Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  356 członków

Tidal Klub
IGNORED

Klub Tidal


Gość aqs
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hej. Mam ipada mini 2. Chcialem używać go do streamowania poprzez air play do playera na bazie maliny. Problem taki, że apka tidal wymaga min iOS 13 a ten ipad max moze miec 12.5...

Czy w jakis inny sposob moglbym go wykorzystać do streamowania przy uzyciu airplay? Jakas inna aplikacja? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 6.01.2021 o 08:29, mardok78 napisał:

Witam

mam pytanie o pochodzenie i legalność kont TIDAL kupowanych na popularnym portalu aukcyjnym? Czy korzystacie z tej opcji? Bo ceny są bardzo zachęcające.

To są przeważnie dzielone konta rodzinne lub konta próbne np. na miesiąc lub cztery. Może się zdarzyć, że nagle jakaś playlista przez Ciebie stworzona zniknie, albo odwrotnie, coś zostanie dodane, czego Ty nie zrobiłeś. Najlepszą opcją jest zapłacić trochę więcej i mieć konto na wyłączność np. na 180 lub 365 dni z możliwością zmiany hasła. Wtedy masz święty spokój. Tylko szukaj takiej opcji, żebyś nie miał przez okres 180 dni wysyłane np. 3 konta po 60 dni, tylko 1 konto na cały okres trwania. Konta za 4zl czy 8zl bym sobie odpuścił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Artistplant napisał:

Od jakiegoś czasu przeskakują przed końcem mi na kolejne utwory na Tidalu obsługiwanym apką Lumina, jaki powód?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Pisz do supportu Lumina. Tidal na PC i CCA działa normalnie ?

Pomoc dla Alana 1%KRS 0000037904(32459 MAŁECKI ALAN)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Używałem dawno temu Tidal miałem subskrypcje z play na dwa lata później kożystałem ze spotfay teraz zakupiłem znowu Taidal, jest straszny jakość dźwięcku nawet w najwyższej jakiści nie dorasta do piet spotyfay totalnie koszmar ,nie wspominając o CD , wtedy obie usługi leżą i kwicza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, kuzik71 napisał:

Używałem dawno temu Tidal miałem subskrypcje z play na dwa lata później kożystałem ze spotfay teraz zakupiłem znowu Taidal, jest straszny jakość dźwięcku nawet w najwyższej jakiści nie dorasta do piet spotyfay totalnie koszmar ,nie wspominając o CD , wtedy obie usługi leżą i kwicza.

Prowokacje, to trzeba umieć robić.

Proponuję zacząć od lekcji języka, przynajmniej polskiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.