Jump to content
IGNORED

Harman Kardon BDS 380 / 480

Goblin_Janusz

Recommended Posts

Mam kilka pytań odnośnie zestawów Harman Kardon BDS 380 / 480.

Oba zestawy różnią się rodzajem kolumn. Chciałbym się dowiedzieć jakie są to różnice.

Po drugie słyszałem, że jednostka sterująca się zacina - informacja ta pochodzi z 2013 roku - nie wiem czy nadal tak jest?

Bardzo bym prosił o pomoc

Witaj,

Owszem podstawowa różnica to kolumny. Po oglądnięciu głośników zobaczysz że w BDS 380 są klasyczne membrany natomiast w 480 są płaskie. Niby mocniejsze. Moduł basowy oraz jednostka jest taka sama.

Owszem jednostka nie chodzi zbyt płynnie. Czasem trzeba ją wyłączyć i ponownie uruchomić. Tylko Harman pozostał przy jednostkach allinone, nie jst to dobre rozwiązanie gdyż jak padnie bluray a padnie na pewno (kiedyś) jednostka jest stratna.

Jesli szukasz małego zestawu z funkcjami sieciowymi w tej kwocie zdecydowanie lepiej wybrac coś innego.

Luźne propozycje to Yamaha RN301 + BDS 477 + fajne kolumny typu monitory.

Da Ci to więcej wrażeń z odsłuchu muzyki a i sprzęt jest bardziej trwały.

Kolumny dobrał bym ze względu na preferencję dźwiękowe. Jest kilka typów w tym przedziale cenowym

W razie pytań lub wycen zapraszam.

| INSTALACJE | ODSŁUCHY | WYPOŻYCZENIA | PORADY | - Jeśli potrzebujesz pomocy skontaktuj się z nami.

www.S4Home.pl | tel: 514-500-824 | Specjalne oferty dla forumowiczów.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.