Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  356 członków

Tidal Klub
IGNORED

Klub Tidal


Gość aqs
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

12 minut temu, Witek.K napisał:

Na szczescie jest taka opcja "dodaj do ignorowanych" i tam wlasnie sie znalazles. Na koniec naszej ostatniej dyskusji, jeszcze jedna uwaga, znaki interpunkcyjne stawiamy bez spacji, spacja dopiero za znakiem, jesli wiesz co to spacja, bo z tak wysokim IQ, pewnie nie zawracales sobie tym glowy ?

PS. "Gwoli scislosci" lub "w woli scislosci"  ?

A coś  z merytorycznie ? rozumiem brak argumentów ?  a teraz zobacz jak pięknie piszesz  "wlasnie -znalzles ,szczescie ,jesli " no pięknie Miodek był by zachwycony ;))) tym czasem heya i vice versa :))

Edytowane przez freju
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, Witek.K napisał:

Na szczescie jest taka opcja "dodaj do ignorowanych" i tam wlasnie sie znalazles. Na koniec naszej ostatniej dyskusji, jeszcze jedna uwaga, znaki interpunkcyjne stawiamy bez spacji, spacja dopiero za znakiem, jesli wiesz co to spacja, bo z tak wysokim IQ, pewnie nie zawracales sobie tym glowy ?

PS. "Gwoli scislosci" lub "w woli scislosci"  ?

Jak chcesz kogoś krytykować poprawiać uczyć to masz być w tym doskonały , a ty pisząc do mnie o błędach w pisowni walisz takie babole hmm , to wiesz gdzie jest twoje miejsce ,,, 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 1.05.2020 o 10:15, freju napisał:

Jak chcesz kogoś krytykować poprawiać uczyć to masz być w tym doskonały , a ty pisząc do mnie o błędach w pisowni walisz takie babole hmm , to wiesz gdzie jest twoje miejsce ,,, 

Nie chciałbym się narazić na ignora....

W zakresie routera , który zrywa WiFi i nie daje słuchać Tidala. To własnie miałem na myśli m.in. w zakresie marki TP-Link. Słabe i tanie routery tak mają. Musiałbyś go często resetować. 

Ja polecam Asusa, Netgear, Fritz.

Nie rozbudowywałbym o dodatkowe punkty a na pewno nie przez własnie "przedłużki "to niestety źle wpływa na prędkości i stabilność. Jeśli to musisz robić najlepiej jak kolejny punkt ma inna nazwę sieci.

Dobry router z dobrą anteną ma naprawdę duży zasięg. 

Technologia MIMO w Twoim przypadku by się przydała.

Nie testowałem tych nowych rozwiązań MESH. Podobno świetnie sobie radzą własnie w dużych instalacjach gdzie potrzeba jest rozbudowa by pokryć cały dom z równą prędkością. Moim zdaniem jednak na razie ta technologia jest jeszcze za droga i niedopracowana (choroby wieku dziecięcego)

To tyle w temacie wifi bez którego Tidal nie zagra bez względu na resztę sprzętu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 1 miesiąc temu...

Witam wszystkich klubowiczów. Jestem nowy na forum, korzystam z Tidala już od jakiegoś czasu. Muzykę odtwarzam na MacBooku podpiętym bezpośrednio po USB do wzmacniacza Unison Resarch Triode 25. Bardzo zadowalająca jakość, choć przy mocno średnim CD, z którego korzystam, jest porównywalna.

Pytanie do osób podłączających się podobnie jak ja - w menu kontekstowym wyboru outputu, są 3 opcje - "Use Exclusive Mode", "Force Volume" i "Passthrough MQA". Po zaznaczeniu pierwszej, Tidal gra dużo ciszej (ponad dwukrotnie), przez co na prawdę mocno muszę odkręcić potencjometr, by słuchać cicho. Czy spotkaliście się też z czymś takim? W jaki sposób można zbalansować poziom dźwięku przy Exclusive Mode?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

przesiadłem się z noda na Teac NT-505, jakość dzwięku znaczna poprawa, niestety funkcjonalność tidala i sterowanie z telefonu niestety słabe.

czy da się tym tidalem natywnym na Teacu sterować w sposób tak funkcjonalny jak na node? Poza airplay oczywiście
 

Dzieki

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 3 tygodnie później...
  • 5 tygodni później...
  • 1 miesiąc temu...
W dniu 21.09.2020 o 20:48, ciszyn11 napisał:

Wie ktoś może jak zrobić sobie własną playlistę z ulubionych utworów w Tidalu w wersji na tablet/telefon? 

Jeśli to mają być ulubione utwory - bez względu na gatunek/nastrój itd, - to po prostu klikasz serduszko przy danym utworze(albo klikasz w opcjach "dodaj do Mojej muzyki"). Tidal rozróżnia ulubione albumy od ulubionych utworów - tzn. jak klikniesz serduszko przy albumie to utwory z albumu nadal będą "bez serduszek". Odwrotnie tez to tak działa - tzn. możesz stawiać serduszko przy utworze w albumie, który nie jest dodany do ulubionych.

Zakładka "utwory" w "moja muzyka" to nic innego jak playlista ulubionych utworów użytkownika. 

Edytowane przez dzarro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, dzarro napisał:

Jeśli to mają być ulubione utwory - bez względu na gatunek/nastrój itd, - to po prostu klikasz serduszko przy danym utworze(albo klikasz w opcjach "dodaj do Mojej muzyki"). Tidal rozróżnia ulubione albumy od ulubionych utworów - tzn. jak klikniesz serduszko przy albumie to utwory z albumu nadal będą "bez serduszek". Odwrotnie tez to tak działa - tzn. możesz stawiać serduszko przy utworze w albumie, który nie jest dodany do ulubionych.

Zakładka "utwory" w "moja muzyka" to nic innego jak playlista ulubionych utworów użytkownika. 

tak, wiem. Chciałbym stworzyć playlistę z ulubionych utworów i wysłać link np znajomemu. Z tego co widzę, to można dodawać pojedyncze utwory do nowej playlisty i później dopiero wysłać komuś do niej link.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Cześć Grupo,

Przychodze z pytaniem. Od jakiego czasu nie wyświetlają mi się powiadomienia o kolejnych utworach odtwarzanych z Tidala na kompie z systemem macOS. W ogóle nie widzę desktopowej aplikacji Tidal w sekcji powiadomienia. Ktoś z Was ma/miał podobnie? Support Tidala nie pomógł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, jaxcek napisał:

Ale tak się w ogóle da? Albo grasz przez BluOS, albo natywnie przez TIDAL connect. Chyba że ja czegoś nie ogarniam.

 

Tak samo jak ze Spotify, albo wyszukujesz i grasz z apki Node2, albo bezposrednio z Tidala i jak wlaczysz to na dole apki Tidala pokazuje sie taki glosniczek (czy cos podobnego) i po kliknieciu na niego mozesz wybrac np. Node2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 3 tygodnie później...

1 osoba wypadla mi z Tidal family, wiec wolne miejsce OD KONCA ROKU - abonament w najwyzszej jakosci, na stale - koszt 10zl/msc. 

 

Edytowane przez aliengbl

Thiel CS2.4 - Wireworld Luna 8 - Hegel H300 - Tara Labs Apollo 2 - Marantz UD7007, Audioquest Big Sur - Topping D90 MQA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, whir napisał:

W sumie, mam też jedno konto wolne w pakiecie family. @freju ?

Dodatkowo jedna osoba być może mi zrezygnuje, więc za parę dni może będę miał dwa.

Dobra wstępnie zaklepuje ,bo nie wiem czy kolega juz sobie nie załatwił a ja juz mam ,ale zaklepuje !!! ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, freju napisał:

Dobra wstępnie zaklepuje ,bo nie wiem czy kolega juz sobie nie załatwił a ja juz mam ,ale zaklepuje !!! ?

No ja tez mam konto family. Chcesz?

 

Atoll IN200 Signature, CD-Primare CD-31, Pioneer PL30LII, preamp Buphono, Kolumny-Tannoy XT8F, Kabel gł.-Tellurium Q Ultra Blue, DAC SMSL SU-9, Streamer Raspberry Pi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.