Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  354 członków

Tidal Klub
IGNORED

Klub Tidal


Gość aqs

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, MarcinGD napisał:

Do kogo mogę się dołączyć do konta family? Interesuje mnie tylko hifi. Płacę jak wyżej miesięcznie.

Nie wiem ile jest na koncie family. Czy główne plus 5 osób, czy te 5 osób to razem z głównym. Obecnie mam swoje konto plus 3 z rodziny i jedna osoba tu z forum od dzisiaj. Razem 5 osób.

 

Atoll IN200 Signature, CD-Primare CD-31, Pioneer PL30LII, preamp Buphono, Kolumny-Tannoy XT8F, Kabel gł.-Tellurium Q Ultra Blue, DAC SMSL SU-9, Streamer Raspberry Pi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem ile jest na koncie family. Czy główne plus 5 osób, czy te 5 osób to razem z głównym. Obecnie mam swoje konto plus 3 z rodziny i jedna osoba tu z forum od dzisiaj. Razem 5 osób.
 
Z tego "You can add up to 5 additional family members to your Family subscription" wynika, że glowne plus 5 członków rodziny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, MarcinGD napisał:
24 minuty temu, bumbum napisał:
Nie wiem ile jest na koncie family. Czy główne plus 5 osób, czy te 5 osób to razem z głównym. Obecnie mam swoje konto plus 3 z rodziny i jedna osoba tu z forum od dzisiaj. Razem 5 osób.
 

Z tego "You can add up to 5 additional family members to your Family subscription" wynika, że glowne plus 5 członków rodziny.

OK, to dla pewności zaczekam az potwierdzi konto kolega z forum i wtedy dodam Ciebie. Reszta na priv poproszę.

 

Atoll IN200 Signature, CD-Primare CD-31, Pioneer PL30LII, preamp Buphono, Kolumny-Tannoy XT8F, Kabel gł.-Tellurium Q Ultra Blue, DAC SMSL SU-9, Streamer Raspberry Pi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, MarcinGD napisał:
29 minut temu, bumbum napisał:
Nie wiem ile jest na koncie family. Czy główne plus 5 osób, czy te 5 osób to razem z głównym. Obecnie mam swoje konto plus 3 z rodziny i jedna osoba tu z forum od dzisiaj. Razem 5 osób.
 

Z tego "You can add up to 5 additional family members to your Family subscription" wynika, że glowne plus 5 członków rodziny.

Zgadza się, jedno konto główne + 5 przynależnych. Razem 6 kont.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, MarcinGD napisał:

Do kogo mogę się dołączyć do konta family? Interesuje mnie tylko hifi. Płacę jak wyżej miesięcznie.

Bierz moje zaklepane, wziąłem od bumbum bo się długo znamy ?

6 godzin temu, whir napisał:

Ok. To daj znać potem jeśli tak lub jeśli nie.

Mogę odstąpić  to MarcinGd ok ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, MarcinGD napisał:
11 minut temu, freju napisał:
Mogę odstąpić  to MarcinGd ok ?

Juz dobiłem deal.

Super a z kim w końcu hee?

Godzinę temu, bumbum napisał:

OK, to dla pewności zaczekam az potwierdzi konto kolega z forum i wtedy dodam Ciebie. Reszta na priv poproszę.

 

Aha czyli okazało się że masz dwa wolne ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, freju napisał:

Aha czyli okazało się że masz dwa wolne ?

Tak. I chyba bedzie jeszcze jedno bo córka woli spotify.

Atoll IN200 Signature, CD-Primare CD-31, Pioneer PL30LII, preamp Buphono, Kolumny-Tannoy XT8F, Kabel gł.-Tellurium Q Ultra Blue, DAC SMSL SU-9, Streamer Raspberry Pi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, bumbum napisał:

Tak. I chyba bedzie jeszcze jedno bo córka woli spotify.

Wziąłbym jescze jedno dla kolegi ale ma koronę i nie wiadomo czy z tego wyjdzie , tradedie tu u nas się dzieją 3tyg temu kolega 44lata bez żadych chorób i zmarł ,ten 58lat i już tydzień w spiączce farmakologicznej ?

A już z pół roku mi o tego tidala płacze ?

Edytowane przez freju
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, freju napisał:

Wziąłbym jescze jedno dla kolegi ale ma koronę i nie wiadomo czy z tego wyjdzie , tradedie tu u nas się dzieją 3tyg temu kolega 44lata bez żadych chorób i zmarł ,ten 58lat i już tydzień w spiączce farmakologicznej 

No ja przeszedłem w domu tak jak kazdą grypę. No ale w razie czego jedno wolne miejsce jeszcze jest.

Atoll IN200 Signature, CD-Primare CD-31, Pioneer PL30LII, preamp Buphono, Kolumny-Tannoy XT8F, Kabel gł.-Tellurium Q Ultra Blue, DAC SMSL SU-9, Streamer Raspberry Pi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, bumbum napisał:

No ja przeszedłem w domu tak jak kazdą grypę. No ale w razie czego jedno wolne miejsce jeszcze jest.

Nie chce cię blokować bo już tutaj zaklepałem raz hee ale jak wam nie zejdą to do końca tygodnia lub początek następnego będę wiedział więcej ,i tak się dziwie że to od ręki nie schodzi bo wiadomo jakieś promki są na 4miesiące teraz za 2pln ,ale to już przerabiałem traci się wszystkie ulubione i listy ?

10 minut temu, bumbum napisał:

No ja przeszedłem w domu tak jak kazdą grypę. No ale w razie czego jedno wolne miejsce jeszcze jest.

Aha czyli Marcingd nie od ciebie brał jednak ?

13 minut temu, bumbum napisał:

No ja przeszedłem w domu tak jak kazdą grypę. No ale w razie czego jedno wolne miejsce jeszcze jest.

To teraz osocze dawaj ozdrowieńcu ;))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pytanie. Z racji, że mój feng mx1 nie gra z Tidala- taka przypadłość chińskiego androida a ja próbuję się w to wgryźć wię po bubble w którym jest tidal do fenga i jakoś to gra. Ale ten tidal w tym bubble jakiś taki okrojony nie ma tyle artystów, płyt etc. Tak ma być czy ja coś nie tak działam? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Artistplant napisał:

Mojave super nagrana muza, ja wrzucę moje kawałki w poniedziałek, może każdy powrzuca swoje top 10 w kategorii jakość nagrania?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Bardzo dobrze zrealizowane, podobnie jak większość płyt tego wykonawcy (Tony Overwater). Wrzucając te linki chciałem zwrócić waszą uwagę na to, że Tidal powycinał 30 sekundowe początki utworów. Dla porównania screeny z Tidala i Qobuza.

Co do 10 dobrze zrobionych nagrań to chętnie i najlepiej jako link do playlisty z Tidala. Na początek mogę wrzucić listę Paula McGowana z PsAudio (ciekawie pisze i opowiada o audio):

https://www.psaudio.com/pauls-posts/pauls-picks/

Tidal.jpg

Qobuz.jpg

Edytowane przez mojave
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, hemi825 napisał:

Witam

Może ktoś się orientuje. Mam Tidala, opłacam abonament Hi-Fi.

I tu pytanie, czy mogę dołączyć do czyjegoś pakietu rodzinnego ? Miał ktoś taką sytuację ?

Uzupełnię może... chodziło mi o zmiejszenie opłaty, przyłączając się do czyjegoś pakietu rodzinnego

Ale podejrzewam, że w takiej formie sie nie da... konto na Tidalu musi być świeże, dołączając do czyjegoś pakietu rodzinnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam klubowiczów

Postanowiłem dołączyć do klubu, od jakiegoś czasu streaminguję muzykę z Tidal-a i ciekaw jestem waszej opinii na temat mojego zestawu do streamingu czyli mcbook air do tego ifi xdsd i czasem słuchawki a czasem wzmacniacz stereo. Ciekaw jestem Waszego zdania na temat urządzeń ze stajni IFI audio? Mi się spodobało z uwagi na wsparcie dla MQA. Wiem że zdania na temat MQA są mocno podzielone ale jak na razie mi się podoba ta jakość. Może dlatego, że nie mam dostępu do plików DSD lub PCM?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 26

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.