Skocz do zawartości
IGNORED

zachodnie banki grożą Polsce wywolaniem kryzysu finansowego


antymalkontent

Rekomendowane odpowiedzi

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

 

Tytuł ciekawy wiec idzie bez zmian.

Warto przypomnieć i się zastanowić tylko nie nad tym ze trzeba nie brac jak daia i jeszcze mówią ze promocja a akurat potrzebujemy tylko nad tym monopolowym mechanizmem.

Ciekawe sa te odwołania do umow międzynarodowych. Tylko każdy inteligentny wie ze umowy międzynarodowe wychodza właśnie z takich instytucji jak banki celem monopolizacji branzowej oraz działań bez odpowiedzialności. Ttip acta to ten sam typ umów. Te akurat naglosnione a reszta jak nie bylo zainteresowania to przechodzily tajnie.

I te zaprogramowane media.

Niezle jaja.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

chwilowy brak działalności w audio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To to nic. Ja słyszałem że tych frankowiczów to będą w bankach gwałcić. To jest dopiero skandal ! Co na to tzw "polski rząd" ? Czy pozwolimy się poniżać ?

Czy tylko dlatego że ktoś wziął kiedyś tani kredyt a teraz nie chce go spłacać - musi cierpieć katusze zwyrodniałego seksu ?

Nie dajmy się jako naród upokarzać. Nasi królowie patrzą na nas z nieba. Napiszmy w tej sprawie do Strasburga ! Do papieża ! Do samego Obamy !

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja słyszałem że tych frankowiczów to będą w bankach gwałcić.

?????? 'justas32' opanuj się ;-).

 

To to nic. Ja słyszałem że tych frankowiczów to będą w bankach gwałcić. To jest dopiero skandal ! Co na to tzw "polski rząd" ? Czy pozwolimy się poniżać ?

Czy tylko dlatego że ktoś wziął kiedyś tani kredyt a teraz nie chce go spłacać - musi cierpieć katusze zwyrodniałego seksu ?

Nie dajmy się jako naród upokarzać. Nasi królowie patrzą na nas z nieba. Napiszmy w tej sprawie do Strasburga ! Do papieża ! Do samego Obamy !

Rozumiem chyba to taki sarkazm :-). Sorry.

Występuje u mnie zmienność emocji (po przeczytaniu pierwszego zdania) ;-).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jakość wniosków w porównaniach audio jest zawsze zgodna z jakością procedury porównawczej.

Pasja bez precyzji to chaos. DOBRZE ŻE JEST MUZYKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Frankowicze już sami się ... teraz szukają kto za to zapłaci, a że jest okres przedwyborczy to znajdzie się "chętny" .... PODATNICY ;-)

 

Jak można nazwać człowieka który wierzył że przez 20-30 lat kurs złotego nie ulegnie istotnej zmianie ?

Zdrowie wasze w gardła nasze!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Banki nie mając linii Frankowej udzielały kredytów nominowanych we Frankach - kuriozum !

To kolejny atak wykorzystujący "wygenerowaną" fluktuację kursu - operacja zaplanowana i

wykonana z pełną premedytacją, tak jak zabezpieczenia walutowe firm na dolarze i euro.

Tysiące zawartych, niekorzystnych dla przedsiębiorców umów i nagle kurs strzela w górę ...

Tak działa globalna banksterka ! I jeszcze bezczelnie piszą o stratach ! Jakich stratach ?

Po prostu mniej lichwiarze zarobią !

 

Trwa akcja przenoszenia kont z zachodnich banków do jeszcze Polskich - PKO BP, Pocztowy, Spółdzielcze.

Gdyby tak stracili kilkanaście milionów rachunków ROR, to szybko by się stąd zawineli, odsprzedając aktywa

i pasywa poniżej wartości. TO JEDYNY BAT NA BANKSTERÓW ! REPOLONIZACJA BANKÓW ! ! !

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sami się "w...y...d...y ...m ...a ...l ...i....

Czyli pogłoski były jednak prawdziwe. Jakie jest zdanie episkopatu ? Co na to Jarosław - Polsce Błogosław ? Co na to Duda i jego piękne uda ?

Czy znów podli kapitaliści wykorzystają nas i porzucą - bez wypłacenia należnych nam alimentów ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o kolejny atak wykorzystujący "wygenerowaną" fluktuację kursu - operacja zaplanowana i

wykonana z pełną premedytacją, tak jak zabezpieczenia walutowe firm na dolarze i euro.

Kredytobiorcy też powinni myśleć. Dlaczego ja nie mam kredytu a nie jestem pracownikiem banku ? A rozumiem myślenie zwalimy na Państwo i innych podatników (tych myślących). Sprytne.

 

Po prostu mniej lichwiarze zarobią !

Jasne. Dołożą ci co myśleli (obywatele). Okazuje się że w Polce myślenie nie ma przyszłości.

 

Trwa akcja przenoszenia kont z zachodnich banków do jeszcze Polskich - PKO BP, Pocztowy, Spółdzielcze.

To głupi ruch w obecnym czasie. Jak wygra PIS to trzeba mocno pomyśleć nad odwrotną akcją. Ktoś musi różnice kursowe "frankowiczów" pokryć. To będą jelenie :-).

 

Gdyby tak stracili kilkanaście milionów rachunków ROR, to szybko by się stąd zawineli, odsprzedając aktywa

i pasywa poniżej wartości.

Jak stracą to zostanie tylko scenariusz grecki. Gratuluję osobliwego patriotyzmu "ala" PIS.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jakość wniosków w porównaniach audio jest zawsze zgodna z jakością procedury porównawczej.

Pasja bez precyzji to chaos. DOBRZE ŻE JEST MUZYKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja słyszałem że tych frankowiczów to będą w bankach gwałcić.

 

O kurde już widzę jak niektórzy plują sobie w brodę, że nie wzięli kredytu we frankach. Pierwszy i zapewne ostatni seks im koło nosa przeszedł...

 

A przy okazji co z tym pociągiem ze złotem ??? Już przekazany do Israela ???

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pociąg jest - ale zaminowany. Trwają negocjacje żeby ci dwaj co chcą 10 % podeszli do niego i pokazali gdzie stoi ...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To to nic. Ja słyszałem że tych frankowiczów to będą w bankach gwałcić. To jest dopiero skandal ! Co na to tzw "polski rząd" ? Czy pozwolimy się poniżać ?

Czy tylko dlatego że ktoś wziął kiedyś tani kredyt a teraz nie chce go spłacać - musi cierpieć katusze zwyrodniałego seksu ?

Nie dajmy się jako naród upokarzać. Nasi królowie patrzą na nas z nieba. Napiszmy w tej sprawie do Strasburga ! Do papieża ! Do samego Obamy !

 

Ty to bys chciał jak za Stalina.

A ja tylko linka dałem do oszukanczych praktyk instytucji finansowych.

 

Oraz do tego jak kombinuja żeby za oszustwo nie mieli kary.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

chwilowy brak działalności w audio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okazuje się że w Polce myślenie nie ma przyszłości.

 

Potwierdzasz tą audio-diagnozę, nie pierwszy już raz.

Ograniczenie zarobku przez banki nie generuje jakichkolwiek kosztów po stronie społeczeństwa - nie siej zamętu !

Banki po prostu mniej zarobią - o to się tak pienią !

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Banki po prostu mniej zarobią - o to się tak pienią !

Jak byś ty mniej zarobił - to też byś się pienił.

Jakbyś podpisał umowę o pracę - ale nadzór by stwierdził że ktoś komu ty wykonałeś usługę nie ma na nią dosyć pieniędzy - więc tobie zabiorą wynagrodzenie.

Teraz rozumiesz ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem

Jak byś ty mniej zarobił - to też byś się pienił.

 

Grając znaczonymi kartami, to niech i tak się cieszą, że nie dostali obciążenia 90%, a polubowne 50%.

W świetle artykułu " Kto świadomie doprowadza innego do podjęcia niekorzystnych decyzji, podlega ... "

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu nie chodzi o frankowiczów a o kredytobiorcę w ogóle.

Banki twierdzą, że ich zyski nie są transferowane a reinwestowane w PL. Jeśli te będą mniejsze będzie mniejszy dostęp do kredytów, co obniży wzrost gospodarczy. A wiecie dlaczego te środki są reinwestowane tutaj? Bo zwrot z kapitału zainwestowanego w PL jest ponad dwa razy większy jak np w DE. Podsumowując w DE banki użyczają kredytów o wiele korzystniejszych dla biorcy mimo, że nie wiele na nim zarabiają, a nas straszą, że nie będzie dostępu do kredytów jak mniej zarobią. To gdzie ulokują ten kapitał? Na Węgrzech? Nawet jak zarobią 2 razy mniej będzie im się to opłacać, za to może zaczną trochę szanować kredytobiorcę, nie tylko tego frankowego.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój znajomy, przedsiębiorca-restaurator, wielkim głosem krzyczy, że kiedy w 2008 roku brał kredyt we frankach to bankowiec mu powiedział, że kurs może tylko spadać. A on mu uwierzył i teraz czuje się oszukany. W sumie to fajny człowiek. Chyba jednak nie powiem mu, że św. Mikołaj nie istnieje.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość bartosz_55239

(Konto usunięte)

To to nic. Ja słyszałem że tych frankowiczów to będą w bankach gwałcić. To jest dopiero skandal ! Co na to tzw "polski rząd" ? Czy pozwolimy się poniżać ?

Czy tylko dlatego że ktoś wziął kiedyś tani kredyt a teraz nie chce go spłacać - musi cierpieć katusze zwyrodniałego seksu ?

Nie dajmy się jako naród upokarzać. Nasi królowie patrzą na nas z nieba. Napiszmy w tej sprawie do Strasburga ! Do papieża ! Do samego Obamy !

 

Bagnet na broń!!!!!!!

 

 

 

Jakie jest zdanie episkopatu ? Co na to Jarosław - Polsce Błogosław ? Co na to Duda i jego piękne uda ?

 

Duda zapewne wymodli obnizenie kursu franka oraz upadek tych złych zachodnich banków....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duda zapewne wymodli obnizenie kursu franka oraz upadek tych złych zachodnich banków....

 

A wraz z nimi upadek polskiej gospodarki ... ale co tam, tu ludzie są tak głupi że im się wmówi że to wina PO .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość bartosz_55239

(Konto usunięte)

Banki po prostu mniej zarobią - o to się tak pienią !

 

To jest po prostu skandal!!! Banki chcą zarobic!!!! Skandal skandal skandal!!!! Powinny przeciez wszystko oddac Jarosławowi, Dudzie, episkopatowi a sami oblec wór płócienny..

 

ale co tam, tu ludzie są tak głupi że im się wmówi że to wina PO .

 

No ba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze jakbysmy mieli wybór to moglibyśmy powiedzieć a wy.... do hameryki od razu nieruchomości by stanialy drukarnie bez odsetek powstały. Moglibyśmy tworzyć. Ja i tak z pasożytów ie korzystam ale straty z mojej kieszeni dzieki ich działalności mam nawet mimo ze za gotówkę kupuje. Za nieruchomości musze placic wartość + slekulacyjne które wljuz jest większe od wartości.

 

Ale nie mamy wyboru Dlaczego? Przeczytaj jeszcze raz artykuł z linka.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

chwilowy brak działalności w audio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kto przez 8 lat nadzorował Komisję Nadzoru Finansowego ? Opcje, franki, Amber, SKOK ...

same wajchy zakładane na obywateli i przedsiębiorstwa - tylko ślepy tego dojenia nie zauważy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Ciekawe co jeszcze nam banksterka zaproponuje. Ja mam ich gdzieś bo nie korzystam ale straty na długu dotycza wszystkich. Sa to tzw koszty wspolne ktore pokrywam w coraz wyższych podatkach oraz coraz drozszych spekulacyjnych produktach (np nieruchomościach).

 

Ostatnio w rodzinie doszło do zakupu domu (nie ja a rodzina kuoowala) i kobiecina oo śmierci meza musiala sprzedać bo wzięła we frankach pożyczkę i jeszcze ma wiecej do splacenia jak wzięła. Ta kasa jest zmarnowana idzie do pasożytów i spekulantow.

Choćby dlatego jestem na tak.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

chwilowy brak działalności w audio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość bartosz_55239

(Konto usunięte)

Jakie to polskie. ACTA która chciała ukrócic złodziejstwo i kradziez własnosci intelektualnej odrzucono z wielkim szumem, ale jak NAS okradają...no to wielkie oburzenie :)) tak Kalemu krasc nie wolno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Baba wzięła i musi spłacać. Skandal ! Gdzie jest Jarosław ? Gdzie jest Duda ? Znów w Poznaniu ?

 

Ja też chcę wziąć i nie spłacać, a mi nie dają ! Banksterka nie chce mi dać i umorzyć ! Gdzie jest sprawiedliwość społeczna ?

 

Polska dla Polaków ! Precz z komuną ! Precz z PO !

Witaj nam nowe Słońce Tatr i zrób porządek w kraju, żeby inni nie kradli a ja w końcu mógł ...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Baba wzięła i musi spłacać. Skandal ! Gdzie jest Jarosław ? Gdzie jest Duda ? Znów w Poznaniu ?

 

Ja też chcę wziąć i nie spłacać, a mi nie dają ! Banksterka nie chce mi dać i umorzyć ! Gdzie jest sprawiedliwość społeczna ?

 

Polska dla Polaków ! Precz z komuną ! Precz z PO !

Witaj nam nowe Słońce Tatr i zrób porządek w kraju, żeby inni nie kradli a ja w końcu mógł ...

 

Dlaczego taka nienawiść do Polaków i słabszych. Z tad się brali ludzie pokroju Hitlera.

 

Chociaż ty poza nienawiscia pewnie nic nie prezentujesz i na pewno nic nie mozesz. Możemy spać spokojnie. I ten pis.

 

Co innego banksterka duzo moga trzeba patrzeć na ręce. I zwracać uwagę na problem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

chwilowy brak działalności w audio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grając znaczonymi kartami, to niech i tak się cieszą, że nie dostali obciążenia 90%, a polubowne 50%.

W świetle artykułu " Kto świadomie doprowadza innego do podjęcia niekorzystnych decyzji, podlega ... "

Trochę to byś się zlitował i przemyślał. Daleko mi do obrońcy jak piszesz banksterów, ale nie sprowadzajmy problemu frankowiczów na poziom : "banki złe, doj*b..ć im"

To problem zachłanności przeciętnego Polaka który chciał mieć kredyt za darmolca. Kiedy cała reszta płaciła "normalne odsetki" frankowicze mamrotali coś o tym że są cwańsi. Takie życie, ryzyko się nie opłaciło. Banki jak to banki odbiją straty całą masą innych kosztów etc. Tylko że tym razem takie koszty pokryję również ja kosztami obsługi bankowej, choć kredytu nie mam. Więc mam w czterech frankowiczów. Jeżeli bierze się kredyt "po kursie..." to trzeba być kompletnym imbecylem żeby nie zdawać sobie sprawy że ten kurs może się zmienić i że ryzyko jest duże zwłaszcza w kredytach hipotecznych wieloletnich.

Tak na koniec nasuwa mi się myśl, jak mówimy o bankach to pada złodzieje, oszuści, etc. Skora więc istnieje tak wysoka świadomość społeczna to w jaki sposób ci frankowicze dali się tak w ch.. zrobić? Odpowiedź też mi się nasuwa jedna: świadomie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

malkontent

 

Przede wszystkim jak się bierze kredyt to"trzeba patrzeć na ręce i zwracać uwagę na problem".Już Kochanowski postulował aby Polak był mądry nie tylko po szkodzie ale i przed.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz mieć synu gównogłowie ? Jak to zrobić PISS ci powie ...

 

Co z tym pajacem zrobić hmmmm

Sama propaganda PO i nienawiść do Polakow.

Zero treści.

 

 

Trochę to byś się zlitował i przemyślał. Daleko mi do obrońcy jak piszesz banksterów, ale nie sprowadzajmy problemu frankowiczów na poziom : "banki złe, doj*b..ć im"

To problem zachłanności przeciętnego Polaka który chciał mieć kredyt za darmolca. Kiedy cała reszta płaciła "normalne odsetki" frankowicze mamrotali coś o tym że są cwańsi. Takie życie, ryzyko się nie opłaciło. Banki jak to banki odbiją straty całą masą innych kosztów etc. Tylko że tym razem takie koszty pokryję również ja kosztami obsługi bankowej, choć kredytu nie mam. Więc mam w czterech frankowiczów. Jeżeli bierze się kredyt "po kursie..." to trzeba być kompletnym imbecylem żeby nie zdawać sobie sprawy że ten kurs może się zmienić i że ryzyko jest duże zwłaszcza w kredytach hipotecznych wieloletnich.

Tak na koniec nasuwa mi się myśl, jak mówimy o bankach to pada złodzieje, oszuści, etc. Skora więc istnieje tak wysoka świadomość społeczna to w jaki sposób ci frankowicze dali się tak w ch.. zrobić? Odpowiedź też mi się nasuwa jedna: świadomie.

 

 

To jest sensowna odpowiedz i rzeczywiście nawet można by zgodzić się z banksterami oczywiście pod warunkiem ze nie wprowadzali w blad odnośnie kredytow. Także powinno się to indywidualnie zalatwic. W tym systemie wymagane jest prawo do odszkodowania i to w zaleznosci od szkod oraz firmy które by się tym zajmowaly broniąc obywatela wśród korporacji. Ta nieszczesna hameryka znowu jest do przodu.

 

Mieć dowody nagrania o manipulacji do sadu i odszkodowanie 1mln i po kolei zbiorowo i by się nauczyli.

 

Ale wlasnie to wszystko u nas nie działa dlatego tak nas cyckaja.

Nie rozumie tylko ludzi pokroju justas którzy bronia dyktatory korporacyjno finansowej. Chociaz akurat w tym przypadku to jakies problemy psychologiczne pewnie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

chwilowy brak działalności w audio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

      Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Słuchawki

      Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

      W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

      audiostereo.pl
      audiostereo.pl
      Muzyka 13

      Marantz Cinema 30

      Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Systemy

      Indiana Line Diva 5

      Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Kolumny

      Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

      O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

      AudioNews
      AudioNews
      Newsy
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.