gdzies złapać do 400 zł. polecam! kiedyś korzystałem i naprawdę bardzo fajnie się sprawdzały!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na cenę Takstar Pro80 to warto, polecam odrazu recabling jak każdych słuchawek.

Braiwavz też wypróbuj jak będziesz miał okazję, mają fajne rozwiązanie wypinany kabel, aż się proszą na wymianę na lepszy bez ingerencji w przetworniki.

W mp3store.pl mają czesto promocje na te słuchafony.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

sennheiser hd 380 można gdzies złapać do 400 zł. polecam! kiedyś korzystałem i naprawdę bardzo fajnie się sprawdzały!

Sennheisery zaczynają grać od HD580, chyba że się mylę :))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Racja jest jak dupa, każdy ma swoją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słucham głownie metalu, hardrocka, rapu

sennheiser hd 380 można gdzies złapać do 400 zł. polecam! kiedyś korzystałem i naprawdę bardzo fajnie się sprawdzały!

Popieram.

 

Sennheisery zaczynają grać od HD580, chyba że się mylę :))

 

Te słuchawki sporo potrafią jak dobrze trafią w system - głównie wzmacniacz.

 

W zakresie basu i średnich bardzo dobre, wysokie jakby relatywnie mniej, więc łagodzą wady nagrań i sprzętu, który to niestety wpływa bardzo na ich brzmienie. Ja do tej pory nie wiem, ile jeszcze da się z nich wycisnąć, a zmieniałem tylko wzmacniacz. Kabel w sumie też, bo ten z zestawu jest niewygodny i ma rezystancje ok. 1 Om...jak dobrze pamiętam pomiar, ale najważniejszym powodem była wygoda, więc nie porównywałem nawet czy gra lepiej lub gorzej na tym drugim.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak byłeś oswojony z brzmieniembrzmieniem stockowego kabla, to powinieneś wychwycić rożnice na nowym drucie :)

Chyba, że odrazu zmieniałeś nie sluchając na fabrycznym to co innego.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Racja jest jak dupa, każdy ma swoją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli tak bardzo ogólnie warto kupić TAKSTAR PRO80 ?

Czy może wersję v2 ?

Tak bardzo ogólnie można, ja kiedyś kupiłem Pro80 i zaraz recablowałem plus mały modzik.

Takstary jak na swoją cenę są bdb.

Osobiście chyba wolałbym Brainwavz, chociaż jak już się piąć w górę z ceną to z kolei do MH5 dołożyłbym stówę z groszem u kupił jakieś Beyery, ale tak to możemy sięgnąć jakiś powyżej 1Kzł, a tego nie chcemy :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Racja jest jak dupa, każdy ma swoją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak bardzo ogólnie można, ja kiedyś kupiłem Pro80 i zaraz recablowałem plus mały modzik.

Takstary jak na swoją cenę są bdb.

Osobiście chyba wolałbym Brainwavz, chociaż jak już się piąć w górę z ceną to z kolei do MH5 dołożyłbym stówę z groszem u kupił jakieś Beyery, ale tak to możemy sięgnąć jakiś powyżej 1Kzł, a tego nie chcemy :)

 

Takstary są lepsze od tych wszystkich Senków, Beyerów i innych Brainwavzów poniżej tysiąca złtych.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Byś mógł mnie obrazić, najpierw muszę cenić Twoje zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takstary są lepsze od tych wszystkich Senków, Beyerów i innych Brainwavzów poniżej tysiąca złtych.

Ciekawa teoria, bo w moim przekonaniu nie stawiałbym ich na równi choćby z DT990 które zresztą też mam, a z tego co wiem DT880 grają jeszcze lepiej.

Wiele zależy od implemetacji, kabelków, wzmacnacza, źródła etc.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Racja jest jak dupa, każdy ma swoją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajomy ma takstary, ja posiadam Beyery dt 880 rekablowane oczywiście, i powiedz mi jak można te dwie słuchawki kłaść na tej samej półce :o

Odsłuchiwałem oba modele, i Beyer to parę poziomów wyżej, lecz do Rocka i metalu DT 880 raczej nie pasują.. Brat posiada Ultrasone hfi 780 i te już lepiej, chociaż jak dla mnie mają za dużo bassu.

Brainwavz nie znam, nie słyszałem.

Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i powiedz mi jak można te dwie słuchawki kłaść na tej samej półce

 

Ja ich nie położyłem na tej samej półce. Takstary są na dużo wyższej półce.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Byś mógł mnie obrazić, najpierw muszę cenić Twoje zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ich nie położyłem na tej samej półce. Takstary są na dużo wyższej półce.

Ddobre :D

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Racja jest jak dupa, każdy ma swoją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieco ponad budżet ale propozycja znacznie ciekawsza niż Brainwavz HM5, Beyerdynamic Custom One Pro w konstrukcji zamkniętej, bardzo wyraziste i dynamiczne, łatwe w napędzeniu. Dodatkowo mamy możliwość dostosowania profilu basu poprzez zewnętrzną regulację.

Pozdrawiam.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytam, bo mało sie znam, ale po co sie wymienia kable w słuchawkach ?

I jak to wygląda ?

Po to by zagrały lepiej niż na fabrycznym nawet takie HD600 mają marnej jakości kabel, a i droższe konstrukcje warto recablować i ludziska to robią.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Racja jest jak dupa, każdy ma swoją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ile to kosztuje ? I gdzie się to robi ?

Popytaj tu i ówdzie :)

W mp3store na forum lub sklepie możesz zapytać, ja sobie sam robie takie rzeczy dla ludu też czasami :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Racja jest jak dupa, każdy ma swoją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 26

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.