Skocz do zawartości
IGNORED

Słuchawki Hifiman HE 400i


Mm_x

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry.

Jestem na etapie wyboru słuchawek.

Bardzo podoba mi się ten model, ale odsłuchy w sklepie niewygrzanych słuchawek nic nie powiedzą o ich charakterze.

Czy może ktoś je posiada i może coś o nich więcej powiedzieć. Przeczytałem powieściopisarstwo dostępne w sieci, ale

nadal nie jestem w stanie wyciągnąć sensownych wniosków.

Obecnie posiadam AKG 272HD.

Pozdrawiam

Mm_x

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry.

Najważniejsze to powinny być wygodne i dopasowane, nie uciskać głowy i uszu.

Jeżeli chodzi o brzmienie to fajnie jakby zagrały barwą podobnie do kolumn Castle Richmond Aniversary, bez przesadnej rozdzielczości, ponieważ nie lubię rozmieniać muzyki na drobiazgi za to powinny brzmieć naturalnie bez przesadnej agresji..

Rodzaj muzyki bardzo różny głównie rock, blues, czasami klasyka.

Będą grały podłączone do wzmacniacza mocy, słuchawkowego nie przewiduję natomiast w niedalekiej przyszłości myślę o zakupie gramofonu analogowego.

Pozdrawiam

Mm_x

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

 

Jeżeli chcesz brzmienie ciepłe, masywne, z nastawieniem na barwę a niekoniecznie rozdzielczość to koniecznie zerknij na Audeze LCD2 - One są dokładnie takie - nasycone, gęste i barwne, do tego mimo dużej wagi są bardzo wygodne, ręcznie składane w USA od znanego, kultowego producenta.

 

HE400i to świetne słuchawki, ale brzmią one już bardziej "normalnie". Oferują świetną szybkość, rozdzielczość i energię dźwięku, ale jego barwa i nasycenie nie są idealne. Hifimany są jednak od Audeze znacznie lżejsze i wygodniejsze.

 

Tak na prawdę jeżeli Twój budżet mieści się w LCD2 to je powinieneś wziąć pod uwagę. Jeżeli nie chcesz takiej kwoty inwestować w słuchawki, to na pewno będziesz zadowolony z HE400i.

 

Zapraszam do nas do salonu, mamy duży wybór słuchawek na miejscu - znajdziemy coś co Ci się spodoba.

Pomagamy, doradzamy, wypożyczamy, zapraszamy na indywidualne odsłuchy.

Najlepsze ceny dla forumowiczów magazynu Audiostereo - zapytaj o ofertę! Pełna oferta na stronie www.Q21.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim przypadku mogę polecić połączenie HE-400i z lampowym wzmacniaczem słuchawkowym. Mają naturalną, lekką analogową barwę, która da się ładnie kształtować źródłem i wzmakiem

http://sklep.rms.pl/vincent-khv-111mk-khv111-wzmacniacz-sluchawkowy-lampowy-hybrydowy

http://sklep.rms.pl/vincent-khv-1-wzmacniacz-sluchawkowy-lampowy

Sprawdź nasze wyprzedaże, zapytaj o rabaty dla forumowiczów. 

https://sklep.rms.pl/wyprzedaz-promocje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.