Jump to content
IGNORED

Problem z Amplituner Yamaha RX-V365

Mr.BoNgO

Recommended Posts

Witam , mam problem z Yamaha RX-V365 , a dokładnie dzisiaj słucham sobie muzyki z telefonu(wejście na słuchawki , aux) podpiętym kablem do wzmacniacza i po chwili chciałem przełożyć ten kabel z tel do komputera , a tu nagle, tak jakby jakieś zwarcie było i wzmacniacz się wyłączył , i teraz gdy próbuje włączyć , to się włącza ale po 5 sekundach się wyłącza i nie można go ponownie uruchomić , dopiero gdy wyciągnę wtyczkę z prądu i ponownie ja wsadzę robi się tak samo. Prosiłbym o pomoc !

Witaj,

Mogło nastąpić zwarcie. Czy wyciągnąłeś kabel jack z amplitunera.

Odłącz od niego wszystkie przypięte rzeczy, antene, kolumny, HDMI, jacki i inne. zobacz czy sam amplituner także po uruchomieniu po chwili sam się wyłącza. Jeśli tak to tylko serwis.

Pozdrawiam

| INSTALACJE | ODSŁUCHY | WYPOŻYCZENIA | PORADY | - Jeśli potrzebujesz pomocy skontaktuj się z nami.

www.S4Home.pl | tel: 514-500-824 | Specjalne oferty dla forumowiczów.

Witaj,

Mogło nastąpić zwarcie. Czy wyciągnąłeś kabel jack z amplitunera.

Odłącz od niego wszystkie przypięte rzeczy, antene, kolumny, HDMI, jacki i inne. zobacz czy sam amplituner także po uruchomieniu po chwili sam się wyłącza. Jeśli tak to tylko serwis.

Pozdrawiam

Wszystkie przypięte rzeczy właśnie zostały odłączone przeze mnie , i niestety dalej to samo ... jedynie zostanie mi serwis .. ale dzięki za pomoc !

Pozdrawiam!

Xtiktakx
Nie orientujesz się ile kosztuje naprawa tego selektora wejściowego?

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.