Skocz do zawartości
IGNORED

Jak podpiąć/słuchać muzyki z pendriva na sprzęcie hifi?


Tomasz D.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Posiadam sprzęt hifi. Jest to densen beat-100, kolumny dynaudio msp150 i jakiś tam odtwarzacz onkyo. Na wyżej wymienionym sprzęcie słucham muzyki z oryginalnych(nie wypalanych przezemnie) płyt cd. Jednak w necie jest cała masa muzyki mp3. Chciałbym to podpiąć pod densena. Wiem herezja ale nie jest na tyle majętny a przedewszystkim nie mam aż tyle miejsca w pokoju aby przechowywać całą mase płyt cd. Czy możecie mi poradzić co mam kupić aby móc podłączyć pendriva pod usb z muzyką i musi mieć koniecznie jakiś mały wyświetlacz abym mógł "kontrolować" to co w danej chwili słucham. Telewizor od razu pisze że odpada. Chodzi mi o rozwiązanie znane z obecnych tanich wież z obsługą usb. Co mam wybrać?

 

---

 

Byłbym zapomniał. Budżet do 400 zł.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz zainwestować w odtwarzacz strumieniowy Avox StriimLINK - ma wejście USB, ponadto obsługuje usługi muzyczne (Deezer, vTuner) oraz radio internetowe.

Sprawdź nasze wyprzedaże, zapytaj o rabaty dla forumowiczów. 

https://sklep.rms.pl/wyprzedaz-promocje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to byłoby fajne. Tylko jak tam jest z obsługą? Czy jak podłącze pendrive do tego cuda i to z kolei pod densena, czy wybieranie utworów będzie wygodne?(albo jak na pendrivie są np. albumy) Bo od razu pisze że telewizora a tym bardziej kompa w to mieszać nie chce.

 

---

 

Aaa... androidem można. Ok czyli z mojego samsung s III mini będę mógł sobie zmieniac utwory odtwarzane z pendriva?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.