Jump to content
IGNORED

Yamaha a500 - zestaw


znawca_pl

Recommended Posts

Witam,

poszukuję taniego zestawu audio do pokoju około 20m^2. Zależy mi głównie na jakości dźwięku, nie na głośności. Słucham generalnie wszystkiego, z naciskiem na hard rock. Jeśli chodzi o wzmacniacz, wybrałem Yamahę a500, odtwarzacz cd - Yamaha cd500. Potrzebuję jeszcze kolumn/głośników monitorowych. Jaki model byłby najodpowiedniejszy ? Może macie inne propozycje takiego zestawu ? Kwota jaką chciałbym przeznaczyć na kolumny/głośniki to 250, max 350 zł.

Link to comment
Share on other sites

cześć

Masz bardzo mały budżet ,na tym forum ciężko będzie znależć kogoś, kto mógł słyszeć tak tanie kolumny i powiedzieć coś o dzwięku,ja będąc na twoim miejscu,do 20m2 szukałbym monitorów dobrych znanych zachodnioeuropejskich firm z jak największym głośnikiem niskotonowym,zwracałbym też uwagę na stan głośników,żadnego konkretnego modelu nie mogę podać,bo żadnego po prostu nie slyszałem;jbl,castle,bw,mission ,kef,tannoy,asw,grundig,celestion,dali,jak będą w dobrym stanie technicznym jest możliwe ,że mogą zagrać poprawnie.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!


Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

 

Registered users can disable this message.