Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  356 członków

Tidal Klub
IGNORED

Klub Tidal


Gość aqs
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, u was też Tidal nie działa w HiFi odtwarzajac z telefonu? Jak strimuje na sieciowca jest OK, wyświetla HiFi, jak tylko przełącze na odtwarzanie z telefonu muszę przełączyć na "wysoka". W HiFi nawet nie startuje. Ani przez WiFi, ani przez sieć.

?👈

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 4 tygodnie później...

W sumie aż tak na tym HiFi mi nie zależy, bo na słuchawkach słucham tylko w pracy. A same premium tak zjada internet że szok. Chyba ze 3 razy tyle co Spotify. Po 3 dniach grania po parę godzin dosłownie zjadlo mi 3GB neta.

Zrób listę offline to będziesz słuchał bez neta .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 1 miesiąc temu...

Koniec. Subskrypcja cofnięta. Mam go już dość, co nowa aktualizacja to gorzej, gdzie ten czas jak wprowadzali MQA? był konkretny podział, nowe single i nowe cd + nowe cd z MQA, a dziś pomieszane wszystko, żadnej chronologii w dyskografii Artystów, razem MQA, remaster i de lux. A miara sie przebrała jak po ostatnim nagraniu Glenna Gould, Tidal sam zaczął odtwarzać nagrania z jakieś mojej play listy, albo nagrania ,które ostatnio słuchałem. Czemu to zrobił..... nie wiem? Co za kretyn na to wpadł nie mam pojęcia?

Edytowane przez Bogusław_59825
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Bogusław_59825 napisał:

Koniec. Subskrypcja cofnięta. Mam go już dość, co nowa aktualizacja to gorzej, gdzie ten czas jak wprowadzali MQA? był konkretny podział, nowe single i nowe cd + nowe cd z MQA, a dziś pomieszane wszystko, żadnej chronologii w dyskografii Artystów, razem MQA, remaster i de lux. A miara sie przebrała jak po ostatnim nagraniu Glenna Gould, Tidal sam zaczął odtwarzać nagrania z jakieś mojej play listy, albo nagrania ,które ostatnio słuchałem. Czemu to zrobił..... nie wiem? Co za kretyn na to wpadł nie mam pojęcia?

No to są nowe ulepszenia :)

Ale to mozna łatwo wyłączyć - w ustawieniach/Streaming jest włącz/wyłącz Autoplay

 

A mnie w sumie się wydaje, że jest lepiej. Mam wrażenie, że usprawnili silniki układające playlistę pod wybrany utwór. Dawniej nawet jak wrzuciłem utwór fortepianowy, to zawsze jakiś hip-hop się musiał trafić na liście :)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Hanki napisał:

No to są nowe ulepszenia :)

Ale to mozna łatwo wyłączyć - w ustawieniach/Streaming jest włącz/wyłącz Autoplay

 

A mnie w sumie się wydaje, że jest lepiej. Mam wrażenie, że usprawnili silniki układające playlistę pod wybrany utwór. Dawniej nawet jak wrzuciłem utwór fortepianowy, to zawsze jakiś hip-hop się musiał trafić na liście :)))

Dzięki za namiar na opcje,  na to nie wpadłem, ale może lepiej będzie jak trochę odpocznę od tego serwisu, 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć koledzy. Jako że jestem  nowym użytkownikiem Tidala po migracji że Spotify mam pytanko. 

Czy da się z aplikacji na Androida puszczać utwory na streemer? Czy istnieje coś ala Spotify connect w tidalu? Obecnie gram bezpośrednio z Daphile (urzywam Orange Squeeze do sterowania), ale tam nie da się dodawać do ulubionych. Playlisty i tak muszę tworzyć przez apkę Tidala. Trochę to niewygodne.

Edytowane przez cichom
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja (przynajmniej na razie) wpisuję się do klubu. Wcześniej był Qobuz - jest lepszy ale za drogi. Tidal, na Androidzie i PC, to straszna średniawka ale da się z tym żyć. Na szczęście jest coś takiego jak USB Audio Player, który daje dramatyczny progres za jedyne 40 zeta(od paru dni jest też dostępne to całe MQA). Co ciekawe w domowym systemie lepszy efekt osiągam przez BT(telefon z AptxHD i UAP, transport z Aptx) niż z aplikacji PC Tidal po USB.


Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 19.12.2018 o 16:44, cichom napisał:

Czy da się z aplikacji na Androida puszczać utwory na streemer? Czy istnieje coś ala Spotify connect w tidalu?

Dla Tidala nie ma odpowiednika Spotify connect. Ale można uruchomić Tidala przez aplikację BubbleUPnP i renderować odtwarzanie do odtwarzacza sieciowego. Połączenie przez wi-fi bez straty jakości.

Jeśli masz serwer NAS lub PC to można uruchomić funkcjonalny odpowiednik Spotify connect dla Tidala. Na NAS lub PC instalujesz BubbleUPnP Server, a do sterowania używasz BubbleUPnP na Androida lub Linn Kazoo na Windows. Po uruchomieniu odtwarzania przez aplikację sterującą, odtwarzacz pobiera strumień Tidala przez BubbleUPnP Server zainstalowaną na NAS lub PC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.