Skocz do zawartości
IGNORED

Ancient Audio Silver 300B warto kupić?


szpotek73

Rekomendowane odpowiedzi

witam

Kilka pytań dotyczących ww monobloków,najlepiej od ludzi ,którzy mieli z nimi styczność-jak grają,do jakiej muzyki są preferowane,wiem że wymagają wysokoefektywnych kolumn 90db wystarczy?

Mogę je kupić za około 6 tys.zł--czy to dobra cena?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość nosferartur

(Konto usunięte)

witam

Kilka pytań dotyczących ww monobloków,najlepiej od ludzi ,którzy mieli z nimi styczność-jak grają,do jakiej muzyki są preferowane,wiem że wymagają wysokoefektywnych kolumn 90db wystarczy?

Mogę je kupić za około 6 tys.zł--czy to dobra cena?

 

Jeżeli je kupisz i nie będą zadawalały Twoich oczekiwań chętnie je od Ciebie odkupię za 6,5Kzł, bez względu na rodzaj muzyki i skuteczność kolumn.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nosferatur dzięki za odpowiedż,trzymam Cię za słowo w razie czego....:) problem w tym ,że AA już nie produkuje tych wzmacniaczy,w sieci nie ma prawie żadnych opinii,odsłuchać przed zakupem nie mogę ,bo sprzedający jest setki km ode mnie,sam nie wiem ,może lepiej dołożyć parę złotych i kupić coś nowego na ww lampie z możliwością zwrotu,jeżeli mi się nie spodoba .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nosferatur dzięki za odpowiedż,trzymam Cię za słowo w razie czego....:) problem w tym ,że AA już nie produkuje tych wzmacniaczy,w sieci nie ma prawie żadnych opinii,odsłuchać przed zakupem nie mogę ,bo sprzedający jest setki km ode mnie...

 

A gdzie dokladnie? Byc moze ja mam blizej to bym sprawdzil co i jak: stan wizualny etc.

A niech tam 8100 zl.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Głupota – niedostatek rozumu przejawiający się brakiem bystrości, nieumiejętnością rozpoznawania istoty rzeczy, związków przyczynowo-skutkowych, przewidywania i kojarzenia. Charakteryzuje się pychą, śmiałością, podejrzliwością, niskim lub nieistniejącym samokrytycyzmem, niezdolnością do zdziwienia, dążnością do ekspansji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie napisałem nigdzie, że chcę je sprzedać ,chciałem się czegoś bliżej dowiedzieć o tych monoblokach,a tu ironiczna licytacja wyszła.......ja chcę je kupić i potrzebuję rzetelnej opinii kogoś ,kto je posiada bądż posiadał i może powiedzieć coś o dzwięku.

 

A gdzie dokladnie? Byc moze ja mam blizej to bym sprawdzil co i jak: stan wizualny etc.

 

 

wNorwegii ;www.hifisentralen.no w zakładce"torget" jest ogłoszenie,niestety w rejonie Vestfold czyli dosyć daleko ode mnie -ja mieszkam niedaleko Oslo

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość vasa

(Konto usunięte)

Nie złość się bo zbrzydniesz do reszty.

Trafiło Ci się jak ślepej kurze ziarno. Wszyscy Ci zazdroszczą i z chęcią wskoczyliby w Twoje buty czego najlepszym przykładem jest ta licytacja.

Monobloki AA grają jak definicja dźwięku 300B czyli rewelacyjnie ale potrzebne są dobre kolumny i takież źródło.

Kup je. A jak nie dasz rady uzyskać dobrego dźwięku to je sprzedasz z zyskiem a za uzyskaną kasę kupisz mini wierzę.

I dopiero tu użyłem ironii.

 

Wysłane powietrzem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Nie złość się bo zbrzydniesz do reszty.

Trafiło Ci się jak ślepej kurze ziarno. Wszyscy Ci zazdroszczą i z chęcią wskoczyliby w Twoje buty czego najlepszym przykładem jest ta licytacja.

Monobloki AA grają jak definicja dźwięku 300B czyli rewelacyjnie ale potrzebne są dobre kolumny i takież źródło.

Kup je. A jak nie dasz rady uzyskać dobrego dźwięku to je sprzedasz z zyskiem a za uzyskaną kasę kupisz mini wierzę.

I dopiero tu użyłem ironii.

Ha faktycznie za ładny nie jestem ,lata już robią swoje,ale wcale się nie złoszczę,po prostu czekałem na jakieś konkretne info (jak twoje) i nie chciałem kupować w ciemno,no a ta licytacja, to wyglądała jak robienie sobie jaj,tym bardziej,że to ogłoszenie wisi już dosyć długo i chętnych nie ma.Oczywiście jeśli mi się dzwięk nie spodoba,to nie omieszkam zamieścić anons na audiostereo.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha faktycznie za ładny nie jestem ,lata już robią swoje,ale wcale się nie złoszczę,po prostu czekałem na jakieś konkretne info (jak twoje) i nie chciałem kupować w ciemno,no a ta licytacja, to wyglądała jak robienie sobie jaj,tym bardziej,że to ogłoszenie wisi już dosyć długo i chętnych nie ma.Oczywiście jeśli mi się dzwięk nie spodoba,to nie omieszkam zamieścić anons na audiostereo.

 

Nie zamieszczaj anonsów tylko napisz kilka słów o wrażeniach. Firma zacna model też zacny zapewnij mu tylko najlepsze na jakie Cię stać źródło i głośniki i będziesz w domu.

Taka okazja to cos takiego jak wygrana w totolotka

Powodzenia i pozdrawiam,

Paweł

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Najgorsze to mieć do czynienia z zakompleksionym Polaczkiem, któremu dano odrobinę władzy.

"Beware of all those in whom the urge to punish is strong". Nietzsche.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ten model-ten jest ze zintegrowanym zasilaniem i na pewno był sporo tańszy -te droższe mają w nazwie "grand" i rzeczywiście tyle kosztują nowe.

Na pewno opiszę wrażenia ,kiedy tylko odsłucham te monobloki,czyli za jakieś 2 tyg.,ponieważ obawiam się kupić je wysyłkowo jestem zmuszony do odbycia dosyć długiej wycieczki:)

Jeśli ktoś może mi jeszcze napisać cokolwiek o tym sprzęcie,na co zwracać uwagę przy zakupie itp,to bardzo proszę o wypowiedzi na forum

pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.