Skocz do zawartości
IGNORED

Sprzęt vintage dla Operomaniaka - POMOCY :)


Tenore

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie,

 

Poszukuję ciekawe sprzętu, najlepiej vintage ze względu na walory estetyczne oraz jak słyszałem również jakościowe. Słucham głównie opery inszeroko pojętej klasyki. Czysty i mocny wysoki ton to dla mniej cos Najwazniejszego. Obecnie mam caly zestaw Unitra, wzmacniacz WS-303, adapter Denon w drewienku vintage ( nie ma osnaczenia jaki model ) oraz kolumny Unitra. Wysoki ton jest bardzo slaby... Czy ktos moglby mi poradzic wzmacniacz i glosniki, ktore mialaby wspanialy dzwiek do klasyki? Budzet ograniczony (najchetniej 1000-1500zl ) ale widze duzo sprzetu na allegro tylko kompletnie sie na tym nie znam...

Zamierzam kontynuowac sluchania winyli ale jestem otwarty tez na CD oraz podlaczenie ipada aby np. sluchac muzyki z Portalu streamingowego Tidal, ktory ma ponoc jakosc FLACC.

 

Ktos doradzil mi Monitory Audio RX2 ( Jednak nie vintage, a nowy sprzet ) gdyz maja dobra cene jednak wolalbym cos Vintage. Living room to jakies 25m2 i wysoki sufit. PROSZE O POMOC SZANOWNYCH ZNAWCOW. Jestem mlodym spiewakiem operowym i chcialbym swoich ukochanych spiewakow sluchac w mozliwie jak najlepszej jakosci.

 

Ktos mi doradzal ATL hans deutsch 308 S oraz Cantony PC 40 ale nie wiem czy to dobry trop, z adapteru jestem zadowolony marki Denon wiec moze warto cos do tego wyszukac? Jakie inne marki beda kompatibilne z Denonem?

 

Pozdrawiam!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć

Masz bardzo mały budżet ,na Twoim miejscu zacząłbym od kolumn,zapomnij o starych szrotach z allle..,kupowanie taniej chińszczyzny też nie jest najlepszym pomysłem,najlepszym wyjściem jest kupno dobrej konstrukcji diy,od kogoś znającego się na rzeczy-czasami ktoś sprzedaje takie kolumny poniżej ceny samych głośników użytych do budowy bo są potrzebne środki na nowy projekt - takie hobby:).Wzmacniacz i żródło są też do wymiany,ale przede wszystkim wymień kolumny-stare unitry to dzwiękowa tragedia.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie ktoś kto słucha normalnej muzyki !

Budżet masz zdecydowanie poniżej swoich oczekiwań - to co możesz za te pieniądze kupić sprawi że nie osiągniesz tego co chcesz.

 

Konstrukcja DIY to najgorsze możliwe rozwiązanie. Dobrze grające DIY są bardzo drogie i poza twoim budżetem a te które możesz kupić grają dennie bo są robione przez domorosłych konstruktorów szczęśliwych że im w ogóle to gra i chcących przynajmniej częściowo wycofać się z kosztów.

 

Najlepiej dla ciebie było by kupić nowe aktywne monitory Focal Alpha 80 - ale to wydatek 2800 zł.

 

Jeżeli upierasz się przy swoim budżecie - to kup :

 

Propozycja 1. Kolumny Dali 6006 albo Nubert NuLine80 . Do tego wzmacniacz Arcam Alpha 6+ lub Nad C320.

 

Propozycja 2. Kolumny Tannoy Mercury M5 albo Tannoy R2. Do tego wzmacniacz Onkyo A-8780 lub Harman Kardon HK-660 lub Denon PMA-980.

 

Po odtwarzacz CD zgłoś się jak już coś wybierzesz. Zmieścisz się z nim w 250 zł.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo Panstwu dziekuje, Justas32 uprzejme uklony za dobranie zestawow!! Jako poczatkujacy tenor poszukuje sprzetu ktory najlepiej odda mi rezonans glosu, jakosc analogowa rzeczywiscie pokazuje bardziej prawdziwie brzmienie glosu ( oraz instrumentu ) ale oczywiscie Flacc to tez rewelacja. Zaraz poszukam na allegro tych propozycji. Wiem ze budzet maly ale powoli wchodze na scene i moze juz niebawem bede mogl wobie pozwolic na cos ciekawszego :)

 

Mam jeszcze pytanie, ktos mi znalazl kolumny TRENTIN, maja takie trabki stalowe ktore ponoc wzmacniaja wysoki ton, to jakas manufaktura z Monachium z lat 80tych, mozna wygooglowac!! Czy to jest warte uwagi? Mialbym ze wzmacniaczem Sony TA 2650 za 1400zl z kablami WARTO? :)

 

Jeszcze raz dziekuje za Panstwa odpowiedzi :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze pytanie, ktos mi znalazl kolumny TRENTIN, maja takie trabki stalowe ktore ponoc wzmacniaja wysoki ton, to jakas manufaktura z Monachium z lat 80tych, mozna wygooglowac!! Czy to jest warte uwagi? Mialbym ze wzmacniaczem Sony TA 2650 za 1400zl z kablami WARTO? :)

Co ty wyprawiasz ? Po co to robisz ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlaczego jak polecasz m5 to już nie m4, a jak r2 to już nie r3? Bądźmy konsekwentni, albo m4 i r2 albo m5 i r3, bo to wymiarowe odpowiedniki.

Do muzyki poważnej widziałbym serię R, wyższa od serii M, a wcale R2 nie są droższe od M4. Większe kolumny M5 i R3 bym odpuścił ze względu na ograniczony budżet. Zatem polecam R2, ewentualnie Dali, ale tu mam mniejsze rozeznanie.

I dlaczego polecasz tego starego i drogiego, choć wcale nie najlepiej brzmiącego Denona? :)

Już lepiej nowszego pma-735r,poprzednik 1055r, konstrukcja dwutransformatorowa bardzo dobrze brzmiaca, do kupienia za kilka stowek, dostępny kolor złoty oprócz czarnego. Czyli Tannoy R2 ponizej 1k i wzmak powiedzmy 0,5 - 0,6k, razem budżet się zamyka w 1,5 k ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlaczego jak polecasz m5 to już nie m4, a jak r2 to już nie r3?

Bo te o których piszę można kupić od ręki a na inne trzeba czekać - może nawet kilka lat. Wybrałem tylko te które można kupić od razu za kilkaset złotych.

A 980 wcale źle nie gra !

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

r3 owszem rzadkość, ale m5 też są dużo rzadziej niż m4, ale akurat teraz są :) Tym niemniej cena będzie pewnie dlatego wysoka :)

R2 za 890 to przyzwoita cena aczkolwiek bywalo taniej, ok 800.

Kolega niech wybiera i negocjuje :)

pma-980 ma już 23 lata, ja polecam o 8 lat młodszy :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co chcesz kupować sprzęt śmieciowy jak możesz za mniejsze pieniądze mieć prawdziwy ?

 

Ok masz racje, Tannoye sa mocni licytowane, zajme sie tym w nocy mialem wlasnie konkurs wokalny, mam 1 wyroznienie czyli takie 4 miejsce wiec wygralem troche kasy, kupuje za to sprzet :))) bardzo dziekuje za pomoc!!!!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Ok masz racje, Tannoye sa mocni licytowane, zajme sie tym w nocy mialem wlasnie konkurs wokalny, mam 1 wyroznienie czyli takie 4 miejsce wiec wygralem troche kasy, kupuje za to sprzet :))) bardzo dziekuje za pomoc!!!!

 

Tannoye juz siegaja 1000zl licytowac je??

 

Po co chcesz kupować sprzęt śmieciowy jak możesz za mniejsze pieniądze mieć prawdziwy ?

 

Tannoye siegaja 1000zl licywac??

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlaczego jak polecasz m5 to już nie m4, a jak r2 to już nie r3? Bądźmy konsekwentni, albo m4 i r2 albo m5 i r3, bo to wymiarowe odpowiedniki.

Do muzyki poważnej widziałbym serię R, wyższa od serii M, a wcale R2 nie są droższe od M4. Większe kolumny M5 i R3 bym odpuścił ze względu na ograniczony budżet. Zatem polecam R2, ewentualnie Dali, ale tu mam mniejsze rozeznanie.

I dlaczego polecasz tego starego i drogiego, choć wcale nie najlepiej brzmiącego Denona? :)

Już lepiej nowszego pma-735r,poprzednik 1055r, konstrukcja dwutransformatorowa bardzo dobrze brzmiaca, do kupienia za kilka stowek, dostępny kolor złoty oprócz czarnego. Czyli Tannoy R2 ponizej 1k i wzmak powiedzmy 0,5 - 0,6k, razem budżet się zamyka w 1,5 k ;)

 

Dziekuje za pomoc, nie ukrywam ze pma 980 r podoba mi sie bardziej wizualnie i jest dostepny na allegro w lepszym stanie, czy rzeczywiscie lepiej brac 735? Co do glosnikow to tez lubie sobie wlaczyc jakas elektronike czy hip-hop, walczyc o m5 czy brac r2? :) jakiego CD'ka ( najlepiej Denon ) z przystepnych na allegro by Pan wzial? Baaaaaaardzo dziekuje z gory za odpowiedz!!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

r3 owszem rzadkość, ale m5 też są dużo rzadziej niż m4, ale akurat teraz są :) Tym niemniej cena będzie pewnie dlatego wysoka :)

R2 za 890 to przyzwoita cena aczkolwiek bywalo taniej, ok 800.

Kolega niech wybiera i negocjuje :)

pma-980 ma już 23 lata, ja polecam o 8 lat młodszy :)

 

A nad 3100 lub C320 to Tannoyow R2? :) tez ladniejsze wizualnie, czy lepiej Denon? :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Redaktorzy

Do Twoich salonowych 25 metrow kwadratowych z wysokim sufitem widzialbym jakies duze kanciaste monitory z epoki.

 

Piszesz, ze chcesz miec bardzo dobry wysoki ton. Posluchaj u kogos jak graja kopulki berylowe (prawdziwe z blachy berylowej formowanej na goraco, a nie sproszkowanego berylu nakrapianego na tania w produkcji kopulke aluminiowa - bo to calkiem co innego i inaczej gra!) lub kopulki diamentowe z prawdziwego zdarzenia. Dobra gora bez dobrej srednicy nie ma sensu. Srednie tony tez musza byc dobre. Tylko zadbaj o dobre zrodlo, bo to od niego dobre audio sie zaczyna.

 

Tannoye moga podobac sie pod wzgledem designu i brzmienia srednicy. Jednak wybitnej gory nie maja niestety.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Life is too short for boring HiFi..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do klasyki trzeba właśnie wybitnej średnicy a nie góry, wszystkiego mieć naraz nie można, nie wybitna góra zresztą nie znaczy że zła.

Ja bym negocjowal te R2 do ceny 800-850 o ile są w dobrym stanie z maskownicami bo nie sprawdzałem.

M5 bym nie ruszal bo to kolosy do dużych pomieszczeń i taką też cenę osiągną, brzmieniowo na poziomie mniejszych modeli.

Nie znam NADow i innych marek, znam Denony, powiem tak, wzmak to nie wino, nie warto pchać się w najstarsze modele, chyba że lubisz majsterkowac :) Bo to czasami coś trzeszczy, czasami nie łączy itp.czasami elementy elektroniczne już siadają z parametrami...

Optymalnie w Twoim budżecie 600-700 zł jest 1055r a jak nie ma to 735r z tym że ten drugi mozna upolowac taniej, negocjuj cenę, złoty bardzo ładny tylko trochę drogi bez pilota, gość przegial z ceną i nie może sprzedać od miesięcy :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do klasyki trzeba właśnie wybitnej średnicy a nie góry, wszystkiego mieć naraz nie można, nie wybitna góra zresztą nie znaczy że zła.

Ja bym negocjowal te R2 do ceny 800-850 o ile są w dobrym stanie z maskownicami bo nie sprawdzałem.

M5 bym nie ruszal bo to kolosy do dużych pomieszczeń i taką też cenę osiągną, brzmieniowo na poziomie mniejszych modeli.

Nie znam NADow i innych marek, znam Denony, powiem tak, wzmak to nie wino, nie warto pchać się w najstarsze modele, chyba że lubisz majsterkowac :) Bo to czasami coś trzeszczy, czasami nie łączy itp.czasami elementy elektroniczne już siadają z parametrami...

Optymalnie w Twoim budżecie 600-700 zł jest 1055r a jak nie ma to 735r z tym że ten drugi mozna upolowac taniej, negocjuj cenę, złoty bardzo ładny tylko trochę drogi bez pilota, gość przegial z ceną i nie może sprzedać od miesięcy :)

 

 

Zobacz ofertę: Tannoy R2, głośniki podłogowe, brak kartonów

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

1055 i 735 sa w podobnej cenie, starszy ladniejsze ale jak Pan mowi ze lepiej 1055 to zaufam :) a jaki CD do tego? :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a gdzie masz tego 1055r bo nie widzę, ostatnio rzadko się pojawiają? on nie tyle lepszy co trochę nowszy i ładniejszy od 735r, no i więcej kosztował :)

cd już pasuje kupić pod komplet, wybierz coś z modeli dcd-1550ar, 1450ar, 755ar, 655ar w zależności od budzetu, to ta sama linia co 1055r, lub dcd-735, 635 to linia pma-735r

 

kolumny wyglądają ok ale spróbuj coś utargowac.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a gdzie masz tego 1055r bo nie widzę, ostatnio rzadko się pojawiają? on nie tyle lepszy co trochę nowszy i ładniejszy od 735r, no i więcej kosztował :)

cd już pasuje kupić pod komplet, wybierz coś z modeli dcd-1550ar, 1450ar, 755ar, 655ar w zależności od budzetu, to ta sama linia co 1055r, lub dcd-735, 635 to linia pma-735r

 

kolumny wyglądają ok ale spróbuj coś utargowac.

 

Zobacz ofertę: DENON DCD-735 ALPHA PROCESSING !!!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Zobacz ofertę: CD DENON DCD-635 GWARANCJA ZOBACZ!!!!!!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Ten tanszy 735 jest w lepszym stanie wizualnym, zreszta mam fajne kable do polaczenia ipada gdzie moge sobie grac flacc ze streamingu Tidal ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

735 to wyższy model więc wybór oczywisty, cena tez dobra.

Czyli wolisz jednak czarne sprzęty? :)

Do wzmaka pma-735r będzie ok., do 1055r szukalbym modelu 755ar, nowszy, z tej samej linii.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

735 to wyższy model więc wybór oczywisty, cena tez dobra.

Czyli wolisz jednak czarne sprzęty? :)

Do wzmaka pma-735r będzie ok., do 1055r szukalbym modelu 755ar, nowszy, z tej samej linii.

 

Tak akurat pasuje czarny zestaw z tego co jest dostepne na allegro ;) i glosnikow pasuje w tannoyach :) a jakie kable do tego kupic? Jakie beda najlepsze? :)

 

Baaaaardzo dziekuje za pomoc i zaangazowanie !!!!

 

735 to wyższy model więc wybór oczywisty, cena tez dobra.

Czyli wolisz jednak czarne sprzęty? :)

Do wzmaka pma-735r będzie ok., do 1055r szukalbym modelu 755ar, nowszy, z tej samej linii.

 

Zobacz ofertę: Tannoy 633 OKAZJA! Stan kolumn dobry.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Zobacz ofertę: Monitor Audio model Monitor 14 stan bdb, rarytas

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

A to nie? Sprzedaje ten sam facet co r2, ma tez tannoye m3 ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

m3 są za małe do 25m, poza tym seria R to wyższa półka, pokryte fornirem, może do muzyki pop nie za bardzo bo nie za wiele sopranow, ktoś tu pisał że w Anglii mówili że to kolumny właśnie do muzyki klasycznej. Ja miałem kiedyś mniejsze R1 i zgadzam się w 100 proc.

 

model 633 jest już bardzo stary, nie wiem ale podejrzewam że też dobry a może i lepszy :)

Innych marek niż Tannoy i trochę Dali nie znam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

m3 są za małe do 25m, poza tym seria R to wyższa półka, pokryte fornirem, może do muzyki pop nie za bardzo bo nie za wiele sopranow, ktoś tu pisał że w Anglii mówili że to kolumny właśnie do muzyki klasycznej. Ja miałem kiedyś mniejsze R1 i zgadzam się w 100 proc.

 

model 633 jest już bardzo stary, nie wiem ale podejrzewam że też dobry a może i lepszy :)

Innych marek niż Tannoy i trochę Dali nie znam.

 

Stargowalem r2 do 800zl - czyli elektronika czy rock nie zagra na nich dobrze? Czasem tez zaszalaeje nawet hip-hopem ;) CO ROBIC JAK ZYC ;)) a moze 633? ;)

 

Przy denonie pozostane przy tym secie 735 wzmacniacz i CD...ale teraz sie waham miedzy r2 a 633....gdzie ten glos bedzie lepiej brzmial...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za 800 to nie wydziwiaj tylko bierz te r2. Z tym wzmakiem się dobrze uzupełnia bo wzmak ma dużo wysokich.Z basem gorzej we wzmaku ale tu z kolei kolumny pomogą. Idealna para :)

Poza tym to są popularne kolumny, nie stare, łatwo odsprzedawalne gdyby coś Ci nie pasowało.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też nie... polecam to co ja sam bym wziął na miejscu kolegi bo akurat ten sprzęt znam co nieco, denek 735r gra w moim drugim systemie z tannoy m3 w mniejszym metrażu i jest dobrze, R2 będą na pewno lepsze zwlaszcza do klasyki co nie znaczy że przy innej polegna, w końcu te 2,5-3k kosztowały swego czasu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też nie... polecam to co ja sam bym wziął na miejscu kolegi bo akurat ten sprzęt znam co nieco, denek 735r gra w moim drugim systemie z tannoy m3 w mniejszym metrażu i jest dobrze, R2 będą na pewno lepsze zwlaszcza do klasyki co nie znaczy że przy innej polegna, w końcu te 2,5-3k kosztowały swego czasu.

 

 

A przepraszam jeszcze, jakie kable najlepiej kupic do tego? :) moze w internecie?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, ale chyba pytanie o kable to jakiś żart i nie traktujesz tej sprawy (kupna audio) poważnie ;-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Wolność oznacza prawo do twierdzenia, że dwa i dwa to cztery."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

      Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Słuchawki

      Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

      W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

      audiostereo.pl
      audiostereo.pl
      Muzyka 26

      Marantz Cinema 30

      Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Systemy

      Indiana Line Diva 5

      Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Kolumny

      Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

      O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

      AudioNews
      AudioNews
      Newsy
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.