Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  356 członków

Tidal Klub
IGNORED

Klub Tidal


Gość aqs
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

8 godzin temu, vteccorp napisał:

To nie Windows tylko totalnie spartolona aplikacja po ostatnich update'ach

Obawiam się, że to raczej problem Windowsa. Gdyby przyczyną kłopotów był Tidal, to problem występował by u wszystkich (lub większości) użytkowników.
Często po aktualizacjach Windowsa pojawiają się błędy w działaniu. Miałem dwa razy takie problemy. Za pierwszym razem przestał działać bluetooth. Następny problem dotyczył wolnego połączenia wi-fi (ok. 3x mniejsza szybkość poł.). Problemy ustąpiły dopiero po ponownej instalacji systemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Sorry ale jesteś zwykłym ignorantem...
..."siedzę" na kompie to używam TIDAL DESKTOP, jestem w pokoju obok to strumieniuje z MusicCast'a - proste!
Na kompie 100x lepiej i wygodnie przegląda się biblioteki.
 
EDIT: Tak PC beee... a jak kiedyś trafisz, że producent twojego strumieniowca oleje aktualizacje i wyda nowe urządzenie, z dodaną literką i o 400zł droższe - to dopiero będzie płacz! Pioneer jakiś czas temu tak zrobił. A na kompie szybki update softu i wszystko gra - ale co ja tam wiem... ;)

Człowieku Ty w ogóle wiesz o czym piszesz? Jaka aktualizacja jest potrzebna? To co pare dni wymyślają nowe formaty muzyczne? Skoro strumieniowiec działa to będzie działał. Aktualizacje dotyczą jedynie ładniejszego/wygodniejszego interfejsu do obslugi itp. W Windows aktualizacje są konieczne do latania dziur które co chwile ktoś wynajduje. Zagrożenie większe bo system uniwersalny do wszystkiego. W strumieniowi nikt nie będzie się włamywał, wiec aktualizacje nie są konieczne.

Tak samo jest z odtwarzaczami DVD, BR, CD itd. Dla przykładu, mam odtwarzacz do filmów Xtreamer, dawno nie ma na niego aktualizacji, a tak odtwarza wszystko bez zająknięcia. Po coś powstają urządzenia dedykowane, ale jak wolisz to baw się sprzętem referencyjnym czyli PC ;)

Jakoś nie słyszałem żeby posiadacze strumieniowcow jęczeli ze nie działa to, zacina się tamto itp. Z Windows jak na karuzeli, raz tak raz inaczej. Twój wybór.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, Grafii napisał:

Jakoś nie słyszałem żeby posiadacze strumieniowcow jęczeli ze nie działa to, zacina się tamto itp. Z Windows jak na karuzeli, raz tak raz inaczej. Twój wybór.

Dokładnie na odwrót. W każdym jednym wątku o strumieniowcach cały czas jest ze coś nie działa (nawet na dopracowanym BS Node2i) . Od poprawki do poprawki. Wystarczy że Tidal /Spotify coś zmieni i do update nie działa. Nie zdarzyło mi się żeby mi na PC coś nie działało. 

33 minuty temu, Grafii napisał:

Człowieku Ty w ogóle wiesz o czym piszesz?

Zupełnie nie wiesz o czym piszesz... 

Ile strumieniowcow zostało już na śmietniku historii, bez updatow, bez dostępu do connect itp. 

Przy PC i win10 nie masz takiej możliwości, zawsze to będzie łatane

Pomoc dla Alana 1%KRS 0000037904(32459 MAŁECKI ALAN)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, Dune napisał:

Właśnie co do windowsa czy może mieć znaczenie dla działania tidalowej apki?? jaka edycja bo umnie jeszcze historyczny win 7 64bit...

Może być... Od 3 lat gdzieś używam W10 i jest to moim zdaniem najlepszy windows w historii. Ponoć jeszcze da się zaktualizować 

Pomoc dla Alana 1%KRS 0000037904(32459 MAŁECKI ALAN)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Billy Cobham & Band - STRATUS, Leverkusener Jazztage 2016 
https://youtu.be/iNFqrpSgueg

Check MusicLo79 on Blogspot
https://musiclo79.blogspot.com/2020/07/billy-cobham-william-emanuel-cobham-jr.html

#musiclover #music #nowplaying #BillyCobham #drummer #drums #jazz #jazzfusion #jazzrock

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówiłem, że to spartolona apka była - mowa o TIDAL DESKTOP 2.25.0/2.26.1!

Po dzisiejszej aktualizacji do 2.27.6 HIFI i MASTER już nie zacina, teraz jest tak, jak powinno być!

...tylko niesmak pozostał, bo wypuścili niesprawdzony update w czasie świąt, gdzie w końcu było trochę więcej czasu żeby muzyki posłuchać - a tu d%#a! 😐

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, vteccorp napisał:

Po dzisiejszej aktualizacji do 2.27.6 HIFI i MASTER już nie zacina, teraz jest tak, jak powinno być!

Mi się zaktualizowała do 2,27 wczoraj i jak nigdy nie miałem problemów tak dziś mi się zdarzyło że leciały ulubione i jak chciałem przejść na listę płyt to się nie dało. Musiałem zrestartować badziew

1 godzinę temu, marek.pap napisał:

Dziwna sprawa z tymi wersjami Tidala. Ja mam wersję 2.26.2.154 i nie sygnalizuje nowszej.

Może już wycofali zje....ny update widząc że się sypie coraz bardziej 🤣

Pomoc dla Alana 1%KRS 0000037904(32459 MAŁECKI ALAN)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
59 minut temu, freju napisał:

Panowie pytanko ,mam w swoich ulubionych np album Anny Marii Jopek  jo&co " a kolega nie może tego znależć na tidalu i twierdzi ze tidal wyrzuca nie które albumy ,czy to prawda ?

Nieprawda, ten album jest dostępny zarówno na Tidalu w ich aplikacji, jak i poprzez Roona.

https://tidal.com/browse/album/14338354

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.