Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  354 członków

Tidal Klub
IGNORED

Klub Tidal


Gość aqs

Rekomendowane odpowiedzi

Dostałem prezent od Tidala po anulowaniu subskrypcji:

"W związku z anulowaniem Twoich dodatkowych subskrypcji oraz tym, że aktywnie korzystasz z TIDAL, dostajesz od nas w prezencie dodatkowy miesiąc dostępu do serwisu.
Zaloguj się za pomocą swojego emaila ...@..., aby skorzystać z oferty. Zostanie dodany 1 miesiąc do Twojej subskrypcji bez opłaty. Oferta ważna do 30.06.2021 r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, freju napisał:

Przechodzicie na coś innego czy to tak tylko 😉 ?

Ja w Deezer, T do końca miesiąca, oferty żadnej nie dostałem 😁

Pomoc dla Alana 1%KRS 0000037904(32459 MAŁECKI ALAN)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem przekonać się do Dyzia ale korzystanie i obsługa przez aplikacje czy programy pośredniczące, w porównaniu do opcji connect jest mega upierdliwe

Jest Garmin connect ale chyba jeszcze nie zaczęli robić home audio equipment 😬

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak te deezery i qubuzy wypadają z aplikacji jest to w PL menu ,jest to juz legalnie dostepne w PL bo cos słyszałemże to takie jakieś piracenie lekkie jest i jak to wygląda z abonamentem ? można to to  w pakietach jakiś  dzielić sie jak my tutaj tidalem na 6 ? Słyszałem że gra to dobrze samo w sobie tak ?

Coś jest ostatnio jazda na te Mqa w tidalu że to jednak wałek jest a co gorsza ponoć gra to gorzej nawet od flaca , w sensie że jest to format bardziej stratny od flaca kuwa sie porobiło 😂

Edytowane przez freju
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, freju napisał:

A jak te deezery i qubuzy wypadają z aplikacji jest to w PL menu ,jest to juz legalnie dostepne w PL bo cos słyszałemże to takie jakieś piracenie lekkie jest i jak to wygląda z abonamentem ? można to to  w pakietach jakiś  dzielić sie jak my tutaj tidalem na 6 ? Słyszałem że gra to dobrze samo w sobie tak ?

Coś jest ostatnio jazda na te Mqa w tidalu że to jednak wałek jest a co gorsza ponoć gra to gorzej nawet od flaca , w sensie że jest to format bardziej stratny od flaca kuwa sie porobiło 😂

Ostatnio ?

Co najmniej od pięciu lat Stuart wspina się na wyżyny lawirantcwa, jak skończy mieszać w audio, pisolstwo przyjmie go z otwartymi rękami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, freju napisał:

A jak te deezery i qubuzy wypadają z aplikacji jest to w PL menu ,jest to juz legalnie dostepne w PL

Deezer jest legalnie dostępny. Wykupiłem rok za 300pln. Czyli 25 PLN miesięcznie. Praktycznie wszystko co miałem w Tidal jest dostępne na Deezer więc biblioteka jest spora. Jest Rammstein 😉 którego nie ma w Tidalu. 

Na plus bardzo dobra jakość dzwieku. Używam apki pod Windows i po Usb do Daca, albo aplikacji pod android i streamuje do Chromecast Audio. W obu przypadkach jest moim zdaniem dzwiekowo na poziomie CD. Może dlatego że oferują prawdziwe flac  16/44,1

Tidal robi wrażenie w bezpośrednim porównaniu jakby był podkręcony do granic przesterowania. Na początku jakby głośniej i wyraźniej, ale gorzej i mniej naruralnie. Metal i rock ładnie wybrzmiewaja gitary na Deezer, te same kawałki płasko w Tidalu. 

19 minut temu, marek.pap napisał:

Trzeba w ustawieniach na koncie zaznaczyć rezygnację z abonamentu.

Zrezygnowałem, nie chcą mnie chyba z powrotem 😁

Pomoc dla Alana 1%KRS 0000037904(32459 MAŁECKI ALAN)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, freju napisał:

https://www.deezer.com/pl/

tutaj jest 20pln miech ? pakiet rodzinny 30pln 6 kont czyli można to tak samo dzielić na 6 użytkowników ?

Nie ma pakietu rodzinnego hifi. Jak kupisz na rok płacąc jednorazowo, to jest 300zl. Normalnie 30zl/mc

Pomoc dla Alana 1%KRS 0000037904(32459 MAŁECKI ALAN)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, marcinmarcin napisał:

Deezer jest legalnie dostępny. Wykupiłem rok za 300pln. Czyli 25 PLN miesięcznie. Praktycznie wszystko co miałem w Tidal jest dostępne na Deezer więc biblioteka jest spora. Jest Rammstein 😉 którego nie ma w Tidalu. 

Na plus bardzo dobra jakość dzwieku. Używam apki pod Windows i po Usb do Daca, albo aplikacji pod android i streamuje do Chromecast Audio. W obu przypadkach jest moim zdaniem dzwiekowo na poziomie CD. Może dlatego że oferują prawdziwe flac  16/44,1

Tidal robi wrażenie w bezpośrednim porównaniu jakby był podkręcony do granic przesterowania. Na początku jakby głośniej i wyraźniej, ale gorzej i mniej naruralnie. Metal i rock ładnie wybrzmiewaja gitary na Deezer, te same kawałki płasko w Tidalu. 

Zrezygnowałem, nie chcą mnie chyba z powrotem 😁

Nie do granic ale przekracza granice 😬

Nie raz przester był tak znaczny, że zastanawiałem się czy z głośnikami jest wszystko ok 💀

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, freju napisał:

Przy pierwszej rejestracji miesiąśc za free ,żebrają nr  dane z karty ?

Też mnie to wkurzyło, ale wykupiłem na mc, pomijając okres próbny i tak został 

Po miesiącu wziąłem na rok 😁

Pomoc dla Alana 1%KRS 0000037904(32459 MAŁECKI ALAN)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, marcinmarcin napisał:

Deezer jest legalnie dostępny. Wykupiłem rok za 300pln. Czyli 25 PLN miesięcznie. Praktycznie wszystko co miałem w Tidal jest dostępne na Deezer więc biblioteka jest spora. Jest Rammstein 😉 którego nie ma w Tidalu. 

Na plus bardzo dobra jakość dzwieku. Używam apki pod Windows i po Usb do Daca, albo aplikacji pod android i streamuje do Chromecast Audio. W obu przypadkach jest moim zdaniem dzwiekowo na poziomie CD. Może dlatego że oferują prawdziwe flac  16/44,1

Tidal robi wrażenie w bezpośrednim porównaniu jakby był podkręcony do granic przesterowania. Na początku jakby głośniej i wyraźniej, ale gorzej i mniej naruralnie. Metal i rock ładnie wybrzmiewaja gitary na Deezer, te same kawałki płasko w Tidalu. 

Zrezygnowałem, nie chcą mnie chyba z powrotem 😁

Mam Deezera i Tidala, oba są bardzo ok. Różnice są, ale nie powiedziałbym, że jeden lepszy od drugiego. Dużo zależy od realizacji nagrania. Posłuchaj jakiś nagrań akustycznych, bo Raimmstein, to nie jest dobry pomysł do oceniania jakości brzmienia.

Z całą odpowiedzialnością mogę powiedzieć, że Tidal nie gra płasko, ale to u mnie. Nie wiem nie mam cyfrowych poprawiaczy akustyki, więc może stąd różnice 😉😁

Racja jest jak dupa, każdy ma swoją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, marcinmarcin napisał:

Zrezygnowałem, nie chcą mnie chyba z powrotem

W takim razie to może być zachęta dla tych, którzy skorzystali z promocji świątecznej. Wiadomość od Tidala zaczynała się od tekstu:
 - Jeszcze raz dziękujemy Ci za zainteresowanie naszą zimową ofertą "4 miesiące TIDAL za 4 zł".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
W dniu 28.05.2021 o 22:21, marek.pap napisał:

W takim razie to może być zachęta dla tych, którzy skorzystali z promocji świątecznej. Wiadomość od Tidala zaczynała się od tekstu:
 - Jeszcze raz dziękujemy Ci za zainteresowanie naszą zimową ofertą "4 miesiące TIDAL za 4 zł".

Proponują 30% rabat 😁 ale nie ma powrotu do czasu kiedy będą lepsi jakościowo od Deezera 🙂

Pomoc dla Alana 1%KRS 0000037904(32459 MAŁECKI ALAN)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.06.2021 o 21:11, marcinmarcin napisał:

Proponują 30% rabat 😁 ale nie ma powrotu do czasu kiedy będą lepsi jakościowo od Deezera 🙂

To zależy, bo Deezer faktycznie brzmi jakby bardziej analogowo, co nie oznacza, że lepiej.

Nie wiesz jak to jest, jeden woli córkę, a drugi teściową.

😉

Racja jest jak dupa, każdy ma swoją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Ja korzystam z Tidal od ponad pół roku i w sumie jestem zadowolony z aplikacji i bazy plików. Od niedawna mam dac który dekoduje mqa i według mnie jakościowo jest lepiej. Stratny, niestratny nie wiem, nie jestem iniżynierem dźwięku. Według mnie brzmi lepiej a o to w tym wszystkim chodzi. 

 

Denon DCD-3000 + Rotel A14 mk2 + Bowers & Wilkins 707 S3 // I'm the man on the silver mountain

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, soberowy napisał:

Ja korzystam z Tidal od ponad pół roku i w sumie jestem zadowolony z aplikacji i bazy plików. Od niedawna mam dac który dekoduje mqa i według mnie jakościowo jest lepiej. Stratny, niestratny nie wiem, nie jestem iniżynierem dźwięku. Według mnie brzmi lepiej a o to w tym wszystkim chodzi. 

 

Raczej subiektywnie czyli w Twoim odczuciu brzmieniowo jest lepiej. Jakościowo niekoniecznie 😏

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się, dźwięk z Tidala nie jest naturalny. W porównaniu z płytami cd, które posiadam dźwięk ma podbity bas i wysokie tony. Na obecną chwilę jednak wychodzi najkorzystniej cenowo ( pakiet family hifi ), oraz jest Tidal connect co ułatwia streaming z Rpi. 

Denon DCD-3000 + Rotel A14 mk2 + Bowers & Wilkins 707 S3 // I'm the man on the silver mountain

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 26

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.