Skocz do zawartości
IGNORED

NAD C326BEE vs.AMC XIA vs. Marantz PM6005 do MA BX2


Damian_59899

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.

 

To mój pierwszy ważny post. Mam problem z wyborem wzmacniacza do kolumn Monitor Audio BX2. Obecnie kolumny są podpięte do Amplitunera DENON AVR 1312. A źródłem dźwięku jest ONKYO c-n7050. Niestety Ampli gra za bardzo górą, w sensie góra jest detaliczna, ale strasznie męcząca i brzmi to troche cyfrowo. Odtwarzacz z ampli spięty Coaxialem Melodika. Na pewno przerzucę się z Coaxiala na RCA ANALOG. Monitory wstyd się przyznać,ale spięte jakimś przewodem 2x2.5mm miedź,ale tylko 3 zł za metr...Przewody tez do wymiany będą. Zastanawiam się nad NAD C326BEE, AMC XIA, Marantz PM6005. Chyba że polecicie coś co lekko ociepli dźwięk, ale żeby nie drastycznie podcinał góry. Bo bardzo lubię jak dźwięk jest jak to nazwać krystaliczny, ma fajna scene i sterefonie a bass tez ma "mięsko", ale nie bez przesady. Skłaniam sie ku NAD C326BEE, ale boje się że stracę tą krystaliczność na rzecz mięsistego basu. Słucham Elektroniki, trochę klasycznego Hip-Hopu, po Pink Floyd, Jean-Michel Jarre, Armin Van Buuren. Czyli bardzo różną muzykę.;) Bardzo bym prosił o rady. Z góry dzięki.;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

zdecydowanie namawiam na wzmacniacz NAD C326BEE, na pewno nie stracisz krystaliczności góry pasma, możesz liczyć tylko na dużą poprawę jakości wysokich tonów. To moim zdaniem idealne połączenie z MA Bx2.

 

Zapraszam jednak serdecznie do naszego salonu na odsłuchy, porównania. W przypadku pytań oraz oferty finansowej oczywiście służę pomocą.

Pomagamy, doradzamy, wypożyczamy, zapraszamy na indywidualne odsłuchy.

Najlepsze ceny dla forumowiczów magazynu Audiostereo - zapytaj o ofertę! Pełna oferta na stronie www.Q21.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość numik

(Konto usunięte)

AMC XIA (zwykła) w tym gronie to zabawka, ale już chyba 3150a to bestbuy w kategorii cena/jakość, Marantza odpuść.

 

Te dobre AMC są w Soundpower - spoko salon, sprawdziłem, jest nowa seria wzmaków, polecam (tych 3150 już nima), miałem jakiś czas poprzednią na wypożyczeniu, rozważyłbym bardzo mocno, ja jeszcze dodałbym Audiolaba.

 

NAD ma specyficzny bas, AMC ma czysty mocny dźwięk, to potęgi prądowe, wg mnie jak Pink Floyd czy Jarre to nie NAD, nie ten dół. AMC i Audiolab to faworyci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skłaniam sie ku NAD C326BEE,

Zdecydowanie . Tym bardziej że można go użyć jako końcówkę ( zagra lepiej niż jako integra ) z DACem z regulacją głośności albo zrobić mu modyfikację i zagra jeszcze lepiej .

 

NAD ma specyficzny bas

wg mnie jak Pink Floyd czy Jarre to nie NAD

Właśnie C326BEE ma bdb bas . Jest nieco podbity ( przyjemnie podbity ) ale jakością przewyższa wszytko w swojej i dużo większej cenie .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość numik

(Konto usunięte)

Zdecydowanie . Tym bardziej że można go użyć jako końcówkę ( zagra lepiej niż jako integra ) z DACem z regulacją głośności albo zrobić mu modyfikację i zagra jeszcze lepiej .

 

 

 

Właśnie C326BEE ma bdb bas . Jest nieco podbity ( przyjemnie podbity ) ale jakością przewyższa wszytko w swojej i dużo większej cenie .

wiesz że są subiektywni zwolennicy tego basu i przeciwnicy. Mam pytanie, po co coś PODBIJAĆ? :) - wg mnie on jest znacznie podbity i dla mnie jest sztuczny, AMC gra naturalniej i neutralniej wg mnie. Linia basowa jest bardzo ważna w Pink Floyd czy Jarrze;p;p, NADowa jego wersja mi się nie podoba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz że są subiektywni zwolennicy tego basu i przeciwnicy

Według mnie ten bas jest wyjątkowy ( w modyfikowanych ) i lepszy niż nawet w Krellu S300i ! . Jest nieco podbity ale barwny i bardzo zróżnicowany z prawidłowym zejściem a takiego próżno szukać w elektronice w tej kasie .

Osobiście wolę nieco za dużo niż za mało basu , zwłaszcza takiego " pukającego " jak w pudełko kartonowe ;)

Dodajmy też że płyty J.M.Jarre mają ten bas w stosunku do nowych realizacji " płaski " . Trance bez porządnego basu też nie idzie słuchać ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość numik

(Konto usunięte)

Według mnie ten bas jest wyjątkowy ( w modyfikowanych ) i lepszy niż nawet w Krellu S300i ! . Jest nieco podbity ale barwny i bardzo zróżnicowany z prawidłowym zejściem a takiego próżno szukać w elektronice w tej kasie .

Osobiście wolę nieco za dużo niż za mało basu , zwłaszcza takiego " pukającego " jak w pudełko kartonowe ;)

Dodajmy też że płyty J.M.Jarre mają ten bas w stosunku do nowych realizacji " płaski " . Trance bez porządnego basu też nie idzie słuchać ;)

może po modyfkacjach, zgadzam się że jest wyjątkowy :), a co myślisz o amc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może po modyfkacjach, zgadzam się że jest wyjątkowy :)

Można by jak to często robię , polecić 326BEE jako końcówkę ale akurat ten model jako końcówka lubi się wzbudzać , grzać i wyłączać .

 

a co myślisz o amc?

Jak chodzi o te tanie to graja jak wszytko co tanie - tanio ;)

Jakby grały dobrze to i producent by je dobrze wycenił ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tymi modyfikacjami całkowicie mnie zniechęciliście... Dlatego fuck NAD C326BEE! Nawiasem mówiąc z jakiego gówna musi być zrobiony ten NAD, że ludziom zaczynają potencjomtery trzeszczeć, a po tej modyfikacji odcinam się od regulacji TONE.... Wybór padnie na AMC XIA, albo Advance Acoustic X-i60. Jak można kupować nowy produkt z wadami fabrycznymi. Dziękuję, że rozwailscie moje obawy, potwierdziliście, że NAD ma problemy z potencjometrami.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przesadzajmy z tym wybrzydzaniem odnośnie basu w NAD 326, w tych rejonach cenowych to obiektywnie najlepszy wybór. Ogólnie wzmak 326 jest bardzo ok i chyba niestety dla mnie nawet lepszy/równiejszy od 356 (dla mnie 356 za bardzo akcentuje przełom wyższej średnicy i góry - czego nie ma w modelu 326).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Chord/Naim/ATC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam słucham tej samej muzyki oraz psytrance , goa , ambient.

Posłuchaj music hall dla mnie osobiście rewelacyjny brzmieniowo wzmacniacz

a i wizualnie super zrobiony praktycznie zero plastiku nie jak w

nad-ie.Nie wiem jednak czy zagra dla ciebie dobrze z twoimi kolumnami bo

ich nie słyszałem.Kwestia osobistych preferencji ale jak masz możliwość

to posłuchaj może będziesz zadowolony tak jak ja jestem.pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tymi modyfikacjami całkowicie mnie zniechęciliście... Dlatego fuck NAD C326BEE! Nawiasem mówiąc z jakiego gówna musi być zrobiony ten NAD, że ludziom zaczynają potencjomtery trzeszczeć, a po tej modyfikacji odcinam się od regulacji TONE.... Wybór padnie na AMC XIA, albo Advance Acoustic X-i60. Jak można kupować nowy produkt z wadami fabrycznymi. Dziękuję, że rozwailscie moje obawy, potwierdziliście, że NAD ma problemy z potencjometrami.

"Słuszny" wybór, pozbyłeś się prawdziwego gówna... Do tego AMC i AA dorzuć koniecznie Denona pma 720 ae - w tej cenie rewelacja, piękny, barwny środek, mocny bas a góra z tego wszystkiego najlepsza i do tego napędzi większość kolumn....chyba nawet minimalnie lepszy jak AMC i AA, serio

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Chord/Naim/ATC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

a może spróbowałbyś posłuchać BC Acoustique EX-222.1, całkiem dobry zasilacz i gra z Monitor Audio całkiem fajnie. Z drugiej strony wypadałoby ubarwić źródło, bo Onkyo CN 7050, gra skrajami pasma i przydałby się ubarwiający IC.

Pozdrawiam,

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ja zraziłem się do Advance Acoustic X-i60. Powód - szumy w głośnikach przy włączonym wzmacniaczu. Na moje szczęście zakup przez internet i mogłem bez problemów oddać go z powrotem. Dla mnie grał strasznie zamulonym dźwiękiem. Wybrałem Marantza PM 6005 ( w cenie z UK bezkonkurencyjny w przeliczeniu zapłaciłem wtedy 1300 zł). Marantz dla mnie gra czysto, wyraźnie, szczegółowo. Jest przeciwieństwem AA.

Jeśli ktoś decyduje się na AA proszę zwrócić uwagę na szumy w głośnikach. Może miałem wybrakowany model, ale jak dzwoniłem do sklepu to powiedzieli mi, że niektóre wzmacniacze tak mają, że to szum od transformatora. Wolałem nie ryzykować z 2 egzemplarzem i wybrałem Marantza 6005.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tymi modyfikacjami całkowicie mnie zniechęciliście

Kto i czym ?

Nawiasem mówiąc z jakiego gówna musi być zrobiony ten NAD, że ludziom zaczynają potencjomtery trzeszczeć,

Pierwsze słyszę że w C326BEE trzeszczą potencjometry . Od 2007r miałem u siebie już ponad 160 wzmacniaczy tej firmy i jeżeli trzeszczały potencjometry to w takich 10 latkach w których w środku było masę kurzu który dostał się do potka od głośności . Czy to wina producenta czy właściciela że ma jak ma w mieszkaniu ?

Zresztą nawet jak trzeszczy to wystarczy psiknąc Kontaktem PR i znowu lata spokoju .

 

a po tej modyfikacji odcinam się od regulacji TONE...

To teraz przejrzyj rynek sprzętu i ile wzmacniaczy ma regulacje barwy ? Później zapytaj kto jej używa i dlaczego nie .

Jak można kupować nowy produkt z wadami fabrycznymi. Dziękuję, że rozwailscie moje obawy, potwierdziliście, że NAD ma problemy z potencjometrami.

Ktoś Ci bzdur naopowiadał . To nie jest wada fabryczna a coś co dotyka większość wzmacniaczy po latach ich użytkowania .

Co do prawdziwych wad fabrycznych to tyczą się one dzisiaj wszystkiego . Czy to kupisz Mp3 za 15zł czy wzmacniacz za 60 000zł ale to nie o tym temat.

 

AMC XIA

Ten to dopiero będzie trzeszczał po latach . Oprócz potencjometru głośności klasy NAD C326BEE ma otwarty , mechaniczny przełącznik wejść i ten po lewej stronie gdzie NAD ma hermetycznie zamknięte przekaźniki .

 

"Słuszny" wybór, pozbyłeś się prawdziwego gówna... Do tego AMC i AA dorzuć koniecznie Denona pma 720 ae - w tej cenie rewelacja, piękny, barwny środek, mocny bas a góra z tego wszystkiego najlepsza i do tego napędzi większość kolumn

Żarcik ?

720AE ?

 

W tych cenach każdy nowy wzmacniacz gra budżetowo ale mimo wszytko C326BEE jest wśród nich najbardziej " audiofilską " propozycją .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Choćby Twój Denon (o ile ciągle go masz) ;-)

Do tego z uznanych i cenionych McIntosh, Accuphase, Luxman.

Nie zacytowałeś reszty

Później zapytaj kto jej używa i dlaczego nie .

 

Owszem , PMA2020AE ma regulację barwy ale wystarczy ją włączyć i brzmienia spada o 2 klasy .

 

Panowie tak do 2000 zl;)

 

AMC XIA kupiony, czekam na sprzęt po weekendzie.;)

Zrobiłeś błąd i podziękuj temu co Ci bzdur nawciskał z tymi potencjometrami tym bardziej że ten AMC będzie bardziej podatny na trzeszczenia itd .

Koledzy z Q21 i S4Home też Ci NADa radzili ale nie przejmuj się . Wielu z nas musiało się przejechać na własnych błędach , kosztem własnego czasu i pieniędzy .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość numik

(Konto usunięte)

Nie zacytowałeś reszty

 

 

Owszem , PMA2020AE ma regulację barwy ale wystarczy ją włączyć i brzmienia spada o 2 klasy .

 

 

Zrobiłeś błąd i podziękuj temu co Ci bzdur nawciskał z tymi potencjometrami tym bardziej że ten AMC będzie bardziej podatny na trzeszczenia itd .

Koledzy z Q21 i S4Home też Ci NADa radzili ale nie przejmuj się . Wielu z nas musiało się przejechać na własnych błędach , kosztem własnego czasu i pieniędzy .

może poczekajmy na opinię zainteresowanego, ale ja przywykłem, że Ty wszystko "wiesz". Poza tym branża wciska NADy od dawna, a branża tu obecna nie ma w ofercie AMC. Słuchałem AMC i to dobre wzmacniacze, nie traktuję tego osobiście tak jak Ty, jak mu nie podejdzie ma 14 dni, kupi NADa, poczekaj ze swoimi osądami jak dorosły człowiek, choć chyba nie należysz do osób, które zmieniają swoje zdanie zbyt często, luzik - popuść gumkę w spodniach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może poczekajmy na opinię zainteresowanego

A jaką może wydać opinie jak dopiero wkracza w ten świat ?

ale ja przywykłem, że Ty wszystko "wiesz"

Jeżeli coś wiem to o tym piszę . Jakiś problem ?

Poza tym branża wciska NADy od dawna

Akurat w tym przypadku maja rację .

Słuchałem AMC i to dobre wzmacniacze,

Ten model AMC z tym NADem do takiej muzyki ?

 

nie traktuję tego osobiście tak jak Ty

Pytał , napisałem i to jego problem . Zresztą często jest tak że ktoś o coś pyta bardziej doświadczonych , zrobi po swojemu i za jakiś czas wraca bo to jednak nie to .

poczekaj ze swoimi osądami jak dorosły człowiek, choć chyba nie należysz do osób, które zmieniają swoje zdanie zbyt często, luzik - popuść gumkę w spodniach :)

Jesteś już dorosły ?

Chyba normalnym jest że dorosłość polega na wyrabianiu i trzymaniu się swojego zdania a nie jego zmiany .

Swoje zdanie napisałem i nie mam zamiaru go zmieniać a każdy niech sobie robi co chce .

 

Tylko kto mu nawciskał z tymi potencjometrami jak ten AMC jest pod tym względem bardziej " narażony " ?

 

Nie noszę gumek w spodniach .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość numik

(Konto usunięte)

A jaką może wydać opinie jak dopiero wkracza w ten świat ?

 

Jeżeli coś wiem to o tym piszę . Jakiś problem ?

 

Akurat w tym przypadku maja rację .

 

Ten model AMC z tym NADem do takiej muzyki ?

 

 

Pytał , napisałem i to jego problem . Zresztą często jest tak że ktoś o coś pyta bardziej doświadczonych , zrobi po swojemu i za jakiś czas wraca bo to jednak nie to .

 

Jesteś już dorosły ?

Chyba normalnym jest że dorosłość polega na wyrabianiu i trzymaniu się swojego zdania a nie jego zmiany .

Swoje zdanie napisałem i nie mam zamiaru go zmieniać a każdy niech sobie robi co chce .

 

Tylko kto mu nawciskał z tymi potencjometrami jak ten AMC jest pod tym względem bardziej " narażony " ?

 

Nie noszę gumek w spodniach .

nie pisałem mu nic o potencjometrach, tylko o brzmieniu NAD, wiesz - są różne opinie, Twoja nie jest lepsza bo jest Twoja :). NAD ma specyficzne, sztuczne brzmienie, Pink Floyd na NAD? :). Namawiałem go do odsłuchu porównawczego i wypożyczenia obu i tak, ja z tych 2 proponuję szczerze AMC, mam swoje porównania i wnioski. Tyle. Kropka. A jak to wyjdzie, mam nadzieję, że dobrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne że każdy ma swoje zdanie . .

W tej cenie każdy nowy wzmacniacz będzie miał duże ograniczenia tylko początkujący , naiwni myślą że da się kupić dobry i nowy wzmacniacz za te 2000zł

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość numik

(Konto usunięte)

nie da się, ja nie twierdziłem że ten zagra jak za 4 koła, raczej twierdziłem, że cechy NAD mogą go bardziej zaboleć, AMC mi się wydaje "bezpieczniejszy" na taką inwestycję na poczatek przy zakusach słuchania muzy takiej jak Pink Floyd. AA i Marantz odradzałem, polecałem wiele świetnych używek w tej cenie, polecałem też w miarę BC-Acoustique, ale wybór padł na AMC, w zasadzie poza NAD a AMC nic nie było rozważane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie spokojnie. Mam nadzieje, że będe zadowolony.;) Bo miałem okazje kupić w dobrej cenie;) Odnośnie modyfikacji Pana muda44.

Cytuje:

"Modyfikacją wzmacniaczy NAD zajmuję się od 2007r

Na forum Audiostereo.pl jest sporo informacji i opinii zadowolonych użytkowników .

 

Modyfikacja dotyczy ominięcia elementów wpływających na obniżanie jakości brzmienia .

Wzmacniacz po modyfikacji ma nieaktywną regulację barwy oraz układ soft clipping . W torze sygnałowym są TYLKO dwa kondensatory i są to bardzo dobre kondensatory polipropylenowe firmy Mundorf M-Cap . Takie kondensatory stosuje firma AYON czy w wysokich modelach B&W , Sonus Faber i inne .

W Audio Video jest test topowego kompletu przedwzmacniacz / końcówka mocy firmy Atoll . W przedwzmacniaczu swojego najlepszego dzielonego wzmacniacza w torze sygnałowym Atoll też używa takich samych polipropylenów .

W sygnale zostaną też wstawione rezystory DALE a ścieżka sygnałowa zostanie maksymalnie skrócona . Sygnał biegnie dobranym posrebrzanym drutem miedzianym wysokiej jakości w koszulce teflonowej.

Zostanie zmieniona czułość wejściowa wzmacniacza przez co i wyeliminowana wada tych wzmacniaczy . Chodzi o nierównomierną regulację siły głosu na początku skali regulacji a z biegiem lat trzeszczenie potencjometru regulacji siły wzmocnienia . Chodzi o to że jak do tej pory słuchaliśmy cicho powiedzmy z gałką ustawiona znaczkiem na godzinie 9 to po modyfikacji ta sama głośność jest na godzinie 11 . Nie zmienia to mocy wzmacniacza a jedynie zakres regulacji . I ma to jeszcze jedną zaletę - zwiększoną precyzję regulacji głośności z pilota .

Zakres zmiany czułości jest różny w zależności od modelu".

 

A w szcszególnośći:

"Zostanie zmieniona czułość wejściowa wzmacniacza przez co i wyeliminowana wada tych wzmacniaczy . Chodzi o nierównomierną regulację siły głosu na początku skali regulacji a z biegiem lat trzeszczenie potencjometru regulacji siły wzmocnienia . Chodzi o to że jak do tej pory słuchaliśmy cicho powiedzmy z gałką ustawiona znaczkiem na godzinie 9 to po modyfikacji ta sama głośność jest na godzinie 11"

 

Od razu skreśliłem go tym zdaniem.:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie da się, ja nie twierdziłem że ten zagra jak za 4 koła, raczej twierdziłem, że cechy NAD mogą go bardziej zaboleć, AMC mi się wydaje "bezpieczniejszy" na taką inwestycję na poczatek przy zakusach słuchania muzy takiej jak Pink Floyd. AA i Marantz odradzałem, polecałem wiele świetnych używek w tej cenie, polecałem też w miarę BC-Acoustique, ale wybór padł na AMC, w zasadzie poza NAD a AMC nic nie było rozważane

Wśród używek przy tak tanich kolumnach bezpiecznym i pewnym wyborem by był NAD C350 ( gra równo , ciepło z rozmachem i prądu mu nie brakuje ) i by zostało do lepszych kolumn .

 

Odnośnie modyfikacji Pana muda44.

Przed skopiowaniem czegoś co jest poza tym forum należałoby najpierw zapytać o zgodę właściciela a jak już kopiowałeś to na końcu były dane kontaktowe przez które można było się dopytać szczegółów .

 

Napisałeś do mnie na PW o moje zdanie .

Niedawno na allegro ktoś za jakieś 800zł sprzedawał C320 po mojej modyfikacji . Zostałoby Ci z 800zł które byś dołożył do używanych i dużo lepszych kolumn niż masz obecnie a razem byś miał sprzęt dobrą klasę lepszy od tego co będziesz miał teraz .

 

A w szcszególnośći:

"Zostanie zmieniona czułość wejściowa wzmacniacza przez co i wyeliminowana wada tych wzmacniaczy . Chodzi o nierównomierną regulację siły głosu na początku skali regulacji a z biegiem lat trzeszczenie potencjometru regulacji siły wzmocnienia . Chodzi o to że jak do tej pory słuchaliśmy cicho powiedzmy z gałką ustawiona znaczkiem na godzinie 9 to po modyfikacji ta sama głośność jest na godzinie 11"

 

Od razu skreśliłem go tym zdaniem.:)

Nierównomierna regulacja głośności na samym początku tyczy się większości wzmacniaczy na rynku i to w znacznie wyższych cenach . Zmniejszając czułość , przesuwamy zakres regulacji poza ten początkowy skraj i problem z głowy .

 

I zauważ dokładnie to .

a z biegiem lat trzeszczenie potencjometru regulacji siły wzmocnienia

A tyczy się to wzmacniaczy które maja już niektóre po kilkanaście lat i zależy od tego ile kurzu jest w mieszkaniu i czy wzmacniacz jest przed nim zabezpieczony . A dużo kurzu potrafi też uwalić elektronikę . Wystarczy więcej wilgoci i ...

AMC który kupiłeś jest wielokrotnie bardziej narażony na to " trzeszczenie " .

 

Tak więc czytamy ze zrozumieniem .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość bartosz_55239

(Konto usunięte)

Przed skopiowaniem czegoś co jest poza tym forum należałoby najpierw zapytać o zgodę właściciela a jak już kopiowałeś to na końcu były dane kontaktowe przez które można było się dopytać szczegółów .

 

Kradną na potęge muzykę i filmy a będą pytac o tajkie "pierdoły" ?? Jestes optymistą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.