Skocz do zawartości
IGNORED

emeryt wygrał sprawę z negatywna korporacja o żarówkę.


antymalkontent

Rekomendowane odpowiedzi

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

 

Dlaczego to wklejam. Bo to jedna z firm której nie trawie i unikam bo jakość towaru i obsługi klienta wskazuje na korzenie hitlerowskie.

I top 3 wśród najgorszych pseudokorporacji hipermarketów.

 

Sa i pozytywne np..... pewna z wyposazeniem do domów ale ta jest zdecydowanie negatywna.

 

 

Może coś o hipermarketach tym razem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

chwilowy brak działalności w audio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że można tam kupić ikony hitlerowskiego przemysłu, np. Volkswagena w wersji militarnej, lub MP40.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jakaś nadgorliwość polskiego pracownika - który zresztą powinien zostać dyscyplinarnie zwolniony. Zaszkodził wizerunkowi firmy.

Nie wiem jak połączysz hitlerowskie korzenie obsługi klienta z faktem iż cały personel w sklepie to Polacy ???

Czyżby wszyscy to koledzy dziadka słynnego donalda t. ???

 

Mi tylko raz zwrócono uwagę na to iż otwieram pudełko w Media Mark - nie było zafoliowane, nie było zaplombowane, czy zgrzewane.

Forma zwrócenia uwagi była w moim odczuciu na tyle niegrzeczna (po prostu chamska) Iż zrobiłem im porządna awanturę - ale w białych rękawiczkach. Było to o tyle skuteczne iż przepraszał i sam szef i pracownik. Wiem że chętnie by mi chętnie pralkę automatyczną na głowę zrzucił, ale upokorzenie chama jednak poprawia humor..

Zresztą jeśli chodzi o personel w tej sieci nie mam o nim dobrej opinii - ale może tylko ja mam pecha, lub farta inaczej i trafiam na "perełki"

 

Co do Auchan, jak zmienialiśmy oświetlenie paru pokoi na piętrze, kobieta pojechała po żarówki LED - ja zostałem z ekipą.

I jak to kobieta zamiast do polskiej hurtowni, pojechała do w/w marketu. A ponieważ jak każda kobieta wydająca bajońskie sumy na kosmetyki, chciała błysnąć zmysłem praktycznym kupiła 50 żarówek led w promocji...

 

Salwa śmiechu i moja i ekipy wkurzyła ją na tyle iż nie odpuściła i w ciągu 24 m-cy zareklamowała wszystkie 50 ledów. Bo niestety wszystkie padły.

Także w meczu Auchan - moja furia - 50:o dla mojej. Ale na serio, market nie robił jej żadnych trudności.... Plus dla nich.

Reasumując obstawiam jak napisałem jednego nadgorliwca który chciał wejść szefowi bez wazeliny i wyszło jak zawsze.

Dla mnie jako dla klienta market OK.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz kupić tanio - to musisz się liczyć z kiepską jakością. Jak chcesz mieć dobrze - to musisz zapłacić drogo. Nie każdy to rozumie. Nie każdy chce płacić więcej za wyższą jakość.

Ale zawsze jakiś to pretekst do obrzucenia inwektywami tych co sprzedają tanio ...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że teraz już nie bardzo wiadomo, czy to drogie faktycznie jest lepsze niż to tanie. Ja się już przekonałem, że nie zawsze...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

TA-E80ES | TA-N55ES MKIII | SS-G3 | CDP-X77ES | TC-K730ES | TC-K990ES | TC-765 | DTC-60ES | PCM-501ES | ST-S770ES | DENON DP-47F + AT AT33EV MC | JVC BR-7000ERA | PIONEER CT-9R

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najgorszy typ pseudo klienta - znudzony życiem emeryt snujący się bez celu po sklepach wk***iając tylko obsługę, bo i tak nic nigdy nic nie kupi.

Ponad dwadzieścia lat zawodowej pracy z takimi się użerałem i jak tylko widziałem takiego w drzwiach, to od razu mi się flaki przewracały.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Naukowe teorie mnie nie interesują. Zresztą kogo tu interesują? To jest forum dla audiofilów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowość z hitlerowskiego marketu Tesco, hitlerowska musztarda przeceniona o 79%:

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Kto za tym stoi ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najgorszy typ pseudo klienta - znudzony życiem emeryt snujący się bez celu po sklepach wk***iając tylko obsługę, bo i tak nic nigdy nic nie kupi.

Ponad dwadzieścia lat zawodowej pracy z takimi się użerałem i jak tylko widziałem takiego w drzwiach, to od razu mi się flaki przewracały.

 

A to akurat to mentalność handlowca z PRL-u. Bez urazy, ale na ta chorobę jest tylko jedno lekarstwo - zmiana pokoleniowa.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na ta chorobę jest tylko jedno lekarstwo - zmiana pokoleniowa.

Nonsens. Zmiana pokoleniowa nic nie pomaga. Jest jeszcze gorzej. Te memy replikują się niezależnie od pokolenia i są żywotne jak pluskwy albo karaluchy.

Ostatnio taki dwudziestolatek przekonywał mnie jak strasznie żyło się za komuny, puste półki, nic do jedzenia, syf i bryndza. Więc trzeba gnębić komunistów i kapitalistów aby ocalić "polskość" (cokolwiek by to miało znaczyć). A ja tak sobie pomyślałem że on gó...o wie. To były najlepsza lata mojej młodości i wspominam je bardzo dobrze. To że w polityce był ohydny smród - a teraz to co, ogród różany ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to akurat to mentalność handlowca z PRL-u. Bez urazy

Bez urazy? A co mnie ma urazić. Bez przesady.

Rozumiem, że koledzy też już w wieku emerytalnym kiwają się nad grobem i stąd to święte oburzenie :)

Akurat takie parametry (bardzo ważne swoją drogą, sprawa życia i śmierci po prostu) jak temperatura grzania żarówki

można znaleźć w pół minuty bez wychodzenia z domu i chyba nie będziesz próbował mnie przekonywać,

że ktoś poświęca pół dnia na to, żeby specjalnie jechać do sklepu, który zwykle znajduje się na obrzeżach miasta

i "ręcznie" mierzy temperaturę świecącej żarówki, aby następnie stwierdzić, że jednak jest za wysoka i wraca do domu.

Tak się zachowują normalni ludzie? Nie. Tak się zachowują typowi zawracacze dupy dysponujący nadmiarem wolnego czasu,

co to rano w Super Expressie jakieś pierdoły wyczytał (o tych gorących żarówkach) i już ma powód do uprzykrzania innym życia.

I możesz sobie pisać co chcesz, mnie nie przekonasz, bo codziennie mam z takimi do czynienia.

Ledwo chodzi, bo taki schorowany, a jeszcze musi mój samochód zaparkowany pod domem obchodzić i zaraz mi tu umrze od tego wysiłku,

a na drugi dzień go widzę jak z drugim takim ledwo żywym stukilogramowe donice z ziemią stawiają, żebym tylko nie mógł tam parkować.

Bo mu korona z tego durnego łba spadnie jak sobie samochód pod domem postawię i dlatego musi go oblać jakimś klejącym syfem z okna

albo w niego przypierdolić siatką ze słoikami "niechcący" bo ja jestem idiota i nie wiem który stary cap złośliwie to robi.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Naukowe teorie mnie nie interesują. Zresztą kogo tu interesują? To jest forum dla audiofilów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam się staram nie wadzić nikomu, bo jakoś nie czerpię żadnej przyjemności z robienia innym po złości,

ale jak ktos całymi dniami siedzi w oknie z lornetką w jednej łapie, telefonem w drugiej i dzwoni do straży miejskiej czy na policję

jak tylko na osiedlowym parkingu (czyli jego prywatnym, bo to teren wspólnoty) samochód na obcych tablicach wypatrzy...

Kto normalny tak się zachowuje pytam? Obok jest sklep z artykułami dla psów, no to czasem ktoś tam na tym parkingu auto postawi i co?

Krzywda komuś z tego powodu się dzieje jak parking i tak jest pusty, bo w godzinach otwarcia tego sklepu wszyscy siedzą w robocie?

Albo mordę z okna wydziera na dzieciaki biegające pod blokiem, żeby się wynosiły pod swój, dziesięć metrów dalej, bo co mu się stanie?

Zwykła starcza złośliwość i upierdliwość. A jak w tym oknie nic się nie dzieje, to idzie do sklepu awantury o byle gówno wszczynać.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Naukowe teorie mnie nie interesują. Zresztą kogo tu interesują? To jest forum dla audiofilów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja bardzo sobie chwalę Auchana w Centre Nord w Luksemburgu. Rewelacyjny wybór serów (ponad 200 gatunków), świetne "kiełbaski" z małży św Jakuba, no i wina. W Polsce tyko szyld jest taki sam. Reszta to jakieś nieporozumienie (tak jak i pozostały handel żywnością w tym kraju).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najgorszy typ pseudo klienta - znudzony życiem emeryt snujący się bez celu po sklepach wk***iając tylko obsługę, bo i tak nic nigdy nic nie kupi.

 

Ten pseudo klient to mój ojciec . Zawsze miał jaja i nigdy nie dał sobie w kaszę dmuchać jak większość tu piszących . I tylko piszących jak mają jakiś problem .

Miał rację . Poszedł do sklepu po coś , przechodził obok żarówek i pomyślał sobie że dokupi .

Żarówka była zapakowana , obok tester a przechodząca babka z obsługi na pytanie ojca powiedziała że może sobie sprawdzić .

Odpakował , wkręcił a ta po chwili wręcz parzyła . Więc odłożył ...

 

Tak więc nie wrzucamy wszystkich do jednego worka .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie kiedyś pan z obsługi E.Leclerca zwrócił uwagę, że wyjmuję z pudełek lampki solne i je oglądam. Więc stwierdziłem, że skoro tak, to bez łaski. Nie kupię żadnej. Przecież każda jest inna, bo z innej bryły soli.

A jeśli ktoś patrzy na klienta, jak na zawracacza dupy, to znaczy, że na handlowca się nie nadaje.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Sprzęt jest dla muzyki. Nie odwrotnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Negatywne korporacje zabijają, okradają i niszczą ludzi - a wy jeszcze u nich kupujecie i dajecie zarabiać tym negatywnym kapitalistom. Nie wstyd wam ???

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowość z hitlerowskiego marketu Tesco, hitlerowska musztarda przeceniona o 79%:

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Kto za tym stoi ?

 

Kolejny z top 3 gow...a.

Bylem ostatnio pare miesiecy temu tylko dlatego ze znalazlem bony do sklepu. Pisze powaznie. Przy okazni patrzalem na produkty jakosc itd. I co mnie zwrocilo uwage. Brudne lodowki iobtargany pracownik firmy zewnetrznej od razu wiedzialem oszczednosci na wszystkim. Takze towar z nazwa tego hipermarketu na pewno szczegolnie niskiej jakosci jest. Tanio i tanio i tylko tanio. Obym nie musial tam jiz wracac.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

chwilowy brak działalności w audio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Propaganda prawicowa odejmuje dość skutecznie rozum.

Tesco to sieć brytyjska, natomiast przeceniona musztarda wyprodukowana w Krakowie / miasto na południu Polski /.

:-))))

Wybory się zbliżają, to i wróg musi się znaleźć.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emeryt jest dobry bo jest stary i biedny. Sklep jest zły bo zarabia na każdym produkcie który ci sprzedaje - a więc cię OKRADA (!!!) a to co ukradnie WYWOZI ZA GRANICĘ (!!!).

Ale przyjdzie Jarosław Polsce Błogosław i wywali wszystkie sklepy na zbity pysk i cały ten złodziejski kapitał. I wtedy Prawdziwy Polak będzie wreszcie się czuł jak u siebie ...

Hurra !!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Kolejny z top 3 gow...a.

Bylem ostatnio pare miesiecy temu tylko dlatego ze znalazlem bony do sklepu. Pisze powaznie. Przy okazni patrzalem na produkty jakosc itd. I co mnie zwrocilo uwage. Brudne lodowki iobtargany pracownik firmy zewnetrznej od razu wiedzialem oszczednosci na wszystkim. Takze towar z nazwa tego hipermarketu na pewno szczegolnie niskiej jakosci jest. Tanio i tanio i tylko tanio. Obym nie musial tam jiz wracac.

 

W mysl tego mozna wyciagnac zzybkk wnioski ze robi sie wszystko zeby pamztwo z dzialalnosci mialo jak najmniej. Takze fajnie ze sa rozne duze sklepy rozne osoby sobie moga spedzac czas i kupowqc kuoowac i kuoowac co im potrzebne i nie potrzebne. Tylko ze bogactwa na tym nie budujemy. Wrecz przeciwnie. A pozniej zdziwienie dlaczego mimo ze co roku coraz wyzsze podatki coraz wiecej pozyczek to kasy coraz mniej.

I trzeba puszczac propagande ze "trzeba zaciskac pasa". A w rzeczywistosci problem lezy w "oszczednosciach kapitalu i prywatyzacji i umiedzynarodowieniu kapitalu"

 

I do tego ostatnia modna propaganda. Przyjdzie pis to bedzie armagedon. A w rzeczywistosci Jakby sie wzial za kapital go by kasy przybylo i to znacznie (oczywisci nie wezmie sie bo musialby walczyc z ue usa i zydostwem a to za mocne grupy)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

chwilowy brak działalności w audio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żarówki są złe bo parzą.

Żydzi są źli bo finansują budowę żarówek. Niemcy są źli bo produkują żarówki. Amerykanie są źli bo wymyślili żarówki i zapewniają zbrojną ochronę producentom żarówek.

Jak przyjdzie Jarosław to pogoni cale to towarzystwo. I nikt więcej się już nie poparzy .

 

W każdym domu będzie nasze, patriotyczne krzesiwo i hubka. A u bogaczy ogarek.

Wiwat Jarosław !!! Polsce Błogosław !!!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przestańcie zajmować się sprawami, na które nie macie żadnego wpływu i marnować życie na jałowe dyskusje.

Odkąd zaprzestałem oglądania wiadomości i kupowania gazet, mam przynajmniej o 1/4 mniej w życiu stresów.

Co was obchodzi, gdzie Tesco podatki płaci i kapitał lokuje, skoro i tak gówno z tych pieniędzy w życiu zobaczycie,

nawet jakby te podatki płacił w Polsce, a cały dochód z działalności gospodarczej przeznaczał na cele charytatywne.

Co wam daje ta czcza i bezproduktywna paplanina albo co ona zmieni w skali lokalnej, nie mówiąc nawet o globalnej?

Nie szkoda wam życia na takie pierdoły?

 

P.S.

Kolego muda44, jeśli poczułeś się dotknięty moimi wpisami powyżej, to wybacz, ale skąd mogłem wiedzieć.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Naukowe teorie mnie nie interesują. Zresztą kogo tu interesują? To jest forum dla audiofilów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co wam daje ta czcza i bezproduktywna paplanina albo co ona zmieni w skali lokalnej, nie mówiąc nawet o globalnej?

Nie szkoda wam życia na takie pierdoły?

 

Q,,, parantula, nie strugaj tu stoika, skoro tak mówisz to chyba jesteś żydem - nienawidzę cię za twoją mowę nienawiści - nie jesteś prawdziwym patriotom ani prawdziwym polakiem - naszczam na twój grób !!!

 

Tak się tu gada a nie jakieś "Przestańcie zajmować się sprawami, na które nie macie żadnego wpływu i marnować życie na jałowe dyskusje."

Ogarnij się ...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u

Przestańcie zajmować się sprawami, na które nie macie żadnego wpływu i marnować życie na jałowe dyskusje.

Odkąd zaprzestałem oglądania wiadomości i kupowania gazet, mam przynajmniej o 1/4 mniej w życiu stresów.

Co was obchodzi, gdzie Tesco podatki płaci i kapitał lokuje, skoro i tak gówno z tych pieniędzy w życiu zobaczycie,

nawet jakby te podatki płacił w Polsce, a cały dochód z działalności gospodarczej przeznaczał na cele charytatywne.

Co wam daje ta czcza i bezproduktywna paplanina albo co ona zmieni w skali lokalnej, nie mówiąc nawet o globalnej?

Nie szkoda wam życia na takie pierdoły?

 

P.S.

Kolego muda44, jeśli poczułeś się dotknięty moimi wpisami powyżej, to wybacz, ale skąd mogłem wiedzieć.

 

 

Ja mam takie podejscie. W sumie nie tylko ja. Ale z nudow sobie mozna popisac czyz nie.

 

Robie to dla relaksu w wolnym czasie. Np sluchajac muzyki itd.

 

Ale szkoda mi tych pieniaczy bo wiem ze to flustraci.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

chwilowy brak działalności w audio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

      Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Słuchawki

      Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

      W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

      audiostereo.pl
      audiostereo.pl
      Muzyka 20

      Marantz Cinema 30

      Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Systemy

      Indiana Line Diva 5

      Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Kolumny

      Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

      O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

      AudioNews
      AudioNews
      Newsy
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.