Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  354 członków

Tidal Klub
IGNORED

Klub Tidal


Gość aqs

Rekomendowane odpowiedzi

Uruchomiłem usługę Tidal na Play24.

Używam Bubble Upnp do komunikacji z serwerami Tidal. Słucham na Stream Magic 6. Niestety darmowy dostęp ograniczony jest tylko do plików stratnych.

Wyświetlacz w SM6 pokazuje jakość 320kbps AAC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już nieaktualne. Ujarzmilem. Jakiś tymczasowy krzak.

 

U mnie to samo.

 

Pewnie serwery padły na moment. Daje to trochę do myślenia, bo niby za 40 zł jest super dostęp do muzyki, wręcz nieograniczony i niespotykany, ale jak coś się pieprzy to okazuje się, że mimo tego, że mamy klocki po kilka tysięcy każdy to muzyki sobie nie puścimy. Najlepsze albumy chyba warto będzie zacząć z powrotem kolekcjonować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie przecież Tidal ma funkcję offline. Można ściągnąć i zapisać wybrane utwory, albumy itp i nie martwić się o problemy z dostępem do sieci internet.

 

Niestety tylko aplikacje mobilne dają taką możliwość. Desktopowe nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś próbował jak przejść z subskrypcji płatnej Hi-Fi na vouchery? Mam 2 vouchery do Tidal po 3 miesiące każdy i chciałbym ich użyć zamiast płacić przez pół roku. Najprościej byłoby założyć nowe konto, ale jak przenieść ulubione ze starego?

Na stronie WIMP-a jest opcja "AKTYWUJ KOD", ale nie wiem czy trzeba wcześniej odwołać subskrypcję płatną na koncie? Ktoś próbował już?

Edytowane przez janicniewiem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, po wpisaniu kodu przedłużylo mi o trzy miesiące subskrypcje. Teraz warto by się z kimś wymienić kodami i sprawdzić czy dojdzie kolejne 3 miesiące. Wtedy by elegancko było pół roku za free. Kto chętny na wymianę?

...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś próbował jak przejść z subskrypcji płatnej Hi-Fi na vouchery? Mam 2 vouchery do Tidal po 3 miesiące każdy i chciałbym ich użyć zamiast płacić przez pół roku. Najprościej byłoby założyć nowe konto, ale jak przenieść ulubione ze starego?

Na stronie WIMP-a jest opcja "AKTYWUJ KOD", ale nie wiem czy trzeba wcześniej odwołać subskrypcję płatną na koncie? Ktoś próbował już?

 

Nie trzeba nic odwoływać - wystarczy wpisać zrealizować kod na stronie Tidala, subskrypcja automatycznie zostanie przedłużona o 3 miesiące i dostaniesz informację o tym, od kiedy opłata znowu będzie naliczana.

 

 

Witam, po wpisaniu kodu przedłużylo mi o trzy miesiące subskrypcje. Teraz warto by się z kimś wymienić kodami i sprawdzić czy dojdzie kolejne 3 miesiące. Wtedy by elegancko było pół roku za free. Kto chętny na wymianę?

 

Ty serio myślisz, to może zadziałać i w Tidalu nie pomyśleli o tym, żeby kod był jednorazowego użytku? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za prywatę, ale gdyby ktoś miał voucher i nie zamierzał z niego skorzystać z jakiegoś powodu (np termin ważności), to ja bym chętnie przytulił☺ Niestety nie było mi dane odwiedzić audio video show.

 

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie trzeba nic odwoływać - wystarczy wpisać zrealizować kod na stronie Tidala, subskrypcja automatycznie zostanie przedłużona o 3 miesiące i dostaniesz informację o tym, od kiedy opłata znowu będzie naliczana.

 

Może coś źle robię bo nie działa. Na stronie Tidala wchodzę w subskrypcje, zostaje przekierowany na stronę Wimpa, tam się loguję i wybieram Aktywuj Kod, no i po podaniu kodu dostaję "Wystąpił błąd w trakcie aktywowania kodu". Na voucherach jest podana strona tidal.com/redeem i na niej od razu pytanie o kod bez żadnej informacji co dalej - czy nowe konto założy czy stare też można podać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otwierasz Tidala, wchodzisz w ustawienia, dalej subskrybcja

 

Dotąd się zgadza

 

dalej voucher, wpisujesz kod i automatycznie powinieneś dostać info o przedłużeniu uprawnień do korzystania z Tidala o trzy miechy. Powodzenia

 

Ja mam tylko "Zaktualizuj swoją subskrypcję", co przenosi mnie na stronę WIMP-a, na której kod nie działa.

 

Znalazłem jeszcze to https://support.tidal.com/hc/pl/articles/201166332-Jak-zrealizować-kod-vouchera- z czego wynika, że potrzebne będzie nowe konto. Czyli wracamy do punktu wyjścia - jak przenieść ulubione, playlisty itp. między kontami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość aqs

(Konto usunięte)

Czy regulacja głośności z poziomu Tidala (suwak) ma jakiś wpływ na jakość?

na jakość nie, cały czas masz jakość 16bits 1441kbps, ale jeśli słuchasz za pomocą strony Tidal lub aplikacji Tidal na PC to tu już jest trochę gorzej niż np słuchanie przez Synology testowałem te opcje i słychać różnicę na korzyść Synology

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość aqs

(Konto usunięte)

Oczywiście, że taka regulacja ma wpływ na jakośc. Ta regulacja to nic innego jak cięcie bitów.

przyznaję masz rację

 

Czy jesteś w stanie określić, jakie to różnice?

po prostu słychać więcej szczegółów, lepsza jakość dźwięku, z tym że z synka słucham po sieci Lan z SM6 z lapka słuchałem po USB z SM6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 13

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.