Jump to content
IGNORED

Onkyo BD-SP809


Nordock

Recommended Posts

Witam, jak w temacie, czy warto zakupić taki odtwarzacz? Mam możliwość kupienia za 1200zł używany. Odtwarzacz będzie pracować z Onkyo TX-SR608 więc powinny się ładnie zgrać.

Zależy mi na jakości a słyszałem, że warto.

 

Korzystając z okazji chciałbym zapytać się o procesor "Marvell Qdeo". Ktoś coś wie na ten temat? Czy jest lepszy, czym jest lepszy od innego, itp.?

Pozdrawiam :)

Link to comment
Share on other sites

W temacie pt Panasonic BDT700 oraz Pytania do właścicieli OPPO ze strony 9 jest poruszona kwestia Darbe, nowszego procesora wideo, zdania sa/były podzielone co do jego jakości/możliwości. Może, że i jest też mowa o Marvel.

Ja mam Philipsa BDP 9600 z Marvelem i powiem, że to raczej do starszych nagrań, ściągniętych z YT, których jakość polepsza i to znacznie natomiast jeśli chodzi o dobry materiał HD nie przyglądałem się zbytnio, może też i nie widziałem różnicy w obrazie a z kolei nie pokopało mnie, żeby sprawdzać jakość jakimiś przyrządami.

Link to comment
Share on other sites

@Adek45 nie masz problemu z tacą w tym Philipsie

 

mam problem, czasami otwarcie jej trwa "trochę" ale ogólnie jestem zadowolony z odtwarzacza. A czy u kogoś kto go ma ( Philips BDP9600) też tak nagrzana jest obudowa po seansie.

 

Czy u Kolegi spinacz66 ten 7700 grzeje się bo u mnie obudowa jest dość mocno nagrzana po filmie zresztą nie tylko po filmie, nawet gdy słucham muzy. Przydałyby się jakieś szczeliny w tej obudowie dla lepszej cyrkulacji powietrza wewnątrz .

Link to comment
Share on other sites

Tak też się grzeje nieźle u mnie z tyłu są szczeliny i wentylacja w playerze ale widać i tak to mało .U mnie po roku coś się stało że silnik tacy pracuję ale pilotem albo panele dotykowym otwiera się za którymś razem masakra jak zostawię płytę w środku i odpalę playera szybciej uda mi się ją odtworzyć. U kikiego pisali to samo użytkownicy 9600 ciekawe co siada w tych napędach.Laser czyta i wczytuje bezbłędnie u mnie tylko otwarcie tacy loteria za którym razem się uda.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!


Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

 

Registered users can disable this message.