Skocz do zawartości
IGNORED

Używany wzmacniacz do B&W 602.5 s3


MatthewTourist

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

W telegraficznym skrócie:

Posiadam zestaw: wzmacniacz Rotel RA-01 + źródło Rotel RCD-02 + kolumny podłogowe B&W 602.5 s3.

IC Chord CobraPlus, głośnikowe Kimber 4PR. Pokój 20m2 dostosowany jak mogłem (dywan, mata, basstrapy, układ mebli).

 

Oczekiwana zmiana to ocieplenie brzmienia, góra chwycona za przysłowiową mordę.

Budżet w cenie Rotela RA-01 + maks 200zł więc... 800 zł? 900zł?

Wzmak używany.

 

Liczę na Was :)

 

Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musical Fidelity A2, A1, X-A1. Arcam Alpha 6+. Marantz 78, 7200, 8000, 8200. Grundig Fine Arts A-9000. Luxman L-410.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za szybki odzew. Rozpoczynam poszukiwania za kolejnością. No i lekturę ;).

Mam pytanie czy ktoś miał styczność z klockiem CREEK 4140s2. Integra dość wiekowa. W polskich internetach nie ma za wiele informacji.

 

Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprzedni właściciel mojego NADa C352 łączył go właśnie z Twoimi kolumnami i był zadowolony. Myślę że kupisz ten model poniżej 1000 zł.

 

U mnie przed NADem grał Rotel RA-02. Brzmiał sucho, detalicznie (czasami aż za bardzo) i świetnie kontrolował bas. Po zmianie wzmacniacza na C352 usłyszałem więcej basu (ale na szczęście nie rozlazłego). Jest też bardziej muzykalny i dynamiczny. Generalnie sprawia mi większą radość z słuchania muzyki niż Rotel :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..bo NAD 352 z budżetówki jest bardzo dobry, ale w tym wypadku myślę że warto (do B&W) pomyśleć nad RA1060 bo to ten sam koszt - ok 1100zł a połączenie cech oraz wymagań: wzmak-kolumny będzie idealne.

 

fakt, te Bowersy to początek ale 1060 u Rotel'a to już środek oferty (był) .. tak mi się zdaje..

 

..no chyba że dołożyć 2 stówki i za ok 1,2-1,3 kupić (ale jakiegoś naprawdę zadbanego i pewnego) NAD C370 (?)

 

A! jeszcze,

..na alle... jest teraz Arcam Alpha 9 (2 szt) a to bardzo dobry wzmak. bardzo solidne zasilanie>moc i produkt sprzed czasów mikroprocesorów i "znikających softów".. raczej pewny klasyczny wzmacniacz.

 

..Creek'a to bym sobie z miejsca darował bo to nie do takich kolumn produkt. to delikatny sprzęt dla ludzi którzy choć nie dysponują dużymi pieniędzmi to są już trochę osłuchani i nie zadają pytań na forach >> wiedzą co z czym sie "je"

Japończyków nie cierpię ale być może Denon 1050 czy jak mu tam.. ten przed 1500R byłby też ok.

 

o! ..mam na myśli PMA 1055r ..

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"forumowe" mody to tak jak tytanowe kajdanki. zostajesz z tym (takimi) urządzeniem/ami na zawsze lub oddajesz je poniżej kwoty 500zł. nikt nie zaufa i nie chce takich rzeczy kupować.

 

za PMA 1055R zapłaci +/-8 stów i będzie na jakiś czas ok, potem za tyle samo sprzeda. celowo podaje 1055 bo choć nie ma tak entuzjastycznych opinii (jak 1500R), to gra masywniej niż typowy japo-blaszak 1500

 

..ale jeśli 1500 jest tak dobrze oceniany przez użytkowników to.. na olx'sie jest jeden.. za 9 stów to chyba nie głupi pomysł..

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A1

Może być za słaby . A2 to i inne ceny .

 

Oczekiwana zmiana to ocieplenie brzmienia, góra chwycona za przysłowiową mordę.

To chyba jednak nie Rotel i Arcam .

 

"forumowe" mody to tak jak tytanowe kajdanki. zostajesz z tym (takimi) urządzeniem/ami na zawsze lub oddajesz je poniżej kwoty 500zł. nikt nie zaufa i nie chce takich rzeczy kupować.

Zanim wyda się jakąś opinię należy zapoznać się z tematem . Nie wrzucamy wszystkich modów do jednego worka i co to za magiczna granica tych 500zł ?

Jak ktoś ma powiedzmy modyfikowane kolumny warte 5000zł to sprzeda je poniżej 500 ?

Nie przesadzaj . Każdy sprzęt jaki miałem po modyfikacjach sprzedałem bez lub z pomijalnymi stratami .

Są modyfikacje i modyfikacje a co do akurat tych wzmacniaczy to na kilka sztuk ( na około 160 ! ) które widziałem były wystawione zostały odsprzedane po kilku , kilkunastu dniach w kwotach takich ile kosztuje taki sprzęt używany + cena modyfikacji .

 

za PMA 1055R zapłaci +/-8 stów i będzie na jakiś czas ok, potem za tyle samo sprzeda. celowo podaje 1055 bo choć nie ma tak entuzjastycznych opinii (jak 1500R), to gra masywniej niż typowy japo-blaszak 1500

 

..ale jeśli 1500 jest tak dobrze oceniany przez użytkowników to.. na olx'sie jest jeden.. za 9 stów to chyba nie głupi pomysł..

Denon i B&W 602.5 s3 oraz

Oczekiwana zmiana to ocieplenie brzmienia, góra chwycona za przysłowiową mordę.

to też według mnie kiepski pomysł .

Dobry Denon to seria 2XXX a to nie 1000zł i też nie ocieplone granie .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zaczynalem przygode z b&w 603 s3 i graly z harmanem hk 670 przesiadlem sie na harmana wlasnie z rotela 02 bo jazgotalo niemilosiernie

Harman dodal brzmieniu masy, ciepla i okraglosci. Bylo to ponad 10 lat temu ale gralo fajnie.

 

Denon, arcam , rotel to nie sa wzmacniacze do b&w chyba ze ktos chce sie katowac sluchajac. Najlepiej naim, roksan, lub jak ma byc tanio wspomniany harman lub nad 350. Moze jakis statenki luxman?

 

Denon 1055 mogl by sie nadac, nie jest tak rozjasniony jak 1500 i 2000 r to prawda zgadzam sie w 100% ale nie jest to tez cieply misio, wiec jakis kabelek van den hula wskazany. Z rotelem lub exposure pieknie graly spendory s6 mozna tez isc w ta strone.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zaczynalem przygode z b&w 603 s3 i graly z harmanem hk 670 przesiadlem sie na harmana wlasnie z rotela 02 bo jazgotalo niemilosiernie

Harman dodal brzmieniu masy, ciepla i okraglosci. Bylo to ponad 10 lat temu ale gralo fajnie.

 

Denon, arcam , rotel to nie sa wzmacniacze do b&w chyba ze ktos chce sie katowac sluchajac. Najlepiej naim, roksan, lub jak ma byc tanio wspomniany harman lub nad 350. Moze jakis statenki luxman?

 

Denon 1055 mogl by sie nadac, nie jest tak rozjasniony jak 1500 i 2000 r to prawda zgadzam sie w 100% ale nie jest to tez cieply misio, wiec jakis kabelek van den hula wskazany. Z rotelem lub exposure pieknie graly spendory s6 mozna tez isc w ta strone.

Rozejrzę się również za 1055, akurat mam IC VDH którym łącze wzmacniacz z Kenwoodem KT-6040. Poczytam dziś o Waszych typach, poszukam na aukcjach i portalach typu "z drugiej ręki".

 

Dziękuję za dotychczasowe odpowiedzi.

Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

602.5 s3 w prawdzie nie miałem, ale miałem B&W cm4, dm303, oraz 602. Przesłuchałem ich na wielu różnych piecykach. Między innymi Arcamy 6+, starsze NADy i Rotele, grały sobie one również na wspomnianym przez autora Creeku 4140mkII. Szczerze powiem, że zaskakująco dobrze wypadł właśnie ten ostatni. Brzmienie niezwykle obszerne, żywe z przecudowną stereofonią i sceną. Wypadł on o tyle dobrze, że pozostałe klocki w podobnym przedziale cenowym grały zwyczajnie "budżetowo" właściwie żadnych fajerwerków, niczego co by przykuło moją uwagę. Dźwięk stosunkowo poprawny, ale bez niczego interesującego. Creek grał za to dźwiękiem żywym, energicznym. Cudownie wypełniał brzmieniem całe pomieszczenie. Nie jest to mocny sprzęt, bo dysponuje mocą nie większą jak 35-40W na stronę, ale to wystarczy aby postawić konkurencję w swoim cieniu. Nie mam pojęcia od czego to zależy, niby prosty albo nawet najprostszy piecyk a zadziwia wyjątkowo. Tym samym polecam go z pełnym przekonaniem.

Jakieś NADy 350 to w ogóle nie ta liga, mogą sobie startować z Kambodżami 500..

Obecny kolegi Rotel ra-01 którego również miałem w posiadaniu wypadł duużo gorzej niż starszy 965mkII, jednak nie słuchałem go na żadnych B&W bo wówczas miałem inne kolumienki.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie te B&W 602.5 są suche z wycofaną średnicą i to one grają przeciwnie do ocieplenia więc największą różnicę wprowadzi jednak zmiana kolumn.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

♪ ♪ ♫  ♪  Najważniejsza jest muzyka i przyjemność jej słuchania  ♪ ♫ ♪ ♫ ♪ ♫ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

<br />"forumowe" mody to tak jak tytanowe kajdanki. zostajesz z tym (takimi) urządzeniem/ami na zawsze lub oddajesz je poniżej kwoty 500zł. nikt nie zaufa i nie chce takich rzeczy kupować.<br />

nie zgodzę się z tym kolego miałem odtwarzacz sony es w super stanie

oddałem do małego tuningu piotrek608 po czasie zgłupiałem i

sprzedałem do teraz sobie w brodę pluje.Nowy nabywca

bardzo zadowolony i w cale mu się nie dziwie a jak brać kwestie zarobkową

to wyszedłem na plus i co z tego ehh

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

602.5 s3 w prawdzie nie miałem, ale miałem B&W cm4, dm303, oraz 602. Przesłuchałem ich na wielu różnych piecykach. Między innymi Arcamy 6+, starsze NADy i Rotele, grały sobie one również na wspomnianym przez autora Creeku 4140mkII. Szczerze powiem, że zaskakująco dobrze wypadł właśnie ten ostatni. Brzmienie niezwykle obszerne, żywe z przecudowną stereofonią i sceną. Wypadł on o tyle dobrze, że pozostałe klocki w podobnym przedziale cenowym grały zwyczajnie "budżetowo" właściwie żadnych fajerwerków, niczego co by przykuło moją uwagę. Dźwięk stosunkowo poprawny, ale bez niczego interesującego. Creek grał za to dźwiękiem żywym, energicznym. Cudownie wypełniał brzmieniem całe pomieszczenie. Nie jest to mocny sprzęt, bo dysponuje mocą nie większą jak 35-40W na stronę, ale to wystarczy aby postawić konkurencję w swoim cieniu. Nie mam pojęcia od czego to zależy, niby prosty albo nawet najprostszy piecyk a zadziwia wyjątkowo. Tym samym polecam go z pełnym przekonaniem.

Jakieś NADy 350 to w ogóle nie ta liga, mogą sobie startować z Kambodżami 500..

Obecny kolegi Rotel ra-01 którego również miałem w posiadaniu wypadł duużo gorzej niż starszy 965mkII, jednak nie słuchałem go na żadnych B&W bo wówczas miałem inne kolumienki.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

To twoja aukcja, prawda?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak, to mój wzmacniacz. Dlatego jeśli chciałbyś wiedzieć o nim coś więcej to śmiało pytaj. Przerobiłem tych wzmacniaczy do 1tys naprawdę dziesiątki :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to zazwyczaj bywa z takimi zakupami, postaram się zwiększyć budżet do 1000zł.

 

Jest na alledrogo wystawiony Musical Fidelity E11, co uważacie?

 

Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Exik w jaki sposób w tym Creeku mocuje się kable głośnikowe? Widzę tam tylko otwory, nie powinno być jeszcze śrub?

 

Justas32 wymieniłeś sporo MF, co uważasz o E11? Jak on by się miał do B&W?

 

piotrak, na razie chcę spróbować ze wzmacniaczem - myślę że te kolumny mają jeszcze możliwości ale w inne konfiguracji.

Nie uważam żeby połączenie ich z rotelem ra-01 było złe. Ten układ miał swoje zalety ale przy określonej muzyce. Yello - The Eye brzmiało w tej konfiguracji tak, że na godzinie 10 włosy dęba stawały i puls przyśpieszał. I to nie jak można by przypuszczać z powodu bólu uszu ;) a z zadowolenia i przeżywania muzyki. Chce jednak coś zmienić, trzeba szukać. Patricia Barber mogła by troszkę wyjść z głośników i uwieść swoim głosem bardziej bezpośrednio i ciepło. Liczę że zmiana wzmaka to dobry pomysł. Zobaczymy. Jeśli nie, następne w kolejce do zmiany będą kolumny, bez alu i kevlaru ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kwestia gustu ja porównałem 602.5 z Dali 505 oraz Concept 6 i na b&w wokale i gitary były małe i oddalone na Dali pełne i bliskie tak jak lubię :)

Wolę by w kolumnach średnica była pokazana czytelnie, plastycznie i obficie bo to 80% muzyki, a B&W tego nie potrafią i do tego dosyć metaliczna góra jak dla mnie.

 

Ale powodzenia w doborze życzę.

 

...a ten MF może trochę pomóc

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

♪ ♪ ♫  ♪  Najważniejsza jest muzyka i przyjemność jej słuchania  ♪ ♫ ♪ ♫ ♪ ♫ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Exik w jaki sposób w tym Creeku mocuje się kable głośnikowe? Widzę tam tylko otwory, nie powinno być jeszcze śrub?

 

Matthew, Creek nie przewiduje skręcania w terminalach zaśniedziałych kabli :) To są gniazda na wtyczki bananowe. Kable na kablach najpierw montujemy wtyczki bananowe, wtyczki wsadzamy w gniazda we wzmacniaczu. Kojarzysz z pewnością.

image004.jpg

 

Nie chciałbym abyś odniósł mój post jako nakłanianie do kupna mojego wzmacniacza czy coś w ten deseń. Napisałem swoją opinię opierając się jedynie na moim doświadczeniu wśród wzmacniaczy do 1k zł, ponieważ takich miałem najwięcej, i tak jak jest wiele takich których nigdy bym nie polecił(jeśli chodzi o ambitne granie), ponieważ nie wyróżniają się niczym szczególnym, tak ten wspomniany jest w swojej klasie wyjątkowy. Nie lubię pisać poematów na temat dźwięku bo jak kiedyś ktoś mądry napisał że rozmawianie o muzyce jest jak tańczenie o architekturze. Są po prostu pewne modele, które robią na mnie wrażenie. Na pierwszy "rzut" ucha słychać, że to coś lepszego, że to klasa wyżej niż poprzedni. I mówię to tylko o takich modelach gdzie słychać to wyraźnie, a nie jedynie na granicach percepcji - co bardziej uważam za placebo niż realną zmianę..

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matthew, Creek nie przewiduje skręcania w terminalach zaśniedziałych kabli :) To są gniazda na wtyczki bananowe. Kable na kablach najpierw montujemy wtyczki bananowe, wtyczki wsadzamy w gniazda we wzmacniaczu. Kojarzysz z pewnością.

I tak samo zaśniedzieje jak kabel zakręcany w gnieździe .

Polecam lutowane banany Eagle Hollow Banana . Tanie i bdb .

 

Jest na alledrogo wystawiony Musical Fidelity E11, co uważacie?

Wart jest tyle ile kosztuje .

 

A co warto , już napisałem .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak samo zaśniedzieje jak kabel zakręcany w gnieździe .

Polecam lutowane banany Eagle Hollow Banana . Tanie i bdb .

 

 

To prawda, również nie jestem zwolennikiem skręcanych bananów, bez żadnej izolacji, termoskórczki chociażby. Zdjęcie jest tylko poglądowe z googla, aby pokazać koledze o co konkretnie chodzi.

 

Nie wiem jak tam po waszych modyfikacjach ten Nad c350, ale dla mnie w wersji fabrycznej to żadne brzmienie. Nie jest waszym zdaniem zbyt efekciarski?

 

Mam jeszcze wspomnianego powyżej danonka 1500R, ale na razie go testuje na różnych zestawach. Podejrzewam, że za jakieś 2 tygodnie też pójdzie na ogłoszenie..

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak myślałem że chodzi o banany ale nie wiedziałem że Creek przewidział tylko taką możliwość. Stąd pomysł że czegoś tam brakuje.

Piotrak dziękuję za linka, już go dziś znalazłem i poczytałem.

Muda44 dzięki. Pytanie laika ale zaryzykuję: czym lutuje się kabel z bananem? Jakaś cyna "lepsiejsza"?

Exik martwi mnie trochę wiek tego Creeka. Z jakiego jest źródła? Czy nie był grzebany?

 

Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak tam po waszych modyfikacjach ten Nad c350, ale dla mnie w wersji fabrycznej to żadne brzmienie. Nie jest waszym zdaniem zbyt efekciarski?

To jest bardzo proste . Sprzęt jest wystawiany za tyle ile kosztuje a rynek przez lata wyłowił to co cenne i to wtedy kosztuje .

Sam w sobie fabryczny NAD C350 to dobry wzmacniacz . Ma bardzo dobre końcówki i kiepskie pre . Po umiejętnym ominięciu tego pre gra jak wzmacniacz za DUŻO większe pieniądze jak to zresztą napisał wyżej kolega Venom200

Jak ktoś ma źródło z regulacja głośności to może wykorzystać same jego końcówki i wtedy gra zupełnie inaczej .

Więc albo kombinujemy albo płacimy dużo większe pieniądze .

 

Muda44 dzięki. Pytanie laika ale zaryzykuję: czym lutuje się kabel z bananem? Jakaś cyna "lepsiejsza"?

Używam zwykłej Cynela 60/40

Bananki kupisz w sklepie Poweraudio . Tam też je lutują i możesz też u nich kupić bdb kabel Qed Ruby z konfekcją na takich bananach.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Exik martwi mnie trochę wiek tego Creeka. Z jakiego jest źródła? Czy nie był grzebany?

 

Creeka kupiłem od gościa (dzianego) u którego grał w zestawie z B&W CDM1. Jest całkowicie oryginalny. Sprawdzam osobiście każdy używany sprzęcik który kupię, no chyba że ma plombę to wtedy nie ma sensu, ale tak to zawsze zaglądam do środka.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Używam zwykłej Cynela 60/40

Bananki kupisz w sklepie Poweraudio . Tam też je lutują i możesz też u nich kupić bdb kabel Qed Ruby z konfekcją na takich bananach.

Dziękuję. Co do kabla to zostanę przy Kimber 4PR.

Exik kusisz ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

      Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Słuchawki

      Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

      W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

      audiostereo.pl
      audiostereo.pl
      Muzyka 14

      Marantz Cinema 30

      Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Systemy

      Indiana Line Diva 5

      Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Kolumny

      Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

      O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

      AudioNews
      AudioNews
      Newsy
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.