Jump to content
IGNORED

NAD D3020 - aptx - czy ktoś ma?

mercandede

Recommended Posts

Koledzy,

szukam urządzenia z DAC i aptx o bardzo małym garabrcie, który byłby w stanie napędzić zarówno głośniki podłogowe jak i monitory. Trafiłem na recenzje d3020 i przyznam się, że pomimo trochę wygórowanej ceny ok 2000 zł spełniłby moje oczekiwania pod względem technicznym. Pytanie o najważniejszą stronę, odsłuchową. Czy ktoś mógłby się podzielić swoimi wrażeniami odsłuchowymi, może ktoś posiada to urządzenie w domu? Doskonale rozumiem, że za tą kwotę można kupić ampa oferującego więcej ale ten kierunek obrałem z pełną świadomością - ile urządzeń mogę postawić na półce obok książek ? - sama koncepcja takiej hybrydy oraz gabaryt jest genialny.

Witaj,

oczywiście jeśli porównamy jakość dźwięku, oferowaną przez D3020 w stosunku do klasycznego wzmacniacza np. NAD C356 BEE czy nawet C326 BEE, różnice będą słyszalne oczywiście na korzyść klasycznej konstrukcji. Niemniej jednak D3020 potrafi miło zaskoczyć, oferując żywy, dynamiczny przekaz z niezłym wypełnieniem i wystarczającą mocą do prawidłowego zasilenia nawet średnio wymagających kolumn podłogowych.

Z mojej strony gorąco rekomenduję urządzenie, jeśli lubimy posłuchać dobrej muzyki, nie jesteśmy audiofilami, którzy będą wsłuchiwali się w drobne niuanse, tylko potrzebujemy nieduże, uniwersalne urządzenie, D3020 powinien w pełni usatysfakcjonować.

Zresztą jeśli masz taką możliwość, zapraszam serdecznie do naszego salonu na odsłuchy. U nas także masz możliwość wypożyczenia urządzenia i sprawdzenia w swoim systemie, tak naprawdę to jedyna opcja, aby być w pełni przekonanym do zakupu. Możliwość taka jest także w trybie na odległość, wtedy jedynie ryzykujesz kosztem odesłania urządzenia do salonu.

Pomagamy, doradzamy, wypożyczamy, zapraszamy na indywidualne odsłuchy.

Najlepsze ceny dla forumowiczów magazynu Audiostereo - zapytaj o ofertę! Pełna oferta na stronie www.Q21.pl.

biniek dzięki za podłączenie się do tematu, nu force dda-100 to ciekawa propozycja i jestem bardzo ciekawy opinii na jego temat. A czy istnieje możliwość podpięcia jakiegoś odbiornika z aptx do tego nuforca - przyznam się, że wypałem z obiegu jeżeli chodzi o te nowinki.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.