Skocz do zawartości
IGNORED

NAD D3020 - aptx - czy ktoś ma?


mercandede

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy,

 

szukam urządzenia z DAC i aptx o bardzo małym garabrcie, który byłby w stanie napędzić zarówno głośniki podłogowe jak i monitory. Trafiłem na recenzje d3020 i przyznam się, że pomimo trochę wygórowanej ceny ok 2000 zł spełniłby moje oczekiwania pod względem technicznym. Pytanie o najważniejszą stronę, odsłuchową. Czy ktoś mógłby się podzielić swoimi wrażeniami odsłuchowymi, może ktoś posiada to urządzenie w domu? Doskonale rozumiem, że za tą kwotę można kupić ampa oferującego więcej ale ten kierunek obrałem z pełną świadomością - ile urządzeń mogę postawić na półce obok książek ? - sama koncepcja takiej hybrydy oraz gabaryt jest genialny.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

oczywiście jeśli porównamy jakość dźwięku, oferowaną przez D3020 w stosunku do klasycznego wzmacniacza np. NAD C356 BEE czy nawet C326 BEE, różnice będą słyszalne oczywiście na korzyść klasycznej konstrukcji. Niemniej jednak D3020 potrafi miło zaskoczyć, oferując żywy, dynamiczny przekaz z niezłym wypełnieniem i wystarczającą mocą do prawidłowego zasilenia nawet średnio wymagających kolumn podłogowych.

Z mojej strony gorąco rekomenduję urządzenie, jeśli lubimy posłuchać dobrej muzyki, nie jesteśmy audiofilami, którzy będą wsłuchiwali się w drobne niuanse, tylko potrzebujemy nieduże, uniwersalne urządzenie, D3020 powinien w pełni usatysfakcjonować.

Zresztą jeśli masz taką możliwość, zapraszam serdecznie do naszego salonu na odsłuchy. U nas także masz możliwość wypożyczenia urządzenia i sprawdzenia w swoim systemie, tak naprawdę to jedyna opcja, aby być w pełni przekonanym do zakupu. Możliwość taka jest także w trybie na odległość, wtedy jedynie ryzykujesz kosztem odesłania urządzenia do salonu.

Pomagamy, doradzamy, wypożyczamy, zapraszamy na indywidualne odsłuchy.

Najlepsze ceny dla forumowiczów magazynu Audiostereo - zapytaj o ofertę! Pełna oferta na stronie www.Q21.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czytałem kiedyś komentarz, że zarzuca się tej hybrydzie suchość a to dosyć poważny zarzut, w szczególności dla kogoś kto lubi lekko ocieplone / nasycone dzięki. Czy może ktoś z długoterminowych użytkowników mógłby coś dopowiedzieć...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

biniek dzięki za podłączenie się do tematu, nu force dda-100 to ciekawa propozycja i jestem bardzo ciekawy opinii na jego temat. A czy istnieje możliwość podpięcia jakiegoś odbiornika z aptx do tego nuforca - przyznam się, że wypałem z obiegu jeżeli chodzi o te nowinki.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.