Skocz do zawartości
IGNORED

Yamaha a500 - zestaw


znawca_pl

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

poszukuję taniego zestawu audio do pokoju około 20m^2. Zależy mi głównie na jakości dźwięku, nie na głośności. Słucham generalnie wszystkiego, z naciskiem na hard rock. Jeśli chodzi o wzmacniacz, wybrałem Yamahę a500, odtwarzacz cd - Yamaha cd500. Potrzebuję jeszcze kolumn/głośników monitorowych. Jaki model byłby najodpowiedniejszy ? Może macie inne propozycje takiego zestawu ? Kwota jaką chciałbym przeznaczyć na kolumny/głośniki to 250, max 350 zł.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć

Masz bardzo mały budżet ,na tym forum ciężko będzie znależć kogoś, kto mógł słyszeć tak tanie kolumny i powiedzieć coś o dzwięku,ja będąc na twoim miejscu,do 20m2 szukałbym monitorów dobrych znanych zachodnioeuropejskich firm z jak największym głośnikiem niskotonowym,zwracałbym też uwagę na stan głośników,żadnego konkretnego modelu nie mogę podać,bo żadnego po prostu nie slyszałem;jbl,castle,bw,mission ,kef,tannoy,asw,grundig,celestion,dali,jak będą w dobrym stanie technicznym jest możliwe ,że mogą zagrać poprawnie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.