Jump to content
IGNORED

W miarę niezawodny gramofon do 350zł

cold fire

Recommended Posts

Hej.

Mam specficzne wymagania - szukam gramofonu do 350zł z Łodzi i okolic (chciałbym go przetestować i samemu przewieść), musi być czarny lub brązowy. Dźwięk NIE GRA ROLI. Będzie używany do sporadycznego odtwarzania muzyki (wiem, zaskakujące). Natomiast ważne, aby był w miarę wytrzymały i niezawodny, a ewentualne naprawy możliwie tanie.

Coś z tego jest warte uwagi?

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Pozdrawiam (po wielu latach ;)), coldfire.

Niezawodny i bezproblemowe części(używane oczywiście) to polecam polskie stare konstrukcje.

1. Fonica GS-438

2. Fonia GS-434

3. Fonica GS-464

4. Fonomaster (wbydowany wzmacniacz)

5. Fonica G-1100fs (ładny, czasem można znaleźć do 350)

Oczywiście są lepsze jak GS420(adam) który pod względem niezawodności jest najlepszy, bo ma silnik liniowy.

Jest też ambitny i prosty Fryderyk oraz skomplikowany bardziej(za czym podąża skala niezawodności większa) Daniel.

Wypowiedziałem się o naszych dawnych konstrukcjach bo są proste i służą wiele lat bez problemowo. Japońskich miałem kilka w okolicach Twojej ceny i oceniam je różnie podług obecnie posiadanego GS-420.

Jak nie chcesz naszych, może ktoś poradzi w sprawie innych.

Miałem do tej pory jakiegoś niskiego Fryderyka i się rozpadł, stąd pytanie ;)

Widzę, że z dostępnością tych Fonic może być problem (mało w łodzikiem), bo nie chcę kupować kota w worku i go jeszcze rzucać na pastwę kuriera... Między innymi dlatego też pytałem się o te Technicsy, wygląda jakby więcej ich na rynku było.

Dzięki za poradę, będę czatował na te Fonici, moze się coś pojawi. Tymczasem może ktoś ma jakieś dalsze sugestie ;)

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.