Skocz do zawartości
IGNORED

"Złoty pociąg "


mirfak

Rekomendowane odpowiedzi

Mieszasz pojęcia, miejsca, ludzi i fakty.

Weź pigułki.

 

Boisz się, lewaku? :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jeśli DAC - to NOS-DAC z buforem lampowym, jeśli wzmacniacz - to Pure Class A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już nie mgę się doczekać filmików jak Specnaz masakruje kozojebców. :)

Oj, przydałoby się, Alfa też mogłaby sobie tam pohasać.

 

W takim razie EU powinna wyczarterować kilka takich oto stateczków i wysłać ich wszystkich do Obamy.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Wleźliby wszyscy, co do jednego.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Rotel A14, RCD-971 & Dynaudio Focus 140.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem wręcz przerażony.

Jeżeli Twoja głupota jest zaraźliwa to pandemia która może zaraz wybuchnąć zmiecie rodzaj ludzki z powierzchni ziemi.

 

Bez obaw.

LUDZIE przetrwają.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jeśli DAC - to NOS-DAC z buforem lampowym, jeśli wzmacniacz - to Pure Class A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polacy sami rozleźli się za lepszym życiem po Europie jak karaluchy - ale innym karaluchom prawa do godnego życia to już nie dają. Typowa polska zawiść i ohydne przekonanie że jest się lepszym, bo ma się białą skórę ...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zarażą się?

Wynika z tego że istnieje spora różnica gatunkowa pomiędzy ludźmi a tobą.

 

Zieeeeeeeeew, nudzisz mnie.

Jak tam przygotowania do wyborów? Trzeciego Bliźniaka podkupiliście? :)

 

10462622_1632676063647816_5019344215931398471_n.jpg?oh=149556f7dc55ca5a6df0b75be7f04e3c&oe=567D3030

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jeśli DAC - to NOS-DAC z buforem lampowym, jeśli wzmacniacz - to Pure Class A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość vasa

(Konto usunięte)
Typowa polska zawiść i ohydne przekonanie że jest się lepszym, bo ma się białą skórę ...

 

Mam nadzieje że nie masz racji.

Że to jedynie niewielka, sfrustrowana część populacji, upośledzona mentalnie i kulturowo ale niestety dobrze widoczna ze względu na możliwość (względnie ) anonimowego odreagowania własnej małości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polacy sami rozleźli się za lepszym życiem po Europie jak karaluchy - ale innym karaluchom prawa do godnego życia to już nie dają. Typowa polska zawiść i ohydne przekonanie że jest się lepszym, bo ma się białą skórę ...

Nie słyszałem jakoś o tym aby nasi emigranci na siłę narzucali nowym społecznościom swoje upodobania religijne czy zwyczajowe. Nie darli wniebogłosy mordy, że wszystko im się należy, i to natychmiast. Nie robili zadym. Po prostu Polacy integrowali się z miejscowymi ( jeśli dopuszczali do tego) i nie oglądając się wyłącznie na zasiłki, za***rdalali w robocie jak małe automaciki.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Rotel A14, RCD-971 & Dynaudio Focus 140.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tam przygotowania do wyborów? Trzeciego Bliźniaka podkupiliście? :)

Nawet Grzegorz Napierdalalski od jutra będzie zagorzałym antykomunistą :-) Co te JOW-y robią z człowieka? :-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Rotel A14, RCD-971 & Dynaudio Focus 140.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet Grzegorz Napierdalalski od jutra będzie zagorzałym antykomunistą :-) Co te JOW-y robią z człowieka? :-)

 

Każdy ma swoją cenę. Im większa szmata, tym cena niższa.

Platfusy kupują tanio.

 

Dlaczego publiczna firma toleruje na prowadzonym przez nią forum takie coś jak ty?

Niepojęte.

 

Tolerują? Oni mnie KOCHAJĄ!

A wiesz dlaczego? Bo podwyższam IQ tego forum.

Ilu "gości" przyjąłeś już do własnego mieszkania?

Wiesz - jesteś kulturowo i mentalnie wyższy to masz psi obowiązek przyjąć kilku. :)

Ja tam mam w nosie - nie przyjmuję żadnego. :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jeśli DAC - to NOS-DAC z buforem lampowym, jeśli wzmacniacz - to Pure Class A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

(Konto usunięte)

Każdy ma swoją cenę. Im większa szmata, tym cena niższa.

Platfusy kupują tanio.

 

 

 

Tolerują? Oni mnie KOCHAJĄ!

A wiesz dlaczego? Bo podwyższam IQ tego forum.

 

Nawet jak Cię o tym zapewnili na piśmie to im nie wierz.

Im zależy tylko na ilości wejść. Wprowadzili Cię w błąd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość vasa

(Konto usunięte)

Bo podwyższam IQ tego forum.

Jak już wcześniej pisałem:

Mieszasz pojęcia, miejsca, ludzi i fakty.

Weź pigułki.

 

Wiesz - jesteś kulturowo i mentalnie wyższy

I tutaj przyznam ci rację; jesteś kulturowo i mentalnie niższy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Im zależy tylko na ilości wejść

 

Kolejny argument by mnie tu trzymać forever. :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jeśli DAC - to NOS-DAC z buforem lampowym, jeśli wzmacniacz - to Pure Class A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesteś kulturowo i mentalnie niższy.

 

Zatem pytam: w ramach swojej kulturowej i mentalnej wyższości ILU najeźdźców bierzesz pod swój dach?

Bierz przykład z Islandczyków: 80 tys (!!!) z nich zadeklarowało przygarnięcie do domu biednego zasiłkobiorcy i skarmianie go dorszem. :)

Bo jeśli twoja rzekoma wyższość kulturowa i mentalna polega tylko na zmuszaniu mnie, bym ze swoich podatków fundował czarnemu ludowi dolce vita w Europie to wiesz gdzie taką "wyższość"możesz sobie wsadzić... :)

Komuchy to jednak pocieszny narodek... :)

Brzydzę się wami, po prostu brzydzę.

 

Nie kolejny tylko jedyny.

Choćbyś pisał największe głupoty, obrażał innych, dopóki Twoje wpisy generują ruch będą Cię tolerować i przymykać oczy na Twoje wybryki.

 

I za to ich lubię. :)

 

A niektórym nie potrzeba złotego pociągu. GTA VII...

 

2bfe6b8e6aed48287ab634ae60e7f5c2.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jeśli DAC - to NOS-DAC z buforem lampowym, jeśli wzmacniacz - to Pure Class A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobry jest ten polski emigrant ktoremu pozwalaja sluzyc w iralndyji.Wyraznie boi sie ze przyjada ...lepsi a tansi.

 

generalnie zasada jest prosta .Jeden murzyn przesladowany musi znalezsc sobie innego zeby robic to samo.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość vasa

(Konto usunięte)

ILU najeźdźców bierzesz pod swój dach?

Najeźdźców?

Uważasz się za zdobywcę Irlandii? Wszystko ci się już porąbało.

 

Pracuję z jednym arabem, i dobrze mu idzie. Jak będzie okazja to zatrudnię kolejnego. Płacę nieźle więc będzie go stać na wynajęcie mieszkania.

Komuchy to jednak pocieszny narodek... :)

Co to ma do rzeczy? Że ja niby jestem komuchem? Znowu mylisz pojęcia. Weź detoks bo już ci synapsy kompletnie nie kontaktują.

Brzydzę się wami, po prostu brzydzę.

A co to kogo obchodzi?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Pracuję z jednym arabem, i dobrze mu idzie. Jak będzie okazja to zatrudnię kolejnego. Płacę nieźle więc będzie go stać na wynajęcie mieszkania.

 

Drugiego nie znajdziesz, obawiam się. Ten twój to jakaś straszna patologia, normalnie to nikt z nich nie przyjeżdża tu by pracować. Chcą tylko zasiłków, kasy, pieniążków...

Węgrzy dali im jeść, litościwi ci Węgrzy. Niepotrzebnie. Bo oni nie chcą od nas jedzenia, oni chcą naszej gotówki. Wszyscy pogubili paszporty ale żaden nie zgubił swojego nowoczesnego smartfona... taki paradoks.

 

obrazek-316.png

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jeśli DAC - to NOS-DAC z buforem lampowym, jeśli wzmacniacz - to Pure Class A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość vasa

(Konto usunięte)

Drugiego nie znajdziesz, obawiam się. Ten twój to jakaś straszna patologia, normalnie to nikt z nich nie przyjeżdża tu by pracować. Chcą tylko zasiłków, kasy, pieniążków...

Kopiujesz pomysł Orsona Wellesa? Panikę chcesz wywołać? Ogarnij się, to się udało jeden raz i to prawie 80 lat temu. Wszystkie twoje sądy i osądy jakieś takie z lat trzydziestych ubiegłego wieku są. Powinni cię w szklanej gablotce na jarmarkach pokazywać z ostrzeżeniem "Uwaga pluje jadem a na widok swastyki wpada w trans".
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinni cię w szklanej gablotce na jarmarkach pokazywać z ostrzeżeniem "Uwaga pluje jadem a na widok swastyki wpada w trans".

 

Hahahahaa! Mam cię!!! :)

Słyszycie lewaka? To jest właśnie typowe zagranie lewaków i wrogów cywilizacji łacińskiej, codziennie powiela je nasza ulubiona Gazetka Bez Napletka: OSKARŻAJ LUDZI O INNYCH POGLĄDACH O NAZISTOWSKIE SYMPATIE!!!

Pamiętajcie - gdy usłyszycie takie oskarżenia z ust lewaka, to nigdy, przenigdy mu nie wierzcie! Dlaczego? Bo lewaki już tak mają, że każdego będą oskarżać w ten sposób. Nakazał im to Józef Stalin a słowa Stalina - rzecz święta dla każdego lewaka!

 

1383061897_seaaxi_600.jpg

 

Tymczasem każdy, kto ma choć odrobinę rozumu, szybko pojmie, że JEST DOKŁADNIE ODWROTNIE!

My - wolnościowcy i obrońcy katolickiego personalizmu walczymy właśnie o WOLNOŚĆ w przeciwieństwie do lewaków, którzy chcą nas wszystkich ZNIEWOLIĆ, zamieniając nas w ludzi sowieckich.

TO LEWACY SĄ FASZYSTAMI, gdyż nie pytają nas o zgodę na przyjęcie w tej IV Rzeszy, jaką jest UE, milionów darmozjadów. Nie pytają, ponieważ wiedzą doskonale, że takiej zgody by nie było.

A przyjąć ich trzeba, by niszczyć monoetniczność takich państw jak Polska - komuchy i faszyści nie chcą państw narodowych, bo to same problemy. Trzeba skazić też Europę milionami muzoli, bo tak nakazuje podstawowy komuszy imperatyw - walka z wiarą katolicką! Dlatego O NIC NIE BĘDĄ NAS SIĘ PYTAĆ! Podwyższą nam podatki, żeby były pieniądze na karmienie tej armii inwazyjnej, w Niemczech już zaczynają sie konfiskaty PRYWATNYCH NIERUCHOMOŚCI by tam muzoli hodować...

Ale nic z tego! Ja jestem optymistą. Europa się budzi! Jestem pewien, że nowy don Pelayo już jest na tym świecie by poprowadzić nas do rekonkwisty. Ale jej celem będzie tym razem nie tylko wygnanie muzoli z Europy, by mogło tu zapanować Królestwo Katolickie nowych Ferdynanda i Izabeli. Wygna się także wszystkich komuchów i faszystów, by raz na zawsze przestali niszczyć nasz kontynent, który jęczy obecnie pod komuszym nazistowskim jarzmem.

To na początek.

A potem - krucjata! :)

Naprawdę nie tęsknicie za czasami gdy każdy mógł po prostu wybrać się do kozojebców i sprawić im tęgi łomot? :)

 

Bloody-Crusader-wallpaper.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jeśli DAC - to NOS-DAC z buforem lampowym, jeśli wzmacniacz - to Pure Class A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahahahaa! Mam cię!!! :)

Słyszycie lewaka? To jest właśnie typowe zagranie lewaków i wrogów cywilizacji łacińskiej, codziennie powiela je nasza ulubiona Gazetka Bez Napletka: OSKARŻAJ LUDZI O INNYCH POGLĄDACH O NAZISTOWSKIE SYMPATIE!!!

Pamiętajcie - gdy usłyszycie takie oskarżenia z ust lewaka, to nigdy, przenigdy mu nie wierzcie! Dlaczego? Bo lewaki już tak mają, że każdego będą oskarżać w ten sposób. Nakazał im to Józef Stalin a słowa Stalina - rzecz święta dla każdego lewaka!

 

1383061897_seaaxi_600.jpg

 

Tymczasem każdy, kto ma choć odrobinę rozumu, szybko pojmie, że JEST DOKŁADNIE ODWROTNIE!

My - wolnościowcy i obrońcy katolickiego personalizmu walczymy właśnie o WOLNOŚĆ w przeciwieństwie do lewaków, którzy chcą nas wszystkich ZNIEWOLIĆ, zamieniając nas w ludzi sowieckich.

TO LEWACY SĄ FASZYSTAMI, gdyż nie pytają nas o zgodę na przyjęcie w tej IV Rzeszy, jaką jest UE, milionów darmozjadów. Nie pytają, ponieważ wiedzą doskonale, że takiej zgody by nie było.

A przyjąć ich trzeba, by niszczyć monoetniczność takich państw jak Polska - komuchy i faszyści nie chcą państw narodowych, bo to same problemy. Trzeba skazić też Europę milionami muzoli, bo tak nakazuje podstawowy komuszy imperatyw - walka z wiarą katolicką! Dlatego O NIC NIE BĘDĄ NAS SIĘ PYTAĆ! Podwyższą nam podatki, żeby były pieniądze na karmienie tej armii inwazyjnej, w Niemczech już zaczynają sie konfiskaty PRYWATNYCH NIERUCHOMOŚCI by tam muzoli hodować...

Ale nic z tego! Ja jestem optymistą. Europa się budzi! Jestem pewien, że nowy don Pelayo już jest na tym świecie by poprowadzić nas do rekonkwisty. Ale jej celem będzie tym razem nie tylko wygnanie muzoli z Europy, by mogło tu zapanować Królestwo Katolickie nowych Ferdynanda i Izabeli. Wygna się także wszystkich komuchów i faszystów, by raz na zawsze przestali niszczyć nasz kontynent, który jęczy obecnie pod komuszym nazistowskim jarzmem.

To na początek.

A potem - krucjata! :)

Naprawdę nie tęsknicie za czasami gdy każdy mógł po prostu wybrać się do kozojebców i sprawić im tęgi łomot? :)

 

Bloody-Crusader-wallpaper.jpg

 

Ach !

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość vasa

(Konto usunięte)

Naprawdę nie tęsknicie za czasami gdy każdy mógł po prostu wybrać się do kozojebców i sprawić im tęgi łomot? :)

Mały, tchórzliwy człowieczek, skryty za morzami i fortyfikacjami netu wykrzykuje obelgi pod adresem swoich sennych koszmarów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mały, tchórzliwy człowieczek, skryty za morzami i fortyfikacjami netu wykrzykuje obelgi pod adresem swoich sennych koszmarów.

 

Lepiej powiedz ile pokoi zarezerwowałeś dla swoich lekko przybrudzonych przyjaciół? :)

ILE??? :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jeśli DAC - to NOS-DAC z buforem lampowym, jeśli wzmacniacz - to Pure Class A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej powiedz ile pokoi zarezerwowałeś dla swoich lekko przybrudzonych przyjaciół?

'iI Dottore' co z Tobą się dzieje ? Po świecie chodzą różni ludzie nie tylko tacy jak Ty.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jakość wniosków w porównaniach audio jest zawsze zgodna z jakością procedury porównawczej.

Pasja bez precyzji to chaos. DOBRZE ŻE JEST MUZYKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co z Tobą się dzieje

 

Nic. Demaskuję po prostu dwulicowość lewaka, skorego, by mnie okraść z moich pieniędzy bez pytania mnie o zdanie, lecz niechętnego by coś zrobić za własne.

Lewaki tak właśnie mają- tylko okradają innych.

Precz z komuną!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jeśli DAC - to NOS-DAC z buforem lampowym, jeśli wzmacniacz - to Pure Class A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.