Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  354 członków

Tidal Klub
IGNORED

Klub Tidal


Gość aqs

Rekomendowane odpowiedzi

12 minut temu, Witek.K napisał:

Na szczescie jest taka opcja "dodaj do ignorowanych" i tam wlasnie sie znalazles. Na koniec naszej ostatniej dyskusji, jeszcze jedna uwaga, znaki interpunkcyjne stawiamy bez spacji, spacja dopiero za znakiem, jesli wiesz co to spacja, bo z tak wysokim IQ, pewnie nie zawracales sobie tym glowy ?

PS. "Gwoli scislosci" lub "w woli scislosci"  ?

A coś  z merytorycznie ? rozumiem brak argumentów ?  a teraz zobacz jak pięknie piszesz  "wlasnie -znalzles ,szczescie ,jesli " no pięknie Miodek był by zachwycony ;))) tym czasem heya i vice versa :))

Edytowane przez freju
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Witek.K napisał:

Na szczescie jest taka opcja "dodaj do ignorowanych" i tam wlasnie sie znalazles. Na koniec naszej ostatniej dyskusji, jeszcze jedna uwaga, znaki interpunkcyjne stawiamy bez spacji, spacja dopiero za znakiem, jesli wiesz co to spacja, bo z tak wysokim IQ, pewnie nie zawracales sobie tym glowy ?

PS. "Gwoli scislosci" lub "w woli scislosci"  ?

Jak chcesz kogoś krytykować poprawiać uczyć to masz być w tym doskonały , a ty pisząc do mnie o błędach w pisowni walisz takie babole hmm , to wiesz gdzie jest twoje miejsce ,,, 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.05.2020 o 10:15, freju napisał:

Jak chcesz kogoś krytykować poprawiać uczyć to masz być w tym doskonały , a ty pisząc do mnie o błędach w pisowni walisz takie babole hmm , to wiesz gdzie jest twoje miejsce ,,, 

Nie chciałbym się narazić na ignora....

W zakresie routera , który zrywa WiFi i nie daje słuchać Tidala. To własnie miałem na myśli m.in. w zakresie marki TP-Link. Słabe i tanie routery tak mają. Musiałbyś go często resetować. 

Ja polecam Asusa, Netgear, Fritz.

Nie rozbudowywałbym o dodatkowe punkty a na pewno nie przez własnie "przedłużki "to niestety źle wpływa na prędkości i stabilność. Jeśli to musisz robić najlepiej jak kolejny punkt ma inna nazwę sieci.

Dobry router z dobrą anteną ma naprawdę duży zasięg. 

Technologia MIMO w Twoim przypadku by się przydała.

Nie testowałem tych nowych rozwiązań MESH. Podobno świetnie sobie radzą własnie w dużych instalacjach gdzie potrzeba jest rozbudowa by pokryć cały dom z równą prędkością. Moim zdaniem jednak na razie ta technologia jest jeszcze za droga i niedopracowana (choroby wieku dziecięcego)

To tyle w temacie wifi bez którego Tidal nie zagra bez względu na resztę sprzętu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam wszystkich klubowiczów. Jestem nowy na forum, korzystam z Tidala już od jakiegoś czasu. Muzykę odtwarzam na MacBooku podpiętym bezpośrednio po USB do wzmacniacza Unison Resarch Triode 25. Bardzo zadowalająca jakość, choć przy mocno średnim CD, z którego korzystam, jest porównywalna.

Pytanie do osób podłączających się podobnie jak ja - w menu kontekstowym wyboru outputu, są 3 opcje - "Use Exclusive Mode", "Force Volume" i "Passthrough MQA". Po zaznaczeniu pierwszej, Tidal gra dużo ciszej (ponad dwukrotnie), przez co na prawdę mocno muszę odkręcić potencjometr, by słuchać cicho. Czy spotkaliście się też z czymś takim? W jaki sposób można zbalansować poziom dźwięku przy Exclusive Mode?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

przesiadłem się z noda na Teac NT-505, jakość dzwięku znaczna poprawa, niestety funkcjonalność tidala i sterowanie z telefonu niestety słabe.

czy da się tym tidalem natywnym na Teacu sterować w sposób tak funkcjonalny jak na node? Poza airplay oczywiście
 

Dzieki

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 5 tygodni później...
  • 1 miesiąc temu...
W dniu 21.09.2020 o 20:48, ciszyn11 napisał:

Wie ktoś może jak zrobić sobie własną playlistę z ulubionych utworów w Tidalu w wersji na tablet/telefon? 

Jeśli to mają być ulubione utwory - bez względu na gatunek/nastrój itd, - to po prostu klikasz serduszko przy danym utworze(albo klikasz w opcjach "dodaj do Mojej muzyki"). Tidal rozróżnia ulubione albumy od ulubionych utworów - tzn. jak klikniesz serduszko przy albumie to utwory z albumu nadal będą "bez serduszek". Odwrotnie tez to tak działa - tzn. możesz stawiać serduszko przy utworze w albumie, który nie jest dodany do ulubionych.

Zakładka "utwory" w "moja muzyka" to nic innego jak playlista ulubionych utworów użytkownika. 

Edytowane przez dzarro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, dzarro napisał:

Jeśli to mają być ulubione utwory - bez względu na gatunek/nastrój itd, - to po prostu klikasz serduszko przy danym utworze(albo klikasz w opcjach "dodaj do Mojej muzyki"). Tidal rozróżnia ulubione albumy od ulubionych utworów - tzn. jak klikniesz serduszko przy albumie to utwory z albumu nadal będą "bez serduszek". Odwrotnie tez to tak działa - tzn. możesz stawiać serduszko przy utworze w albumie, który nie jest dodany do ulubionych.

Zakładka "utwory" w "moja muzyka" to nic innego jak playlista ulubionych utworów użytkownika. 

tak, wiem. Chciałbym stworzyć playlistę z ulubionych utworów i wysłać link np znajomemu. Z tego co widzę, to można dodawać pojedyncze utwory do nowej playlisty i później dopiero wysłać komuś do niej link.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Cześć Grupo,

Przychodze z pytaniem. Od jakiego czasu nie wyświetlają mi się powiadomienia o kolejnych utworach odtwarzanych z Tidala na kompie z systemem macOS. W ogóle nie widzę desktopowej aplikacji Tidal w sekcji powiadomienia. Ktoś z Was ma/miał podobnie? Support Tidala nie pomógł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, jaxcek napisał:

Ale tak się w ogóle da? Albo grasz przez BluOS, albo natywnie przez TIDAL connect. Chyba że ja czegoś nie ogarniam.

 

Tak samo jak ze Spotify, albo wyszukujesz i grasz z apki Node2, albo bezposrednio z Tidala i jak wlaczysz to na dole apki Tidala pokazuje sie taki glosniczek (czy cos podobnego) i po kliknieciu na niego mozesz wybrac np. Node2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

1 osoba wypadla mi z Tidal family, wiec wolne miejsce OD KONCA ROKU - abonament w najwyzszej jakosci, na stale - koszt 10zl/msc. 

 

Edytowane przez aliengbl

Thiel CS2.4 - Wireworld Luna 8 - Hegel H300 - Tara Labs Apollo 2 - Marantz UD7007, Audioquest Big Sur - Topping D90 MQA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, whir napisał:

W sumie, mam też jedno konto wolne w pakiecie family. @freju ?

Dodatkowo jedna osoba być może mi zrezygnuje, więc za parę dni może będę miał dwa.

Dobra wstępnie zaklepuje ,bo nie wiem czy kolega juz sobie nie załatwił a ja juz mam ,ale zaklepuje !!! ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, freju napisał:

Dobra wstępnie zaklepuje ,bo nie wiem czy kolega juz sobie nie załatwił a ja juz mam ,ale zaklepuje !!! ?

No ja tez mam konto family. Chcesz?

 

Atoll IN200 Signature, CD-Primare CD-31, Pioneer PL30LII, preamp Buphono, Kolumny-Tannoy XT8F, Kabel gł.-Tellurium Q Ultra Blue, DAC SMSL SU-9, Streamer Raspberry Pi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 12

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.