Skocz do zawartości
IGNORED

Odtwarzacz strumieniowy do 2.500 zł


Adam 38

Rekomendowane odpowiedzi

No i rozczarowanie ... kompletnie nie wpasował się w mój system.

Rozumiem że Marantz się nie sprawdził?

Niech zgadnie zagrał ciemno bez szczegółów i wyraźnej góry?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem że Marantz się nie sprawdził?

Niech zgadnie zagrał ciemno bez szczegółów i wyraźnej góry?

no proszę, to jednak nie jestem głuchy. Dokładnie tak jak napisałeś-koc, plus cholernie krótki basik, jakby za szybko wygaszany i to przy NAD356 i Knight 2, gdzie oba mają raczej wolny i obszerny/obfity bas. Knight 2 dopiero chciały pokazać bas a już Marantz go "odcinał" heh - to było nawet zabawne i naprawdę nie wiem gdzie ludzie słyszą, że ten Marantz jest szczegółowy i ma perlistą górę - to już po prostu niesmaczny żart. Do tego przez wi fi nie jest za bardzo stabilnie, no ale to pewnie każdy odtwarzacz sieciowy w blokach tak ma. W każdym razie w moim systemie absolutnie się nie sprawdził, może w innym systemie jest bardzo ok.

 

no proszę, to jednak nie jestem głuchy. Dokładnie tak jak napisałeś-koc, plus cholernie krótki basik, jakby za szybko wygaszany i to przy NAD356 i Knight 2, gdzie oba mają raczej wolny i obszerny/obfity bas. Knight 2 dopiero chciały pokazać bas a już Marantz go "odcinał" heh - to było nawet zabawne i naprawdę nie wiem gdzie ludzie słyszą, że ten Marantz jest szczegółowy i ma perlistą górę - to już po prostu niesmaczny żart. Do tego przez wi fi nie jest za bardzo stabilnie, no ale to pewnie każdy odtwarzacz sieciowy w blokach tak ma. W każdym razie w moim systemie absolutnie się nie sprawdził, może w innym systemie jest bardzo ok.

a i jeszcze jedno spostrzeżenie, jako DAC po optyku - bo tylko takie wejście posiada gra bardzo, bardzo słabo. Mój DAC Taga DA300 v2 zagrał pod każdym względem lepiej a to już bolało.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Chord/Naim/ATC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź nasze wyprzedaże, zapytaj o rabaty dla forumowiczów. 

https://sklep.rms.pl/wyprzedaz-promocje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Simple Audio Roomplayer+ AMP

 

W cenie 250E nie do pobicia. Dostajemy amp, dac i streamer. Absolutny best buy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Buchardt A500 + ARCAM CDS50

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Simple Audio Roomplayer+ AMP

 

W cenie 250E nie do pobicia. Dostajemy amp, dac i streamer. Absolutny best buy.

Do jakiej jakości flacki obsługuje ten Dac bo na stronie jest tylko pliki powyżej 16/44 i nic więcej

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale możesz go jeszcze oddać? Czy już się ożeniłeś

 

odesłałem (po 3 godzinach był już spakowany- tak mi się spodobało jego granie...), na szczęście zakup przez internet i w największym salonie w kraju, który nie robi wałków, więc kasy nie wtopiłem. Nie mam szczęścia do źródła, najpierw cedek trafiony a potem odtwarzacz strumieniowy, który kompletnie mi nie podszedł... Jak czegoś nie kupię, to zaraz moje "babsko" przejmie kasę i kupi jakieś łóżko czy cuś... Może pójdę w jakiś lepszejszy DAC (irdac) i z ps4 po optyku na DAC puszczę spotify, albo słuchafony (NAD viso hp50lub senki momentum 1/2), żeby wieczorem kłótni nie było czy tv czy muzyka...bo zaczyna mnie to irytować... Zobaczymy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Chord/Naim/ATC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to spróbuj coś innego niż marantz, gdzieś w jakimś temacie czytałem , że CA jest ostrzejszy, a z Twojego opisu wynika, że tego Ci brakuje.

 

Myślę, że również Pioneer mógłby być sprzętem z bardziej wyeksponowanym tym, czego Ci brakowało.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to spróbuj coś innego niż marantz, gdzieś w jakimś temacie czytałem , że CA jest ostrzejszy, a z Twojego opisu wynika, że tego Ci brakuje.

 

Myślę, że również Pioneer mógłby być sprzętem z bardziej wyeksponowanym tym, czego Ci brakowało.

tylko wifi wchodzi w grę, więc najniższy model Pioneera na pewno nie, poza tym przekonałem się na własne uszy, że w tej cenie odtwarzacz strumieniowy gra... po prostu tylko gra... gorzej jak spotify z ps4 po najtańszym DAC-u.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Chord/Naim/ATC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko wifi wchodzi w grę, więc najniższy model Pioneera na pewno nie, poza tym przekonałem się na własne uszy, że w tej cenie odtwarzacz strumieniowy gra... po prostu tylko gra... gorzej jak spotify z ps4 po najtańszym DAC-u.

 

Proponuje posluchac Malinki - i to nie jest zart.

Malina z WiFi i z daciem dedykowanym - ja uzywam iqaudio zasilana z mocnej baterii.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Porównywał ktoś z Was odtwarzacze strumieniowe Pioneer n50A z Marantz na6005? (cena obu obecnie jest taka sama - ok. 2.000 zł). Chodzi mi tylko i wyłącznie o jakość i sposób prezentacji muzyki. Który z nich gra "większymi" wokalami, pełniejszą średnicą?

Od kiedy to odtwarzacz strumieniowy wpływa jednoznacznie na charakter dźwięku w systemie?

 

On ma po prostu tego dźwięku nie popsuć.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Rotel A14, RCD-971 & Dynaudio Focus 140.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odtwarzacz strumieniowy pełni funkcję CD (ma wbudowany DAC). Wpływa więc na dźwięk.

 

Chyba myślałeś o samym transporcie ... tutaj faktycznie można oceniać go jako dobry/zły.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Buchardt A500 + ARCAM CDS50

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie do końca, właśnie też miałem na myśli wbudowane DAC. Przy sprzęcie budżetowym, popularnych kolumnach i średniej klasie wzmacniaczu nawet najlepszy DAC nie pokaże nam swoich możliwości. Wystarczy zobaczyć na jakim sprzęcie są testowane. Zazwyczaj są to zestawy w okolicy 20.000 zł. Poniżej tej sumy żaden szanujący się recenzent tego nie zrobi. Dlaczego chyba nie muszę tłumaczyć.

 

Wielokrotnie miałem możliwość porównywania różnej klasy DAC zewnętrznych i wbudowanych w odtwarzacze i nie było diametralnych różnic. Niuanse, oczywiście tak, ale żeby twierdzić, że jakiś odtwarzacz gra swoim dźwiękiem i narzuca własny charakter to gruba przesada.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Rotel A14, RCD-971 & Dynaudio Focus 140.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dużej mierze masz racę. Zakładam jednak, że są konfiguracje budżetowe w których charakter dźwięku CD/DAC ma znaczenie ...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Buchardt A500 + ARCAM CDS50

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od kiedy to odtwarzacz strumieniowy wpływa jednoznacznie na charakter dźwięku w systemie?

 

On ma po prostu tego dźwięku nie popsuć.

Ja mogę Ci tylko napisać to co słyszałem u siebie...i przy każdym źródle było wyraźnie inaczej. Przez ostatni miesiąc grało u mnie trochę źródeł i za każdym razem różnice były duże, był odtwarzacz cd vincent cd 400 (plastyka, barwy, wyrazisty duuuży środek pasma, bas bardzo dobrze rozciągnięty, dynamiczny i mocny, góra dźwięczna - niestety .... (tu zachowam dla siebie resztę przygody z tym świetnie grającym odtwarzaczem, szkoda....), był NAD c 546 całkowite przeciwieństwo vincenta a do tego ogromne, rozlazłe/ "nadmuchane" basiszcze, był kolegi denon dcd 720 - fuuuuj - to wystarczy za podsumowanie tego czegoś, marantz na 6005 jako DAC - szybki, krótki basik i ewidentny kocyk na średnicy i górze i nie za wiele barwy ale i tak barwniej niż NAD c 546 (przy takiej charakterystyce marantza moje Castle Knight 2 gubiły się i grało to razem jakąś kakofonię...), dużo lepiej gra mój chyba najtańszy jaki jest DAC Tagi 300 v 2 - nie ma takiego koca jak przy maranztu, bas jest pełniejszy i większy i jest dużo więcej barwy przez co słucha się na nim muzyki przyjemniej niż z tym Marantzem robiącym za DAC. Oczywiście piszę tu tylko i wyłącznie o moim systemie. Więc dalej spokojnie szukam źródła i tyle ale uważam, że nawet na budżetowym systemie jaki posiadam słychać różnice przy zmianie DAC.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Chord/Naim/ATC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuje posluchac Malinki - i to nie jest zart.

Malina z WiFi i z daciem dedykowanym - ja uzywam iqaudio zasilana z mocnej baterii.

Jaka malina możesz rozwinąć myśl

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki najtanszy sposob na odtworzenie muzyki z plikow i sieci w postaci minipc.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

chwilowy brak działalności w audio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę Ci tylko napisać to co słyszałem u siebie...i przy każdym źródle było wyraźnie inaczej. Przez ostatni miesiąc grało u mnie trochę źródeł

 

 

I tu jest problem. Za krótko masz te sprzęty, zaliczasz tylko pierwszy efekt. Prawdopodobnie przyzwyczaiłeś się do muzyki podanej "na ostro". Szybka ocena - więcej szczegółów = lepsze granie. A nie zawsze to idzie ze sobą w parze. Mi Marantz 6005 podszedł jak mało które źródło. Przez optyka na audiolaba cdq8200 też jest świetnie. Z mac'a przez air też. Za każdym razem fajny, niski bas, głębokie sceny, wciąganie w muzykę.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tu jest problem. Za krótko masz te sprzęty, zaliczasz tylko pierwszy efekt. Prawdopodobnie przyzwyczaiłeś się do muzyki podanej "na ostro". Szybka ocena - więcej szczegółów = lepsze granie. A nie zawsze to idzie ze sobą w parze. Mi Marantz 6005 podszedł jak mało które źródło. Przez optyka na audiolaba cdq8200 też jest świetnie. Z mac'a przez air też. Za każdym razem fajny, niski bas, głębokie sceny, wciąganie w muzykę.

Witam. Widzisz u Ciebie, dla Ciebie i z Twoim sprzętem zagrało to tak, że jesteś bardzo zadowolony. U mnie z moimi klockami ten Marantz zabrał im ich mocne strony a podkreślił słabsze. Uwierz mi, że po trzech godzinach słuchania tej klasy sprzętu już wiesz czy to jest właśnie to, czy też nie. Miesiąc czasu słuchałem muzyki z Vincenta cd 400 i ten Marantz z moimi klockami nie daje nawet połowy przyjemności jaką dawał vicek - myślę teraz głównie o barwie i plastyce, on grał u mnie gorzej niż "taniuśki" dac od Tagi, dlatego każdy klocek trzeba sprawdzać w swoim pokoju i ze swoimi zabawkami, innej drogi nie ma. Pozdrawiam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Chord/Naim/ATC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy pomorze, ja słucham marantza NA7004, i jestem zaskoczony że 6005 tak kiepsko sobie radzi. Fakt że mój sprzęt to raczej DIY ale w moim zestawie nigdy bym nie powiedział że basu jest mało, albo średnica kiepska. Może to kwestia doboru strumieniowca do swojego zestawu, ja na marantza nie narzekam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy pomorze, ja słucham marantza NA7004, i jestem zaskoczony że 6005 tak kiepsko sobie radzi. Fakt że mój sprzęt to raczej DIY ale w moim zestawie nigdy bym nie powiedział że basu jest mało, albo średnica kiepska. Może to kwestia doboru strumieniowca do swojego zestawu, ja na marantza nie narzekam.

Bas w moim systemie z NA6005 był bardzo krótki, szybki a to jak się okazało moim monitorom bardzo nie służy, a i mi się nie podoba, co nie znaczy, że jest zły i komuś się nie spodoba. Natomiast góra i środek pasma ma ewidentny kocyk a to w połączeniu z moimi kolumnami, które nie grzeszą rozdzielczością oraz najniższą serią NAD-a dało koc x 2. Do tego doszły problemy z połączeniem bezprzewodowym. Temat odtwarzacza strumieniowego jest już dla mnie zamknięty, jak pisałem wyżej z plejstacji 4 spotify po tanim DACu gra u mnie lepiej niż na6005 więc po co przepłacać...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Chord/Naim/ATC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co powiecie na to SONOS CONNECT Wireless Receiver Component

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

mi zależy na urządzeniu, które ogę podłączyć wifi oraz lan, możliość sterowania przez telefon z androidem, oraz obsługiwałby tidal.

 

tutaj jest specyfikacja:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

zastanawiam się czy pod wejście IN analog można podpiąć np arcarm rblink (aptx)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Therion za bardzo kochasz muzykę ,nie potrafisz przez to obiektywnie ocenić sprzętu :-)

 

Coś w tym jest :)

 

Od wielu lat nie zmieniam klocków, bo osiągnąłem brzmienie które w 1tys % mnie satysfakcjonuje :)

 

A może właśnie żyłka audiofilska zamieniła się w przyjemność obcowania z muzyką? Nie wiem, ale dobrze mi z tym :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co powiecie na to SONOS CONNECT Wireless Receiver Component

 

Out of date. Nie obsługuje gęstych plików.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Buchardt A500 + ARCAM CDS50

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Witam

 

Czy ktoś z forumowiczów ma Pioneera n 50a albo Marantz na6005 oraz serwer synology i sprawdzał działanie i stabilność strumieniowania Tidala z zainstalowanym pakietem bubbleupnp?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

WItam z ciekawości za całkiem nieduże pieniądze zakupiłem Simple AUdio Roomplayer +

I powiem szczerze że jest to bardzo ciekawe urzadzenie w swojej cenie.

Gra bardzo przyzwoicie inaczej jak wszystkie dacki które miałem prędzej, tylko to sterowanie, jest jakieś dziwne, żeby w dzisiejszych czasach brakowało DLNA UPNP to jakieś spore niedopatrzenie.

Dzwięk wyróżnia się dobrą podstawą basową i bardzo szeroką stereofonią, jak na moje troszkę dziwna średnica,( wydaje mi się że jest jej więcej po prostu) ale poprzedni NFB28 na sabre grał po prostu inaczej.

Na tę chwile z Simple Audio Roomplayer + jestem bardzo zadowolony

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też miałem w listopadzie dylemat NA-6005 czy N-50A . Po kilku odsłuchach i mimo że wyżej cenię Marantza padło na Pioneera . Trochę inna szkoła dzwięku i duży plus dla Pionka za funkcjonalność .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

I jest jeszcze jeden argument za kupowaniem audio-systemów: w przypadku ewentualnego rozwodu rzadko się go traci na rzecz partnera: jacht przepadnie, dom przepadnie, dzieło sztuki przepadnie, prawa rodzicielskie przepadną - ale sprzęt na pewno będzie ci towarzyszył na nowej drodze życia. Nawet lichwiarz powinien to docenić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

      Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Słuchawki

      Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

      W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

      audiostereo.pl
      audiostereo.pl
      Muzyka 26

      Marantz Cinema 30

      Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Systemy

      Indiana Line Diva 5

      Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Kolumny

      Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

      O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

      AudioNews
      AudioNews
      Newsy
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.