Jump to content
IGNORED

audio do kuchni, pianocraft ?

luk1985

Recommended Posts

Spójrz proszę na ofertę marki Denon. Jeśli zależy Ci na tanim rozwiązaniu, możesz teraz kupić amplituner z CD RCD-M39 w bardzo atrakcyjnej cenie lub tylko amplituner DRA-F109. Jeśli natomiast zależy Ci na funkcjach sieciowych, spójrz proszę na DRAN-4. Powyższe propozycje bardzo dobrze sprawdzą się w połączeniu z Twoimi kolumnami.

Ewentualnie jeśli szukasz urządzenia typowo sieciowego, możesz sterować systemem z poziomu smartphona lub tabletu, spójrz na Denon Heos Amp.

W przypadku pytań oraz oferty finansowej służę pomocą.

Pomagamy, doradzamy, wypożyczamy, zapraszamy na indywidualne odsłuchy.

Najlepsze ceny dla forumowiczów magazynu Audiostereo - zapytaj o ofertę! Pełna oferta na stronie www.Q21.pl.

Jeśli do kuchni, to zdecydowanie polecam jakiś system bezprzewodowy. Ja osobiście słuchałem ostatnio Bluesound. Świetnie to grało. Buduje się to jak z klocków lego (moduły), a głośniki są płaskie można powiesić na ścianie. gra to ze spotify, tidal, etc.Jednostka centralna może być źródłem dla jakiegoś poważniejszego systemu w salonie (niezły DAC). Oczywiście podobnych systemów jest mnóstwo na rynku.

....przerabiałem ten temat,też miałem Pianocrafta w kuchni ,wcześniej w sypialni.Jakie wnioski?W sypialni grało to jako tako,ale w kuchni to była porażka.Za bardzo wszystko dudniło,może wina metrażu?umeblowania?Nie wie.W kuchni lepiej mi grał sprzęt za 100 zł (sto) ,niż wyżej wymieniona YAMAHA.Pozdrawiam

Sto to trochę mało, ale minimalistycznie z dobrą jakością to polecam Tivoli One, ktoś mnie tym kiedyś zaraził. Gra u mnie w kuchni już rok. malutkie ale aby ocenić trzeba je włączyć. Niesamowity dźwięk z tego płynie biorąc pod uwagę rozmiary.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.