Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  354 członków

Tidal Klub
IGNORED

Klub Tidal


Gość aqs

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba się nie rozumiemy..

 

Używam aplikacji Tidal pod Windows.

 

Wzorem Jriver czy Foobara nie ma ASIO ani Wasapi dla Tidal.

 

Jak uruchamiam Jriver czy Foobar to oczywiście sterowniki dla DAC mają pełne wsparcie dla KS, ASIO i Wasapi ale ich znowu nie wspiera aplikacja TIDAL..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.tweaks.pl/poprawianie-jakosci-brzmienia-muzyki-czyli-konfiguracja-bit-perfect-pc-audio/

Tu masz odp na wszystkie pytania

 

Uruchom asso4all jako emulator

 

Chodzi o uruchomienie sterownikow do karty dzwiekowej

 

Zreszta przeczytaj moze czegos wiecej sie dowiesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowni koledzy mam pytanie. Czy ktos slucha tidal poprzez oppo 105d? Czy u was dziala funkcja gapless w czasie sluchania utworow z tidala?

Ja swoje Oppo sprzedałem, a pytałeś w klubie?

Tam jest kilka osób, które korzystają z Tidala...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj aplikacja na Windows zaktualizowała się.

 

Nie mniej dalej brak ASIO, i "pyka" mi dalej co jakiś w głośnikach w cichszych pasażach..

 

Tidal to WIMP, w którym nic nie zrobiono przez ponad rok z tym. Dziwne, że ktoś jeszcze liczy na to w Tidalu. Ten sam syf. To jest produkt dla mas, a nie audiofili, nikt sobie nie będzie zaprzątał głowy niszowym ASIO.

 

A jak już ktoś koniecznie musi przez ASIO, to można po ASIO Bridge grać, to z Tidalem działa.

 

Co do pykania, to sprawdź na DPC Latency Checker czy nie ma jakichś kwasów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak już ktoś koniecznie musi przez ASIO, to można po ASIO Bridge grać, to z Tidalem działa.

 

Co do pykania, to sprawdź na DPC Latency Checker czy nie ma jakichś kwasów.

 

Nie musi być Asio ale pyka :) przy odtwarzaniy filmów też pyka..

 

Jakie Asio Bridge masz na myśli..?

 

DPL checker w normie ~50ms

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie musi być Asio ale pyka :) przy odtwarzaniy filmów też pyka..

 

Jakie Asio Bridge masz na myśli..?

 

DPL checker w normie ~50ms

 

Hi-Fi CABLE & ASIO Bridge: http://vb-audio.pagesperso-orange.fr/Cable/

 

Nie wiem czy mówimy o tym samym - powinno być w mikrosekundach czyli z 1000 razy mniej niż 50 ms:

 

pNgxvEd.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o którym konkretnie mówisz albumie bo sprawdziłem kilka Perfectu i wszystko mam we Flac

Chyba uno dokładnie nie powiem bo nie ma mnie w domu

 

dla nas znany ale dla Jay Z już nie koniecznie

.A ja Jay Z nie znam jakiś kawałek słuchałem dla mnie to umpa-pumpa komercja wykonawca z niego kiepski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jay Z to twórca Tidala i znakomity raper

tak płyta Unu leci w AAC różnica słyszalna w porównaniu do Flac

To jednak uno tak myslałem a różnica jak pamiętam to faktycznie dużaaaa .

 

Na sm 6 wyświetla ACC a na telefonie i laptopie hi-fi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hi-Fi CABLE & ASIO Bridge: http://vb-audio.pagesperso-orange.fr/Cable/

 

Próbowałem z tym czymś. Uruchomiłem to, ale to wprowadza jakieś zniekształcenia w dźwięku, ledwo słyszalne, taką "piłę" na krawędziach na średnicy. Wywaliłem to do kosza

 

Nie wiem czy mówimy o tym samym - powinno być w mikrosekundach czyli z 1000 razy mniej niż 50 ms:

 

Przepraszam, oczywiście miałem na myśli ~50us

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam zainstalowany Bubble na tablecie i smartfonie. Wszystko działa znakomicie, nic nie przerywa ani nie rozłącza się. Być może problem wynika ze słabego sygnału Wi-Fi.

Witam .Mam pytanie jak w ustawieniach Bubble ustawić żeby utwory leciały jeden po drugim bo u mnie Mam SM 6 jak puszczam przez telefon muszę klikać zawsze w utwór nie przechodzą jeden po drugim po prostu kończy się utwór i stop i musze kliknąć w nastepny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po wybraniu płyty otwiera się strona z wykazem utworów okładką. Nie wskazujesz palcem na utwór tylko na strzałkę w prawym górnym rogu. W ten sposób uruchamiasz odtwarzanie całej płyty.

Dzięki za info rozumiem że moją playlistą trzeba będzie zrobić tak samo jak z odtworzeniem płyty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość aqs

(Konto usunięte)

Jay Z kupił TIDAL (od firmy Aspiro), a nie założył.

zgadza się kupił, ale dzięki niemu jest tam tyle płyt ile jest, Jay Z rozruszał ten biznes

"Duże aspiracje Tidala są potwierdzane przez znaczące osobowości z branży muzycznej, które zaangażowano do akcji promocyjnej nowej usługi. Wśród nich znajdują się m.in. Madonna, Coldplay, Rihanna, deadmau5 czy Kanye West. Na ich czele stoi z kolei znany raper Jay-Z, czyli tak naprawdę sprawca całego zamieszania, który na początku tego roku przejął Aspiro za 56 milionów dolarów. Zakrojona na szeroką skalę kampania promocyjna jest widoczna zwłaszcza w internecie – zaangażowane w projekt gwiazdy umieszczają na Twitterze tag #TIDALforALL, który stał się swoistą wizytówką usługi.

Bezstratna jakość dźwięku i dodatkowe materiały to oczywiście nie jedyny as w rękawie Jaya-Z i spółki. Tidal podpisał już umowy z ze wszystkimi najważniejszymi oraz wieloma niezależnymi wytwórniami, a u wielu z nich załatwił sobie content na czasową wyłączność. Serwis ma więc publikować utwory wybranych gwiazd jako pierwszy i w ten sposób zachęcić do siebie użytkowników konkurencyjnych platform, na których wybrane albumy będą dostępne w późniejszych terminach.

Co ciekawe, Tidala poparła nawet sama Taylor Swift, która jakiś czas temu dość mocno skrytykowała model biznesowy usług streamingowych i w dość nieprzyjaznej atmosferze zerwała umowę ze Spotify. Właściciele nowej usługi, pozostający w bliskim kontakcie z muzykami, zdołali ją do siebie przekonać, dzięki czemu Tidal jest w tej chwili jedyną platformą, na której można znaleźć albumy popularnej piosenkarki."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 26

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.