Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  356 członków

Tidal Klub
IGNORED

Klub Tidal


Gość aqs
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@Kuzik71 jeżeli 71 to Twój rocznik to naprawdę jesteś prymitywny jak na swój wiek.

Primo... Spotify ma lepsza jakość dźwięku niż Tidal? To nie jest nawet technicznie możliwe. Gdybys napisał ze taka sama jakość to bym uwierzył. Nie każdy i nie na każdym sprzęcie usłyszy różnice i OK.

In secondo luogo... link który podajesz porównuje CD, flac oraz Tidal. Tu się zgodzę ze jakość może być w takiej kolejności. Gdzie tu Spotify?

In terzo luogo... naucz się proszę języka polskiego, bo piszesz gorzej niż 10 latek. Błędy gramatyczne, stylistyczne, interpunkcja... no tak, co ja tu za czary wypisuje... Czytaj tylko pierwsze zdanie tego akapitu, reszty nie zrozumiesz.

Quatro... nie wysilaj się i nie odpisuj mi. I tak nie będę tracił czasu na czytanie i odpisywanie.

EDIT...

Quinto... w zasadzie po przemyśleniu to możesz mieć rację. Wycofuje wszystko powyższe. Dlaczego mamy wmawiać ze Spotify jest gorsze od Tidal lub odwrotnie? To tak jakby komuś wmawiać ze Zenek Martyniuk jest gorszy od Leonada Cohena i odwrotnie. Wszystko jest subiektywną opinią i nie ma żadnych naukowych dowodów żeby udowodnić co się komu bardziej podoba. Ważne ze Tobie się to podoba.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, freju napisał:

Jeszcze nie wyszedł. Dopiero zapowiedzi. Zmasowana akcja w mediach, więc myślę, że to koniec obietnic i rzeczywiście będzie w tym roku. Fakt, że nie wiadomo kiedy w PL, bo odgrażają się, że "selected markets".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, whir napisał:

Jeszcze nie wyszedł. Dopiero zapowiedzi. Zmasowana akcja w mediach, więc myślę, że to koniec obietnic i rzeczywiście będzie w tym roku. Fakt, że nie wiadomo kiedy w PL, bo odgrażają się, że "selected markets".

biorąc pod uwagę ilość użytkowników płacących abonament vs "bezabonamentowców"  to PL jest out of select

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...

1 miejsce wolne w rodzince ? Oczywisice najwyzszy mozliwy abonament (z MQA). 

Standardowo - 10zl/ msc, ale szukam kogos, kto bedzie chetny na dluzej (domyslnie na stale). 

Thiel CS2.4 - Wireworld Luna 8 - Hegel H300 - Tara Labs Apollo 2 - Marantz UD7007, Audioquest Big Sur - Topping D90 MQA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

posiadam streamer Teac NT-505, mam słabą, niestabilną sieć i zastanawiam się czy można jakoś ściągać muzę i odtwarzać bezpośrednio w trybie offline? Nie chodzi mi o offline na telefonie i airplay tylko o natywne użycie Teaca, .

Ewentualnie jak inaczej można to rozwiązać?

 

dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK, rozumiem, że póki co opcja offlice dostępna jest na urządzenia mobilne, mogę kupić jakiś extra tablet android lub ipad żeby mieć wersję offline, jak go połączyć do zewnętrznego daca? z ipada wychodzę jedynym wyjściem lightning na usb? Tidal automatycznie odtwarza przez to wyjście?

 

 

dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

16 godzin temu, Artistplant napisał:

OK, rozumiem, że póki co opcja offlice dostępna jest na urządzenia mobilne, mogę kupić jakiś extra tablet android lub ipad żeby mieć wersję offline, jak go połączyć do zewnętrznego daca? z ipada wychodzę jedynym wyjściem lightning na usb? Tidal automatycznie odtwarza przez to wyjście?

 

 

dzięki

Nie kupuj tabletu, spróbuj ze smartfonem i aplikacją:

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.extreamsd.usbaudioplayerpro

Jak się sprawdzi to daj jakiś stary, ale nie najgorszy ? telefon i masz tani odtwarzacz sieciowy.

... chwilę później znalazłem takie coś w necie, więc może twojego problemu nie rozwiąże

image.thumb.png.5e594b2a22fcfb9d3a4c2b7eab4e9a23.png

... ale LG V30 z doskonałym DAC-iem (mam taki) może odtwarzać pliki z pamięci i bezpośrednio podawać na wejście analogowe wzmacniacza. 

 

Edytowane przez mojave
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Dune napisał:

Panowie od 2 dni nie działa mi odtwarzanie muzki z tidal tylko dział z teledyskami, przy próbie włączenia wyskakuje komunikat o tym, że nie znajduje serwerów sprawdz połączenie z internetem i wycisza mi regulacje głośności, wie ktoś może o co chodzi z tym ??

A na czym odtwarzasz?

Pomoc dla Alana 1%KRS 0000037904(32459 MAŁECKI ALAN)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.