Skocz do zawartości
IGNORED

Denon Ceol N9 czy Yamaha Pianocraft MCR755


Przemek Dżi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Jako nowy użytkownik nie mający pojęcia o sprzęcie i czytający różne tematy użytkowników, chciałem o podpowiedzenie co lepiej wybrać... Sprzęt który chce kupić będzie stał w małym pokoju ok 17m2 a służyć będzie głównie pod oglądanie filmów, bądź słuchania muzyki popularnej.. Czytając o Denonie jak na razie wadą są głośniki więc, myślę, że ten problem mnie nie dotyczy gdyż sprzęt będzie spokojnie grał, natomiast Yamaha słyszałem ma przestarzałą konstrukcję... Sam nie wiem co wybrać, jakoś bardziej ciągnie mnie w kierunku yamahy, z drugiej strony Denon wygląda naprawdę nowocześnie... jeżeli mógłbym usłyszeć zalety i wady powyższych sprzętów, bardzo proszę o napisanie i podpowiedzenie co wybrać, z góry dziękuje.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alternatywą dla Ceola N9 jest marantz MCR 610, funkcjonalnie identyczne urządzenia (DAB+ radio internetowe, spotify, airplay, wejśćie USB oraz wiele innych) z tym,że Maratnz oferuje znacznie lepsze brzmienie oraz jest mniej awaryjny. Dobrze zgrywa się z kolumnami AE 301 oraz Indiana Line Diva 255.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

 

W przypadku Ceola zaleta jest funkcjonalność wada natomiast (nowoczesne lecz przeciętne wykonanie) oraz kolumny. Nie chodź tu o spokojne granie. Są to kolumny które w znaczny sposób ograniczają funkcjonalność.W przypadku Yamahy dźwięk jest pełniejszy. Yamaha nie ma po prostu wifi. Jesli odtwarzacz jest ci konieczny faktycznie dobrym rozwiązaniem jest MCR 610 od Marantza, jesli natomiast nie zdecydowanie więcej uzyskasz kupując Yamahe RN 500 z dobrej jakości kolumnami.

 

W razie pytań lub wycen zapraszam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.