Skocz do zawartości
IGNORED

Ile rodzin uchodźczych zamierzasz przyjąć pod swój dach?


Peter75

Rekomendowane odpowiedzi

Gość vasa

(Konto usunięte)

Oczywiście! Wspierajmy rodzimą demografię, stwórzmy młodym warunki by chcieli zakładać rodziny tak jak robią to nasi emigranci w Wielkiej Brytanii i Irlandii.

O ile mi wiadomo to białe Europejki nie rodzą dzieci jak stary kontynent długi i szeroki.

To co się stało w UK to krótkotrwały wybryk. Następne pokolenie będzie się już zachowywało jak koleżanki natywne.

Tutaj mówimy o trendach wieloletnich a te są wszędzie podobne (z oczywistym zafałszowaniem imigranckim)

dzietno%C5%9B%C4%87-Europa-Zachodnia.png

 

Dalej nie ma odpowiedzi na pytanie; kto zapracuje na emerytury 90% prawdziwych Polaków, katolików?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każda nacja ma swoich dresów i kiboli.

Tylko po co ich importować? Do tego dresy i kibole tylko dymią od czasu do czasu. Za to imigranci chcą zaprowadzać szariat i dżihad.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość vasa

(Konto usunięte)

Jeżeli ktoś ma problem z cieknącym dachem, a proponuje mu się założenie ochronki w salonie, negacja jest jedyną sensowną odpowiedzią.

Ja nic nie zaproponowałem. Ja zadałem pytanie. A Ty nie potrafisz na to pytanie odpowiedzieć. To może zadam Ci inne pytanie: masz (lub mieć będziesz) dwa miliony złotych odłożone na emeryturę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dalej nie ma odpowiedzi na pytanie; kto zapracuje na emerytury 90% prawdziwych Polaków, katolików?

Wiadomo że imigranci na pewno nie zapracują, tylko będzie z nimi więcej kłopotu niż pożytku, zwłaszcza z ich potomkami, którzy nie pamiętają nędzy w starym kraju, za to nie mają mentalności pozwalającej na nawiązanie do poziomu autochtonów w nowym, więc sfrustrowani podpalają przedmieścia. Multikulti na zachodzie poniosło klęskę, więc dlaczego nie wyciągnąć wniosków z cudzych błędów.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość vasa

(Konto usunięte)

Za to imigranci chcą zaprowadzać szariat i dżihad.

Wyłącz telewizor i włącz myślenie.

Terroryzm był od kiedy pamiętam, czerwone brygady, IRA, Baskowie i co tam jeszcze.

A Europa będzie arabska bo tak wynika z demografii. Można się oczywiście pocieszać że rdzenne Europejki zaczną rodzić po czwórce dzieci. Pocieszaj się.

imigranci na pewno nie zapracują,

To już napisałeś. A teraz napisz kto zapracuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile mi wiadomo to białe Europejki nie rodzą dzieci jak stary kontynent długi i szeroki.

To co się stało w UK to krótkotrwały wybryk. Następne pokolenie będzie się już zachowywało jak koleżanki natywne.

Tutaj mówimy o trendach wieloletnich a te są wszędzie podobne (z oczywistym zafałszowaniem imigranckim)

dzietno%C5%9B%C4%87-Europa-Zachodnia.png

 

Dalej nie ma odpowiedzi na pytanie; kto zapracuje na emerytury 90% prawdziwych Polaków, katolików?

 

Odniosłeś się wybiórczo tylko do pierwszej części mojej wypowiedzi zupełnie nie zauważając, że zaproponowałem przyjęcie kulturowo oraz (O zgrozo dla niektórych) rasowo pokrewnych uchodźców oraz emigrantów ze wschodu europy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ksenofobi dalej myslą,ze wrzaskiem wynikajacym z małej wiedzy o świecie spowodują, iż w PL nie bedzle uchodźców. ale to się na szczęście zmienia, co widać w badaniach opinii publicznej.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nic nie zaproponowałem. Ja zadałem pytanie. A Ty nie potrafisz na to pytanie odpowiedzieć. To może zadam Ci inne pytanie: masz (lub mieć będziesz) dwa miliony złotych odłożone na emeryturę?

Wiesz ile będą warte lokaty bankowe jak dojdzie do dużego kryzysu, łącznie z bankructwem państwa?

 

Imigranci (muzułmańscy) to tylko dokładanie państwu i społeczeństwu kłopotów, więc na pewno nie są rozwiązaniem obecnych problemów demograficznych. Zresztą kto będzie chciał mieć dzieci które czeka szkolny mobbing ze strony agresywnych muzułmańskich chuliganów? We Francji w wielu szkołach rzecz powszechna.

 

już napisałeś. A teraz napisz kto zapracuje.

Na pewno nie imigranci, a o nich jest ten wątek. O ZUS-ie i przyległościach było kilka innych.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez misiomor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ksenofobi dalej myslą,ze wrzaskiem wynikajacym z małej wiedzy o świecie spowodują, iż w PL nie bedzle uchodźców. ale to się na szczęście zmienia, co widać w badaniach opinii publicznej.

 

To może być dla Ciebie ciężkie do zaakceptowania ale część tego "wrzasku" to też krzyk ludzi wykształconych i obytych w europejskich stosunkach społecznych. By nie mówić o sobie mogę podać przykład dr.inż elektronika Macieja M. - mojego znajomego który pracował w Mannheim. Po tym co tam zobaczył z ulgą przyjął fakt że nie żyjemy w ojczyźnie w multikulturowym społeczeństwie.

Był przerażony butą i roszczeniowością muzułmańskiej ludności napływowej w stosunku do autochtonów.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz napisz kto zapracuje.

Pytanie kto, to za mało. Jeszcze nalezy sobie odpowiedzieć gdzie?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Europa będzie arabska bo tak wynika z demografii. Można się oczywiście pocieszać że rdzenne Europejki zaczną rodzić po czwórce dzieci. Pocieszaj się.

Miejmy nadzieję że Polska nie będzie. A Zachód też nie. Kiedy muzułmanie przekroczą 10 - 20%, może 25%, dojdzie do wojen domowych a'la Bałkany, i skończy się dyktatura urzędników socjalnych rozdzielających pomoc i zarabiających na tym.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość vasa

(Konto usunięte)

Na pewno nie imigranci, a o nich jest ten wątek. O ZUS-ie i przyległościach było kilka innych.

Wiesz co, ciągła negacja bez propozycji pozytywnej do niczego nie prowadzi. Przydaj sie do czegoś. Popchnij temat pozytywnie.

zaproponowałem przyjęcie kulturowo oraz (O zgrozo dla niektórych) rasowo pokrewnych uchodźców oraz emigrantów ze wschodu europy.

Owszem, jest to jakaś opcja. Tylko dlaczego mieliby oni zostać u nas a nie pojechać dalej? A ci co zostaną zatkają dziurę w 20%. Co z resztą?

Pytanie kto, to za mało. Jeszcze nalezy sobie odpowiedzieć gdzie?

Prowadzę firmę pod Poznaniem. Nie mogę znaleźć pracowników mimo zupełnie niezłych warunków. Zero śmieciówek. Pracodawcy z którymi rozmawiam mają podobne problemy. Czas pracodawców się już kończy w sporej części kraju. I ten trend będzie się pogłębiał.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co, ciągła negacja bez propozycji pozytywnej do niczego nie prowadzi. Przydaj sie do czegoś. Popchnij temat pozytywnie.

Jak ktoś proponuje gaszenie ognia benzyną, odpowiedź może być tylko jedna.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owszem, jest to jakaś opcja. Tylko dlaczego mieliby oni zostać u nas a nie pojechać dalej? A ci co zostaną zatkają dziurę w 20%. Co z resztą?

 

Przy niezbyt przyjaznej dla nich polityce emigracyjnej RP mamy już kilkaset tysięcy Ukraińców/Rusinów, którzy dobrze się u nas czują i nie uciekają dalej. Sam mam po siąsiedzku rodzinę z Ukrainy. Są bardzo zadowoleni i łatwo się przyzwyczajają do funkcjonowania w PL, chodzę z nimi nawet na msze w rycie trydenckim.

 

Dodatkowo dobrze by było zreformować system emerytalny na bardziej "obywatelski" składający więcej odpowiedzialności na barki obywatela. To dobrze wpłynie na rodzaj myślenia o przyszłości i sposoby inwestowania zarobków

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez szerszy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mały Arab-emigrant pyta mamy:

-Mama, co to jest socjalizm i rasizm?

-Widzisz synku, jak przyjechaliśmy do Europy,

dostaliśmy mieszkanie,

co miesiąc dostajemy pieniądze,

a do tego nie musimy pracować, bo na to pracują europejczycy-podatnicy.

To jest właśnie socjalizm.

-Mamo, a ci europejczycy-podatnicy nie denerwują się za to że pracują "na nas"?

-Denerwują się synku, to jest właśnie rasizm....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Po raz pierwszy w historii ludzkości możesz przenieść chorobę, na którą nie chorujesz, na kogoś, kto został na nią zaszczepiony !!!" u2be

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prowadzę firmę pod Poznaniem. Nie mogę znaleźć pracowników mimo zupełnie niezłych warunków. Zero śmieciówek. Pracodawcy z którymi rozmawiam mają podobne problemy. Czas pracodawców się już kończy w sporej części kraju. I ten trend będzie się pogłębiał.

Tak, znam te problemy, bo większość pracodawców tak zawsze mówi.;)

Może spóbuj odpowiedzieć na pytanie, dlaczego tak duża część ludzi szuka pracy poza granicami kraju?

C

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość vasa

(Konto usunięte)

odpowiedź może być tylko jedna.

Po prostu nie masz żadnej propozycji.

Marudzisz i tyle.

Przy niezbyt przyjaznej dla nich polityce emigracyjnej RP mamy już kilkaset tysięcy Ukraińców/Rusinów,

Wiem.bo też znam wielu. Nie wiem skąd te "kilkaset tysięcy". Sądzę że co najwyżej 20-40tys. Ale twardych danych brak bo o azyl wystąpiło tylko kilka tysięcy. Reszta jest tylko domysłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kwestiach imigracyjnych dawno przekroczono wszelkie progi absurdu. Tymczasem sprawa jest prosta jak konstrukcja cepa.

 

- Imigranci chcą do Niemiec

 

- Polacy nie chcą imigrantów

 

- "Humanitarni" Niemcy chcą kapralskim rozkazem zmusić jednych i drugich do podporządkowania się swojej woli. Gdzie tu szacunek dla podmiotowości człowieka itd.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jar

Żeby być obiektywnym, to to nie jest wina pracodawców.

Taka polityka, taki mamy klimat.

Wszystko zaczyna się i kończy na naszym przyzwoleniu na złe zarządzanie Państwem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Po raz pierwszy w historii ludzkości możesz przenieść chorobę, na którą nie chorujesz, na kogoś, kto został na nią zaszczepiony !!!" u2be

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu nie masz żadnej propozycji.

Marudzisz i tyle.

Mam propozycje. W innych wątkach, bo w tym byłyby zdecydowanie nie na temat. Na pewno jednak propozycja pogarszająca sytuację jest do odrzucenia na wstępie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Krzysiek71

"Po raz pierwszy w historii ludzkości możesz przenieść chorobę, na którą nie chorujesz, na kogoś, kto został na nią zaszczepiony !!!" u2be

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo lepiej jest zarobić 4tys Euro niż 4tys złotych?

To chyba oczywiste, jak i to, że lepiej płacić pracownikowi 4 tys złotych niż 4 tys Euro. :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość vasa

(Konto usunięte)

To chyba oczywiste, jak i to, że lepiej płacić pracownikowi 4 tys złotych niż 4 tys Euro. :)

Jesteś przekonany że pracodawca może zapłacić pracownikowi 4x tyle co teraz?

I firma nie zbańczy?

Naprawdę tak sądzisz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteś przekonany że pracodawca może zapłacić pracownikowi 4x tyle co teraz?

I firma nie zbańczy?

Naprawdę tak sądzisz?

To, czy może czy nie, nie ma znaczenia. Teza i tak jest prawdziwa.

 

Żeby być obiektywnym, to to nie jest wina pracodawców.

Taka polityka, taki mamy klimat.

Wszystko zaczyna się i kończy na naszym przyzwoleniu na złe zarządzanie Państwem.

Pewno, ze nie. Nasi rodzimi pracodawcy i tak niewiele się róznia od pracowników poziomem życia. To nie oni decydują, jak ma funkcjonoiwać globalna gospodarka.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Nie sprzedawajcie kraju za pokój."

"Powstańcie i stawiajcie opór złu. Aby powstać z narodem, musicie mieć naród."

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Po raz pierwszy w historii ludzkości możesz przenieść chorobę, na którą nie chorujesz, na kogoś, kto został na nią zaszczepiony !!!" u2be

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vasa

Oglądałem dzisiaj Olechowskiego.

Kiedyś mi się jego gładka gadka wydawała taka prorozwojowa.

Dzisiaj jawi mi się jako ten lis, który chce zwieść nas na manowce.

 

Skoro w TV jest tylko gładka gadka,

trzeba pokazać też inne oblicze.

 

Żeby było obiektywnie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Po raz pierwszy w historii ludzkości możesz przenieść chorobę, na którą nie chorujesz, na kogoś, kto został na nią zaszczepiony !!!" u2be

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość vasa

(Konto usunięte)

Żeby było obiektywnie.

No to obrazek który zatytułowałem "strach ma wielkie oczy"

 

U nas jest ich promil ale larum o upadku niesie się pod niebiosa.

post-981-0-05167500-1441663902_thumb.jpg

Edytowane przez vasa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 13

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.