Skocz do zawartości
IGNORED

Onkyo BD-SP809


Nordock

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jak w temacie, czy warto zakupić taki odtwarzacz? Mam możliwość kupienia za 1200zł używany. Odtwarzacz będzie pracować z Onkyo TX-SR608 więc powinny się ładnie zgrać.

Zależy mi na jakości a słyszałem, że warto.

 

Korzystając z okazji chciałbym zapytać się o procesor "Marvell Qdeo". Ktoś coś wie na ten temat? Czy jest lepszy, czym jest lepszy od innego, itp.?

Pozdrawiam :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W temacie pt Panasonic BDT700 oraz Pytania do właścicieli OPPO ze strony 9 jest poruszona kwestia Darbe, nowszego procesora wideo, zdania sa/były podzielone co do jego jakości/możliwości. Może, że i jest też mowa o Marvel.

Ja mam Philipsa BDP 9600 z Marvelem i powiem, że to raczej do starszych nagrań, ściągniętych z YT, których jakość polepsza i to znacznie natomiast jeśli chodzi o dobry materiał HD nie przyglądałem się zbytnio, może też i nie widziałem różnicy w obrazie a z kolei nie pokopało mnie, żeby sprawdzać jakość jakimiś przyrządami.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1200 używany nie warto,bywały i po 800 i nikt się o nie bił.Onkyo robi delikatnie mówiąc słabe odtwarzacze,lipa i jeszcze raz lipa,kosztują nie mało,a nic nie oferują.Ja osobiście nie dał bym nawet 500 zł za ten odtwarzacz.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Adek45 nie masz problemu z tacą w tym Philipsie bo na forach ten model ma tą samą przypadłość co mój Philips 7700/12. Mój 7700/12 ma procka CinemaPerfect HD i też się przyglądałem ładnie poprawia materiał w słabszej jakości.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Adek45 nie masz problemu z tacą w tym Philipsie

 

mam problem, czasami otwarcie jej trwa "trochę" ale ogólnie jestem zadowolony z odtwarzacza. A czy u kogoś kto go ma ( Philips BDP9600) też tak nagrzana jest obudowa po seansie.

 

Czy u Kolegi spinacz66 ten 7700 grzeje się bo u mnie obudowa jest dość mocno nagrzana po filmie zresztą nie tylko po filmie, nawet gdy słucham muzy. Przydałyby się jakieś szczeliny w tej obudowie dla lepszej cyrkulacji powietrza wewnątrz .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak też się grzeje nieźle u mnie z tyłu są szczeliny i wentylacja w playerze ale widać i tak to mało .U mnie po roku coś się stało że silnik tacy pracuję ale pilotem albo panele dotykowym otwiera się za którymś razem masakra jak zostawię płytę w środku i odpalę playera szybciej uda mi się ją odtworzyć. U kikiego pisali to samo użytkownicy 9600 ciekawe co siada w tych napędach.Laser czyta i wczytuje bezbłędnie u mnie tylko otwarcie tacy loteria za którym razem się uda.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.